Povezani Događaji

• MK 'Staaari Rokeri': Svibanj 11, 2007 - Svibanj 13, 2007

Autor Tema: Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag 11. – 13.05.2007  (Posjeta: 16405 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Spol: Muški
  • Honda CBR1100XX
Odg: Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag 11. – 13.05.2007
« Odgovori #45 : Svibanj 03, 2007, 11:54:02 am »
Nemojte na Y ! NAkon tunela Učka skrenite na prvom izlazu Buzet - Buje - Umag - kraće, ljepše i ne plaćaš mostarinu na Mirni ( 14 kuna ).
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #46 : Svibanj 03, 2007, 12:48:24 pm »
ovako?

[privitak je izbrisao admin]
BMW = bauer motor werke

Offline chimpa

• Vizir
  • **
« Odgovori #47 : Svibanj 04, 2007, 11:06:13 am »
pa kolko sam ja upoznat ide .... koliko nas je za sad iz zagreba ?? i di koga skupljamo po putu ??

idem i ja iz ZG .. neznam jos kada, ali sigurno znam da ne idem sa vama i ne po autoputu  :@: ipak bum ja neki polaganiji mod odabrao

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #48 : Svibanj 04, 2007, 11:22:56 am »
idem i ja iz ZG .. neznam jos kada, ali sigurno znam da ne idem sa vama i ne po autoputu  :@: ipak bum ja neki polaganiji mod odabrao
znaci ti stizes u subotu  :llllol:
BMW = bauer motor werke

Offline chimpa

• Vizir
  • **
« Odgovori #49 : Svibanj 04, 2007, 11:26:32 am »
znaci ti stizes u subotu  :llllol:

da, al u ravne na koroskem .. a u petak bum u Umagu

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
« Odgovori #50 : Svibanj 04, 2007, 15:31:53 pm »
DODATAK:

6. Moto susret MK 'Staaari Rokeri' Umag 11.-13.05.2007.

Brzo je prošla godina dana, i ponovo se približavamo 2. vikendu u svibnju, terminu za moto susret 'Staaarih Rokera' iz Umaga. Ponovno će prelijepi ambijent kampa Stella Maris dočekati tisuće motorista iz zemlje i inozemstva sa ili bez svojih suvozača. I program koji će teći uobičajenim tokom ipak ove godine donosi neke novosti.

U zabavnom programu već u petak otvara rock grupa Down Under iz Slovenije s cover programom kao uvod za zvijezde večeri, poznatu grupu Zabranjeno Pušenje iz BiH, koji će sigurno dobro zagrijati publiku svojom poznatim hitovima kao što su 'Pišonja i Žuga' ili 'Karabaja', a  No problem band, kućni band 'Staaarih Rokera' iz Umaga zatvara program u petak 11.05.

Subotnji program započinje u 14.00 sati defileom Umagom i okolicom uz dvije stanke za okrepu, a po povratku u kamp započinju moto igre i izbor za najljepši motor u dvije klase.
Večernji glazbeni program otvaraju Voodoo expirience s vrhunskim izvedbama pjesama Jimi Hendrixa, kao uvod za veliki koncert oko 22.30 u subotu 12.05.
Naime, direktno iz Londona na ovu manifestaciju stiže legendarni pjevač još legendarnijih Uriah Heep-a John Lawton kojega će u ovoj prilici pratiti slovenski Mary Rose s kojima Lawton već neko vrijeme surađuje. Sve to osigurava preko 2 sata čistog Uriah Heep zvuka poznatog po dugim dionicama na Hammond orguljama. Gipsy, Stealin, Lady in Black samo su neki od velikih hitova koje ćemo moći čuti u gotovo izvornom obliku, a nadajmo je i da ćemo čuti najpoznatiji hit Uriah Heep-a Easy Living, koji svaki pravi biker ima u svojoj kolekciji. Nakon podjele priznanja i zahvalnica moto klubovima i pojedincima slijedi vrući sexy show i iznenađenje za sve koji će doći i pogledati program u subotu. Subotnji glazbeni program zatvaraju istinski prijatelji Staaarih Rokera, rock grupa Razvaline iz Slovenije koji će premijerno izvesti pjesmu namijenjenu cijelom moto klubu Staaari Rokeri, njihovom prvom, nažalost pokojnom predsjedniku Zoranu, ali i svim pravim motoristima, koja se prigodno i zove 'Stari Rokeru'.

Nedjelja će donijeti pozdrav s sudionicima moto susreta uz pozdrav i viđenje na nekom slijedećem moto događanju.

I ove godine organizator je osigurao besplatan ulaz za motoriste i suvozače uz slobodno trodnevno kampiranje u kampu koji ima 5 zvjezdica i ogroman sanitarni čvor s 100 tuševa s toplom i hladnom vodom, a za one komotnije osigurani su bungalovi s cijenom od 200 kuna na noć ( bungalovi su za 4 osobe – znači 50 kuna ( 7 eura ) po osobi na noć. Bungalovi se mogu rezervirati na telefonski broj koji možete naći na www.staaarirokeri.hr , kao i sve ostale informacije vezane za moto susret.

Možemo samo još dodati onu poznatu 'Come in peace or stay at home' i nadajmo se dobrom vremenu, jer sve ostalo smo pripremili.

Dobrodošli !

MK 'Staaari Rokeri' Umag

« Zadnja izmjena: Svibanj 04, 2007, 15:58:02 pm Beeblebrox »
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
« Odgovori #51 : Svibanj 04, 2007, 15:53:27 pm »
DODATAK: I ovogodišnji moto susret ima humanitarni karakter, tako da će ukupni čisti prihod biti namijenjen za Melissu Končar i Manin Anamariju iz okolice Umaga, obje s poteškoćama u razvoju, a dodatna poteškoća je da je Melissa počela gubiti vid i treba hitnu operaciju. Riječ je o 11. i 10. godišnjim djevojčicama. Mali dio donacije ide prema Hitnoj službi Doma zdravlja Umag.

Moram napisati da danas primamo godišnju nagradu ( povelju ) Grada Umaga za humanitarni rad u proteklih 5 godina.

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
« Zadnja izmjena: Svibanj 04, 2007, 16:18:54 pm Beeblebrox »

Offline toldi

• Zagreb
  • Old School
  • Aprilia Pegaso
    • Vanishing-Points
« Odgovori #53 : Svibanj 08, 2007, 11:27:19 am »
Otvaram javni natječaj za popunu zadnjeg sica u obliku sponzoruše na relaciji Zagreb-Umag pa nepoznato, i to u vremenu od 11.5.(petak) tokom jutra pa sve do 13.5 a možda i dulje...
Putovat će se ugodno na ne baš udobnom motoru ali u vrlo pozitivnom okruženju i zagarantiranom zabavom! Bez jurcanja...
Prednost pri odabiru će imati;

-ženske osobe, ili bar one koje su voljne to glumiti
-financijski neovisne osobe
-osobe otvorenog uma
-tjelesno lagane osobe(sory bee)
-osobe bez poslovnih obaveza zbog mogućih komplikacija
-te oni koji imaju vlastitu kacigu

Naravno niti jedna od stavki nisu obavezne ni uvjet osim dobre volje...
Cijenjene ponude će se zaprimati u ovoj temi, na PP, emajl ili na broj telefona zatraženog od administratora.

P.S.
Ovo je fakat ozbiljno... :icon_mrgreen:
http://WWW.VANISHING-POINTS.COM

Ride long and prosper!

vn 900

• Gost
« Odgovori #54 : Svibanj 08, 2007, 11:57:20 am »
Kaj vele za prognozu ? :Rkap:

Offline Dario OG

• Komarac
  • *
  • Yamaha XT 600 e
« Odgovori #55 : Svibanj 08, 2007, 12:14:29 pm »
Nema Umaga na listi DHMZ-a pa je nablizi grad Porec,
Evo i slika, a ista prognoza je i za grad Pazin.
Prema tome, nema bojazni o losem vremenu.

...svi mravi tuguju, i meni je žao
al zbog svega što je vidio
mrav ce dospjet u pakao...

www.mkvjestice.hr

vn 900

• Gost
« Odgovori #56 : Svibanj 08, 2007, 12:31:46 pm »
Nema Umaga na listi DHMZ-a pa je nablizi grad Porec,
Evo i slika, a ista prognoza je i za grad Pazin.
Prema tome, nema bojazni o losem vremenu.

izgleda ok, valjda bu tak i ostalo, fala

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke

Offline guzonja

• UMAG
  • Vizir
  • **
  • Guzzi Griso
« Odgovori #58 : Svibanj 08, 2007, 16:23:34 pm »
s ovakvom frizurom ga ne bumo pustili unutra :icon_super:
MORAŠ BITI VEPAR DA BI BIO BIKER

Offline low_rider

• Vizir
  • **
  • SeVe
...brumumumtupupuputupupuputupupupu.....