Autor Tema: Bonus na policama osiguranja  (Posjeta: 21700 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderator
  • Spol: Muški
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
Odg: Bonus na policama osiguranja
« Odgovori #15 : Listopad 30, 2007, 11:57:07 am »
     E sad za Austiu  sam 95% siguran da je taj sistem, ali u Njemačkoj je 100 % tak, i još mislim da imaju i onu foru da kričave i uočljivije boje imaju neki popust u odnosu na npr. sive ili crne,  a negdje sam čitao da to dolazi i k nama od iduće godine.
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Promil

• Gorski Kotar
  • V.I.P. Member
  • 1602 wildića
« Odgovori #16 : Siječanj 12, 2009, 11:04:30 am »
da ne otvaram novu temu zbog jednog pitanja pitao bi ovdje jer sam trazio malo po forumu ali ne mogu ja to,neko je bio reko da kada ne regas motor da bonus propada nakon par godina,zanima me nakon koliko jer meni ce bit u petom mjesecu 2 godine a nebi bas volio izgubit 50%,ako neko zna hvala unapred.
DAJ NEEEE SEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

My wife yes
My dog maybe
My motorcycles NEVER!!!!

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #17 : Siječanj 12, 2009, 11:47:15 am »
Mislim da je tri godine ali najbolje je otići u neku osiguravajuču kuću i pitati ih.  :icon_mrgreen: Nema valjda toliko snijega da nemrete vaniz kuće  :icon_scratch: :llllol:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderator
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #18 : Siječanj 12, 2009, 16:54:38 pm »
Mislim da je tri godine ali najbolje je otići u neku osiguravajuču kuću i pitati ih.  :icon_mrgreen: Nema valjda toliko snijega da nemrete vaniz kuće  :icon_scratch: :llllol:

Je tak je bilo ( 3 godine ) ako se nije šta promjenilo. Ma nema snijega, nego mu se ono brdo zaledilo pa se nemre uspet uz njega da se spusti u grad. :icon_mrgreen:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Promil

• Gorski Kotar
  • V.I.P. Member
  • 1602 wildića
« Odgovori #19 : Siječanj 12, 2009, 19:58:16 pm »
  Je tak je bilo ( 3 godine ) ako se nije šta promjenilo. Ma nema snijega, nego mu se ono brdo zaledilo pa se nemre uspet uz njega da se spusti u grad. :icon_mrgreen:

he he nisam vise na brdu,sad je ,
mali u gradu,a snjega ima i previse i jos je temperatura -20!!!!!!

DAJ NEEEE SEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

My wife yes
My dog maybe
My motorcycles NEVER!!!!