Autor Tema: NOVO - "KARMA" - dodatak uz avatar  (Posjeta: 16661 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
Odg: Dali želite karmu kao opciju
« Odgovori #60 : Studeni 12, 2006, 13:21:22 pm »
Iskreno govoreći "karma" me ne tangira ni najmanje niti ikoga ocjenjujem po tome jer osobno ako mi se netko ne sviđa jednostavno ga ignoriram i ne čitam njegove postove. Ako netko baljezga i priča gluposti i na to ne dobije nikakav odgovor valjda bude sam skopčal što nije u redu, a s druge strane ako počne vrijeđati ili na bilo koji drugi način počne srozavati kvalitetu foruma uvijek postoji mogućnost da dobije bananu za što su opet odgovorni moderatori.
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Odg: NOVO - "KARMA" - dodatak uz avatar
« Odgovori #61 : Studeni 12, 2006, 15:57:46 pm »
Kako vam nije jasno da nemožete vas deset nekakvim ocjenama stvarati karakter, narav i ćud čovjeka!? Upravo to radite sa tim karmama i to me stvarno smeta. Ima ljudi koji su najbolji u puno drugih stvari a ne u pisanju, stavljanju slika na forum, jednostavno im to nije prioritet u životu. I sad njega ocjenivat po tom sistemu. Neko i nema vremena za forum, netko voli samo pročitati šta ima novog.Ja što sad vidim sa brojem tih karmi kraj avatara, da ih ima najviše kraj slike onih koji su najbolji u svemu osim u vožnji na motoru i to je jedino kaj mi je baš o.k.Pa nek tak bude i dalje, jer nemre se u svemu bit dobar..... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :Rkap:

Kja ti ne kuzis da uopce nije upitno da glasaju clanovi sa 100  ili vise postova i da i ti mozes glasat , a ne nas 10
Znaci ti i svi ostali koji imaju 100 iliti vise postova npr.
Stvar o broju postova koliko je potrebno za glasanje je isto tako vas izbor.

pogledaj prvi post i stisni ako hoces meni minus pa bus vidio kaj ce se dogodit.

imas 300  postova i trenutno mozes glasat kao i svi 100 +

Sad me nesto zanima dali si shvatio da ce svi moci glast?

BMW = bauer motor werke

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #62 : Studeni 12, 2006, 16:23:24 pm »
Predivno Julius, samo tako.! Ti si jedan od onih " mladih snaga ", Samo neznam dali spadaš u one mlade zbog kojih ovaj forum ima budučnost ( kako ja kažem ) ili u one ( kako veli 4 rijeke ) koji drljaju gluposti i misle da su popili svu pamet svijeta..!!!! :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: Kako vam nije jasno da nemožete vas deset nekakvim ocjenama stvarati karakter, narav i ćud čovjeka!? Upravo to radite sa tim karmama i to me stvarno smeta. Ima ljudi koji su najbolji u puno drugih stvari a ne u pisanju, stavljanju slika na forum, jednostavno im to nije prioritet u životu. I sad njega ocjenivat po tom sistemu. Neko i nema vremena za forum, netko voli samo pročitati šta ima novog.Ja što sad vidim sa brojem tih karmi kraj avatara, da ih ima najviše kraj slike onih koji su najbolji u svemu osim u vožnji na motoru i to je jedino kaj mi je baš o.k.Pa nek tak bude i dalje, jer nemre se u svemu bit dobar..... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :Rkap:

Ovaj prvi dio tvog posta mogao bih se shvatiti na razne nacine, ali kako sam ja osoba vedra duha shvatit cu ga u pozitivnom smislu!

Sto se stice clanova koji ti mogu stisnuti + ili - je sada 35, posto je to broj clanova koji imaju 100 ili vise postova na svojoj kicmi, dakle pada u vodu ta teorija da su moderatori i admini ti koji odereduju nekome karmu i imaju ikakav utjecaj na tom polju. Eva je dobro rezonirala stvari i njezin post je jedan od najpametnijih na ovu temu! Cura kuzi da se nema zbog cega uzrujavati!
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline ZRIX

• Vizir
  • **
  • Matija Gubec
« Odgovori #63 : Studeni 12, 2006, 16:26:37 pm »
Kja ti ne kuzis da uopce nije upitno da glasaju clanovi sa 100  ili vise postova i da i ti mozes glasat , a ne nas 10
Znaci ti i svi ostali koji imaju 100 iliti vise postova npr.
Stvar o broju postova koliko je potrebno za glasanje je isto tako vas izbor.

pogledaj prvi post i stisni ako hoces meni minus pa bus vidio kaj ce se dogodit.

imas 300  postova i trenutno mozes glasat kao i svi 100 +

Sad me nesto zanima dali si shvatio da ce svi moci glast?

Je.... nisam....!!!! :Rkap: :Rkap: :Rkap:
« Zadnja izmjena: Studeni 12, 2006, 16:29:54 pm Julius »

Offline chimpa

• Vizir
  • **
« Odgovori #64 : Studeni 12, 2006, 16:27:44 pm »
Ovaj prvi dio tvog posta mogao bih se shvatiti na razne nacine, ali kako sam ja osoba vedra duha shvatit cu ga u pozitivnom smislu!

Sto se stice clanova koji ti mogu stisnuti + ili - je sada 35, posto je to broj clanova koji imaju 100 ili vise postova na svojoj kicmi, dakle pada u vodu ta teorija da su moderatori i admini ti koji odereduju nekome karmu i imaju ikakav utjecaj na tom polju. Eva je dobro rezonirala stvari i njezin post je jedan od najpametnijih na ovu temu! Cura kuzi da se nema zbog cega uzrujavati!

tko kome daje pravo da ocjenjuje bilo koga clana na bilo koji nacin ? jel ovo dobrovoljni forum i moze pristupiti svatko ili je ovdje vazno tko ima kakvu karmu i koliko ucestvuje u radu foruma (tj. tko koliko pise) ???

Offline ZRIX

• Vizir
  • **
  • Matija Gubec
« Odgovori #65 : Studeni 12, 2006, 16:28:46 pm »

Živjela cura.................... :icon_pidu: :Rbis:

4rijeke

• Gost
« Odgovori #66 : Studeni 12, 2006, 16:30:23 pm »
za one koji čitaju su najvažniji oni koji pišu jer bez njih se ne bi imalo što čitati.....ili možda nije tako?

Offline chimpa

• Vizir
  • **
« Odgovori #67 : Studeni 12, 2006, 16:35:29 pm »
za one koji čitaju su najvažniji oni koji pišu jer bez njih se ne bi imalo što čitati.....ili možda nije tako?

tocno .. oni su uzorni clanovi foruma koji omaju znanja i volje pisati .. ali tko im daje pravo da ocjenjuju druge clanove ???

gdje smo? u skoli pa imamo zadacu pisati i za to dobivati ocjene .. a i tko je tu relevantan bilo kome davati ocjene ???

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #68 : Studeni 12, 2006, 16:37:28 pm »
tko kome daje pravo da ocjenjuje bilo koga clana na bilo koji nacin ? jel ovo dobrovoljni forum i moze pristupiti svatko ili je ovdje vazno tko ima kakvu karmu i koliko ucestvuje u radu foruma (tj. tko koliko pise) ???

Posto ti je ovo upravo bio 100-ti post ti takoder imas to pravo! Razumijes? Kako ces ga ga iskoristiti to je na tebi - koji ce biti tvoji kriteriji da nekom das + ili - tvoja je osobna stvar i o tome nema debate ili neces uopce koristiti tu mogucnost, nije bitno. Sve je na tebi, nitko te na nista ne tjera. Ova opcija je i stavljena kao znak liberalizma, a ne kao nacin ugnjetavanja!

Offline chimpa

• Vizir
  • **
« Odgovori #69 : Studeni 12, 2006, 16:40:36 pm »
Posto ti je ovo upravo bio 100-ti post ti takoder imas to pravo! Razumijes? Kako ces ga ga iskoristiti to je na tebi - koji ce biti tvoji kriteriji da nekom das + ili - tvoja je osobna stvar i o tome nema debate ili neces uopce koristiti tu mogucnost, nije bitno. Sve je na tebi, nitko te na nista ne tjera. Ova opcija je i stavljena kao znak liberalizma, a ne kao nacin ugnjetavanja!

100 - ti post imam vec neko vrijeme i to mi je stvarno nevazno

mene samo interesira po cemu je netko relevantan ocjenivati nekoga ? .. odkut to pravo bilo kojoj osobi da bilo koga ocjenjuje neciji rad i doprinos ???

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #70 : Studeni 12, 2006, 16:48:05 pm »
Time sto si clan foruma i imas 100 postova!

Nije mi jasno cega se bojite i cemu panika?!

Bojite se odgovornosti? Bojite se da vas netko negativno ocijeni?

4rijeke

• Gost
« Odgovori #71 : Studeni 12, 2006, 16:53:25 pm »
mene samo interesira po cemu je netko relevantan ocjenivati nekoga ? .. odkut to pravo bilo kojoj osobi da bilo koga ocjenjuje neciji rad i doprinos ???

To je pravo svakog aktivnog forumaša i nikako mi nije jasno zašto ga neki žele uskratiti? A po čemu si ti relevantan ići na glasovanje kad su izbori pa opet imaš to pravo?????

Offline chimpa

• Vizir
  • **
« Odgovori #72 : Studeni 12, 2006, 16:58:13 pm »
Time sto si clan foruma i imas 100 postova!

Nije mi jasno cega se bojite i cemu panika?!

Bojite se odgovornosti? Bojite se da vas netko negativno ocijeni?

sta znaci 100 postova .. to sam mogao natuci samo pozdravljajuci nove clanove (kojih je u zadnje vrijeme bilo puno, bas super radi toga) i imam pravo glasanja a da nista, apsolutno nista pametnog napisao ..

ne bojim se nicega nit panicim, nemam potrebe .. a ne bojim se odgovornosti jel je tu nemam apsolutno nikakvu .. eventualno nekakvu odgovornost imaju moderatori i administratori

a mozda se zeli uvesti karma da si neki mogu podici rejting  :dontknow: .. ne vidim stvarno nikakvu drugu korist od toga  :glasses9:

Offline chimpa

• Vizir
  • **
« Odgovori #73 : Studeni 12, 2006, 17:00:23 pm »
To je pravo svakog aktivnog forumaša i nikako mi nije jasno zašto ga neki žele uskratiti? A po čemu si ti relevantan ići na glasovanje kad su izbori pa opet imaš to pravo?????

tocno da je to pravo forumasa .. ali onda daj kandidate za koje ce se glasati ( znaci da ce te forumasi u necemu predstavljati a ovdje me nitko ne predstavlja a ni ja nikoga) .. tako je barem na izborima ..

4rijeke

• Gost
« Odgovori #74 : Studeni 12, 2006, 17:12:16 pm »
svi smo mi kandidati  :icon_pidu: