Autor Tema: Moto Guzzi custom  (Posjeta: 3776 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Odg: Moto Guzzi custom
« Odgovori #15 : Svibanj 06, 2007, 15:33:46 pm »
Inače, po novo je službeno ime ovog modela "Bellagio"
google master

Offline guzonja

• UMAG
  • Vizir
  • **
  • Guzzi Griso
« Odgovori #16 : Svibanj 17, 2007, 23:26:26 pm »
misliš li da će bellagio zamijenti californiu?
previše slična koncepcija motora da se zadrže oba u programu
MORAŠ BITI VEPAR DA BI BIO BIKER

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #17 : Svibanj 18, 2007, 09:51:14 am »
a kud s tim blatobranom :icon_mrgreen:...kak sam već napisal i to pogotovo zadnjeg kraja..kaj se mene tiće i novijih guzzievih customa il mu fali nekaj il nekaj srši na njemu...u ovom slućaju strši dok je onaj stariji pre jednostavan..dakle jedino neka manja prerada tipa onih par Jamesovih slika...od lijepog motora može nastati još lijepši..i zato velim da mi je ponekad ljepše vidjeti stari original model i po nekolko desetaka godina, jer na ove novije custome treba puno privikavanja

Offline Rude

• Vizir
  • **
  • Kymco Venox 250
« Odgovori #18 : Svibanj 18, 2007, 19:19:08 pm »
treba  spustit zadnji kraj bar 10 cm, i staviti tablicu sa strane. rijesenje problema za sve motore. znam ja
kako se zovu muhe u sloveniji?? ne zovu se, one same dojdu :)))

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #19 : Svibanj 19, 2007, 12:21:56 pm »
misliš li da će bellagio zamijenti californiu?
previše slična koncepcija motora da se zadrže oba u programu

Još sam prošlo ljeto čuo šuškanja o novoj Californiji s 1400ccm. Jebiga, kod njih se nikad nezna :icon_scratch:

mislim da za sad ostaje status quo do daljeg, California je stvorila preveliko ime da bi je sad izbacili. Jedino mi je krivo kaj se ne radi Stone, nema više povoljnog customa iz te firme. Nevadu ne računam, premala je.
google master

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #20 : Svibanj 19, 2007, 20:57:05 pm »
Još sam prošlo ljeto čuo šuškanja o novoj Californiji s 1400ccm. Jebiga, kod njih se nikad nezna :icon_scratch:

mislim da za sad ostaje status quo do daljeg, California je stvorila preveliko ime da bi je sad izbacili. Jedino mi je krivo kaj se ne radi Stone, nema više povoljnog customa iz te firme. Nevadu ne računam, premala je.

Nevada premala? Nevada po meni je :icon_super:  dovoljno okretna u gradu i udobna na dužim stazama,doduše dala bi se ona malo ljepše sredit od tvorničke ponude,ali to ovisi o osobnim ukusima vlasnika :dontknow:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #21 : Svibanj 20, 2007, 00:53:22 am »
Nevada premala? Nevada po meni je :icon_super:  dovoljno okretna u gradu i udobna na dužim stazama,doduše dala bi se ona malo ljepše sredit od tvorničke ponude,ali to ovisi o osobnim ukusima vlasnika :dontknow:

Dimenzijama :icon_evil:
Na zapreminu i snagu nikad nisam imao primjedbe, ali mojih 190 visine bi se s tim motorom pomirilo samo za odlaske na kavu i neke ture isključivo bez suputnice. Premala je i za ono što su sve u tvornici htjeli natrpat na nju. Veliki i udoban sic na sitnom tanku kvari liniju motora, a naročito choppera. Pa još s koferima iz ponude dodatne opreme :icon_rolleyes:

Ovu smo Lolo i ja razgledali u Ljubljani, i motor je u svemu lijep osim jednog detalja: kaj nisu mogli tu ramu napravit malo dužu?
Nadam se da će jednom bit novaca da se nabavi neka rabljena za neku preradu.
google master

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #22 : Svibanj 20, 2007, 00:55:21 am »
I ovo je jedna Nevada

google master