Autor Tema: Četveroboj made by Japan  (Posjeta: 3575 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Odg: Četveroboj made by Japan
« Odgovori #15 : Prosinac 10, 2006, 00:14:19 am »
Intruder VS 1400 se i dalje proizvodi ... ali samo za americko trziste - Suzuki Boulevard S83

http://www.suzukicycles.com/Products/S83K7/Default.aspx

8500$ = 6400eura ...  :icon_eek:

Da,rade se i Ameri ih kupuju vrlo jeftino. A mi papci u Evropi nemamo tu mogućnost,a neisplativo ga je uvoziti iz USA. I već se dugo pitam dali su po tim firmama kreteni kad se više takvi modeli na našem kontinentu ne nude,ili smo mi kreteni što nam daju diktirati trendove. Neznam kakva se to ispitivanja tržišta vode jer motori  kao što  su Intruder ili Vmax još  uvijek izvlače uzdahe kad ih se spomene u razgovoru. I za usporedbu,Harley Davidson sasvim lijepu prodaju ima u Evropi.
google master

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #16 : Prosinac 10, 2006, 15:09:04 pm »
Intruder VS 1400 se i dalje proizvodi ... ali samo za americko trziste - Suzuki Boulevard S83

http://www.suzukicycles.com/Products/S83K7/Default.aspx

8500$ = 6400eura ...  :icon_eek:
a ja mislil da prestala proizvodnja 03...super...sad bar znam za kaj trebam lovu skupljati :icon_smile:
Nije tak strašno izmjenjen, makar mi stariji model ljepši...znači ravni volan, zadnje svjetlo ispod(makar je tak oduvijek bilo za amer, tržište). Sad je i filter zraka sa strane , a ne više ispod tanka...mogli su staviti malo veći tank budući da više nema filtera...vizualno izgleda veći , ali je i dalje 13l...znači i dalje svako malo na benzinsku :icon_jook:.
Cijena je za američko tržište ok, ali kod nas se kretala oko 94.oookn :Rkap:.
Mislim da sve govori činjenica da ja i dalje tražen u americi, zemlji harleya, dobro ajd izuzevši činjenicu da mu cijena ide prilog..mislim prvenstveno na kvalitietu i ono kak sam već reko "pravi japanski chopper". Eh, znaju ameri kaj je dobro, za razliku od eurposkih uvaženih zastupnika
 :icon_super:

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #17 : Prosinac 10, 2006, 15:13:27 pm »
Da,rade se i Ameri ih kupuju vrlo jeftino. A mi papci u Evropi nemamo tu mogućnost,a neisplativo ga je uvoziti iz USA. I već se dugo pitam dali su po tim firmama tarzani kad se više takvi modeli na našem kontinentu ne nude,ili smo mi tarzani što nam daju diktirati trendove. Neznam kakva se to ispitivanja tržišta vode jer motori  kao što  su Intruder ili Vmax još  uvijek izvlače uzdahe kad ih se spomene u razgovoru. I za usporedbu,Harley Davidson sasvim lijepu prodaju ima u Evropi.
gle ga, kud se guraš :icon_mrgreen:..nisam ja kriv kaj meni treba da duže napišem kraći tekst :motocikli012:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #18 : Prosinac 10, 2006, 15:34:48 pm »

Cijena je za američko tržište ok, ali kod nas se kretala oko 94.oookn :Rkap:.
Mislim da sve govori činjenica da ja i dalje tražen u americi, zemlji harleya, dobro ajd izuzevši činjenicu da mu cijena ide prilog..mislim prvenstveno na kvalitietu i ono kak sam već reko "pravi japanski chopper". Eh, znaju ameri kaj je dobro, za razliku od eurposkih uvaženih zastupnika
 :icon_super:

Nemoj štedjeti,ne isplati se :icon_evil: Stvar male cijene je kod Amera ta što su im drukčija davanja (manja),a veći standard i konkurencija nego u Evropi. Kod na za 120000kn kupiš Ford Focus  06.g,a u USA Ford Mustang V6 model 07.

Kad sam birao motor,igrala su mi 3 modela jer se Intrudera nije moglo kupiti novog. Honda Black Widow,pravi chopper,ali premala i nije se uvozila u HR,Guzzi Stone zbog zapremine,porijekla,karizme tvornice i Sportster 883,meni najdraži Harley.
Sportster je u ZG koštao 86000kn pa sam radio izračune: da ga uvozim iz Italije,platio bih ga 72000 + sitnice. A da ga kupujem u Americi,cijena bi opet bila tu negdje. Presudio je Guzzi jer sam za 3000kn više dobio više mjesta za suputnicu (suprugu),25ks više i malo zapremine više. Dobio sam više motora. Danas taj Harley i kod nas košta kao što su bili moji računi i to mu je realna cijena,shvatili su da nije dovoljna šminka da bi oni lako uzeli novce ljudima i da se tako ne radi.
Zato mislim da se ne isplati mislit na tog Suzukija,cijena do naših cesta bi mu se opet popela u te visine koliko je i koštao i kod naših trgovaca.
google master