Autor Tema: NOVO - "KARMA" - dodatak uz avatar  (Posjeta: 16662 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline chimpa

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
Odg: NOVO - "KARMA" - dodatak uz avatar
« Odgovori #75 : Studeni 12, 2006, 17:13:24 pm »
svi smo mi kandidati  :icon_pidu:

sorry, ako ti zelis biti kandidat za nesto, ne znaci da i ja to zelim .. pa makar to bilo i za  :icon_pidu:

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #76 : Studeni 12, 2006, 17:13:49 pm »
sta znaci 100 postova .. to sam mogao natuci samo pozdravljajuci nove clanove (kojih je u zadnje vrijeme bilo puno, bas super radi toga) i imam pravo glasanja a da nista, apsolutno nista pametnog napisao ..

ne bojim se nicega nit panicim, nemam potrebe .. a ne bojim se odgovornosti jel je tu nemam apsolutno nikakvu .. eventualno nekakvu odgovornost imaju moderatori i administratori

a mozda se zeli uvesti karma da si neki mogu podici rejting  :dontknow: .. ne vidim stvarno nikakvu drugu korist od toga  :glasses9:

Postovi u knjizi clanova i u offtopicu se ne zbrajaju i ne racunaju tako da ih na tom dijelu foruma nitko ne moze natuci. Mislio sam na moralnu odgovornost, koju imaju isto tako moderatori i admini.  Sto se tice rejtinga, meni je stvarno svejedno, a ako se administrativnio dio foruma slaze moderatorima i adminima se ta opcija moze maknuti, sto bi neki opet protumacili na obrnuti nacin - da se boje negativnih klikova. 100 ljudi - sto cudi, 100 postova - karma je tvoja!
Gandhi: "Be the change you want to see!"

4rijeke

• Gost
« Odgovori #77 : Studeni 12, 2006, 17:19:07 pm »
sorry, ako ti zelis biti kandidat za nesto, ne znaci da i ja to zelim .. pa makar to bilo i za  :icon_pidu:

a tko te tjera?????

Offline chimpa

• Vizir
  • **
« Odgovori #78 : Studeni 12, 2006, 17:22:57 pm »
Postovi u knjizi clanova i u offtopicu se ne zbrajaju i ne racunaju tako da ih na tom dijelu foruma nitko ne moze natuci.

Ok, sad sam to pitao i na mjestu za to .. sam mi jos reci jel ta opcija bila i na starom forumu? ..

Mislio sam na moralnu odgovornost, koju imaju isto tako moderatori i admini.  Sto se tice rejtinga, meni je stvarno svejedno, a ako se administrativnio dio foruma slaze moderatorima i adminima se ta opcija moze maknuti, sto bi neki opet protumacili na obrnuti nacin - da se boje negativnih klikova. 100 ljudi - sto cudi, 100 postova - karma je tvoja!

pitanje .. zasto se onda ne glasa tko ce biti moderator i administrator ? gazdu iskljucujem .. mozda smatram da netko od doticnih nije za taj posao ..

ajmo i to dat na glasanje svima koji imaju xy postova

nemojte me krivo shvatiti, nemam nista protiv moda ili admina, samo stavljam kao mogucnost glasanja kao sto vi to stavljate sa karmom

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #79 : Studeni 12, 2006, 17:50:29 pm »
glasaju ali moderatori
i vi nema te nista sa tim

end off story

« Zadnja izmjena: Studeni 12, 2006, 17:58:18 pm Beeblebrox »
BMW = bauer motor werke

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #80 : Studeni 12, 2006, 17:54:46 pm »
100 - ti post imam vec neko vrijeme i to mi je stvarno nevazno

mene samo interesira po cemu je netko relevantan ocjenivati nekoga ? .. odkut to pravo bilo kojoj osobi da bilo koga ocjenjuje neciji rad i doprinos ???
Ovako cimpa ako ne pises nista za forum si nista.
Pri tome se misli ni pozitivno ni negativno ti si samo usputni promatrac i zasigurno ce ti karma biti nula

Ako pomazes ljudima i trudis se, objavis neki dobar tekst zasigurno ce te ljudi pozitivno ocijeniti i biti ce ti u plusu

Ako seres po temama , oftopicaris , provociras biti ce ti sigurno u minusu.

I to je mjerodavno.

To kaj se tebi ne pise tvoj problem.

Za Kraj

Vizir je 100 postova , a ne vise 150

SVI VIZIRI MOGU GLASAT
i oni iznad njih
END OF STORY

BMW = bauer motor werke

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator