Autor Tema: Kawasaki Mean Streak 1600  (Posjeta: 1752 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Spol: Muški
  • Yamamaha XV 535
Kawasaki Mean Streak 1600
« : Prosinac 02, 2006, 12:56:32 pm »
Prijatelj mi je već neko vrijeme živo zainteresiran za kupnju spomenutog modela bez obzira na
sugestije kako je to ipak nemala investicija s obzirom na naše mogućnosti (uloženo-dobiveno). :motocikli004:

Više manje svi ćemo se složiti da Mean Streak izgleda privlačno bez obzira na narančastu ili crnu boju,ali ono što mene interesira su vozne osobine spomenutog modela,njegova potrošnja  i na kraju sva davanja koju bi jedan zaljubljenik trebao dati za ovaj kapitalac.

Naravno kao i do sada svekoliko pučanstvo je pozvano da svojim iskustvom ili mišljenjima pomognu u možebitnoj odluci o kupnji. :hello:

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
Odg: Kawasaki Mean Streak 1600
« Odgovori #1 : Prosinac 02, 2006, 15:36:46 pm »
Iako nisam ljubitelj ove klase motocikala, mogu reći, jer sam probao od kolege Mean Streak 1600 i imam vrlo pozitivno mišljenje o navedeno motoru. Dosta snage, dosta dobro ležanje u zavojima i izvrsne kočnice. A i cijena je dosta povoljna s obzirom na konkurenciju. Honda VTX 1800 je oko 5000 eura skuplji, a dizajn Kawasakija mi se i više sviđa. Kolega ima crvenu i baš je lijepa.
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Yamamaha XV 535
« Odgovori #2 : Prosinac 02, 2006, 19:20:10 pm »
Zahvaljujem na odgovoru starino,ipak bih te zamolio da priupitaš kolegu koliko mu čupne taj kapitalac goriva grad/otvoreno?
Čini mi se da i godišnji porez nije za zanemariti?! :icon_scratch:

Inače jedan sličan motor serije prije (1500 cc),mi je zapeo za oko s obzirom kojom lakoćom je svladavao gradske gužve.
Pozitivan dojam je naravno postao jači vidjevši ga na otvorenoj cesti.

Offline Deny

• Vizir
  • **
« Odgovori #3 : Prosinac 05, 2006, 06:51:15 am »
jako lijep motor,odlične kočnice i prednje vilice...snaga je super,al moglo je biti i malo više ks iz te kubikaže....zamjerka ide na veliku težinu.....a potrošnja,nagađam ništa ispod 8.....vjerojatno oko 9l

Offline oldbiker

• Umag
  • V.I.P. Member
  • Honda CBR1100XX
« Odgovori #4 : Prosinac 05, 2006, 13:29:16 pm »
Odgovor Knezu: Potrošnja varira od 6 do 8,5 litara. Znači od otvorene vožnje 120-130 na otvorenom do gradske od semafora do semafora na +35. Inače kaže kolega, a u što sam se opet uvjerio jer sam se provozao 10-tak kilometara u nedjelju, motor je sa svojih 300 kg težak na mjestu za parkiranje... ali čim kreneš ko bicikl ! Eto ! Zadovoljan ???
Motor vozi glavom ali malo i srcem. Free biker - bolje biti sam, nego u lošem društvu !

Offline knez

• Nomad
  • MMP
  • Yamamaha XV 535
« Odgovori #5 : Prosinac 05, 2006, 23:40:15 pm »
Odgovor Knezu: Potrošnja varira od 6 do 8,5 litara. Znači od otvorene vožnje 120-130 na otvorenom do gradske od semafora do semafora na +35. Inače kaže kolega, a u što sam se opet uvjerio jer sam se provozao 10-tak kilometara u nedjelju, motor je sa svojih 300 kg težak na mjestu za parkiranje... ali čim kreneš ko bicikl ! Eto ! Zadovoljan ???

Ma da zadovoljan?! :hello:

I više nego zadovoljan! :icon_super:

Čeka te birra u Šbk-u!

Bud or no Bud,nazraviti ćemo :occasion14: