Autor Tema: NOVO - "KARMA" - dodatak uz avatar  (Posjeta: 16663 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wulfy

• Budva - Crna Gora
  • Tourer
  • Spol: Muški
  • Aprilia Pegaso 650 ; Benelli Pepe
Odg: NOVO - "KARMA" - dodatak uz avatar
« Odgovori #45 : Studeni 10, 2006, 22:04:24 pm »
Ajde mi objasni na koji nacin admini  odlucuju o karmi?

DonRot je pitao:
Zato tko moze biti taj koji odlucuje jel netko soli pamet ili ne?!?!

ja sam odgovorio na ovo: Admini. Zasto? Ipak su oni domacini a mi svi gosti koji se (ne)trudimo da oblikujemo forum,
a Admini imaju moc da ga usmjere tamo gdje bi htjeli da ide (misle da ce podici kvalitet foruma).
Forum sluzi i da se nesto nauci i da se razmjene misljenja i da se neka svoja razmisljanja podjelis sa ljudima koje uopste ne poznajes (u vecini slucajeva)
Hoce li neko biti omrazen ili popularan u tom virtuelnom svjetu po meni uopste nije bitno.

samim tim smatram da je bespotrebna opcija karma.

Offline DonRot

• Interceptor
  • z1000
« Odgovori #46 : Studeni 10, 2006, 22:09:28 pm »
Dragi moji istomisljenici...postoji anketa
http://www.motocikli.com/forum/index.php/topic,2981.msg37867.html#msg37867
...Pa dajmo do znanja...da ne bi bilo sranja...ovaj sarme...ma karme...
KOJI JE TO FRAJER NA SLICI?!?!?
ZENE NAVALITE!

Offline DonRot

• Interceptor
  • z1000
Odg: Dali želite karmu kao opciju
« Odgovori #47 : Studeni 10, 2006, 22:15:58 pm »
Po 100000000 put. Ta karma-kita je sranje i nevidim kako bi mogla biti korisna za ovaj forum. Manje vise poznam dio forumasa i ne trebam nikakvu kur.... karmu da mi veli ko je kakav.
Karma sux!
Naprijed Gubec!
KOJI JE TO FRAJER NA SLICI?!?!?
ZENE NAVALITE!

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #48 : Studeni 10, 2006, 23:45:46 pm »
Kolika polemika oko jedne dodatne opcije koju ( bez ljutnje ) ipak shvacate malo previse osobno. Isto tako ne shvacam  cemu taj izvor nezadovoljstva zbog limita koji clan mora imati da bi mogao koristiti tu opciju(?) Zar nije ista stvar i kod popusta 50% na osiguranje motora? Ili bonus na placu sa povecanjem staza? Ili djecji doplatak - moras imati djete da bi ga dobio? Uostalom stavljena je anketa i o njezinom rezultatu ovisi sto ce biti sa karmom.
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
Odg: Dali želite karmu kao opciju
« Odgovori #49 : Studeni 10, 2006, 23:56:30 pm »
Zamolio bih Vas sve također da glasate i u anketi koja se tice broja postova za pristup dodjeljivanja  + ili - karme drugim clanovima. Ovo ide i one koji su ovdije odabrali NE jer u slucaju da vecina odluci da kama ostaje, prema rezultatima OVE ANKETE odrediti ce se minimalan broj postova potreban za pristup toj opciji.

Danke!

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #50 : Studeni 11, 2006, 00:57:20 am »
HMMMM...  :icon_scratch: za sada VAS ima samo 10, tako da NAM 10 + 20 članova NE MOŽE dati ocjenu.. (KRAMU)..
ali nas je samo 925.. Koji lijepi govori, 4rijeke, kao da nekoga drugog slušam a ne tebe..  :Ratt:
e vidiš jankec zato se glasa za broj postova koje je bi minimalno trebalo imat za glasanje u karmi
glasj gore pa ces vidjet
evo primjera radi sad cu staviti na 100 postova
BMW = bauer motor werke

Offline kloky

• Old School
  • Suzuki naravno
« Odgovori #51 : Studeni 11, 2006, 01:44:36 am »
Jule, polemika oko te "karme" se razvila baš poradi etiketiranja osobe, a svakako sam mišljenja da ne možeš etiketirati nekoga ako ga ne poznaješ osobno kak' se spada...

Osim toga, ja u karmu kao pojam ne vjerujem, i mislim da je ta dodatna opcija ovdje na forumu bezvezarija  :Rleb:

Osim toga, velikani su uvijek bili neshvaćeni  :icon_mrgreen: :@:
...Sportski moto klub Karlovac...

Offline ZRIX

• Vizir
  • **
  • Matija Gubec
« Odgovori #52 : Studeni 11, 2006, 07:44:19 am »
  Pa odma se lijepo i vidi tko ima karme u plusu a ko u minusu. Naravno da uopće " neide " u onom smjeru kaj je Janko rekal, t.j tko je odma dobio čarobnu "karmu " plus a tko minus.!! Čudno, u par dana svi koji ste " face " na ovom forumu imate nekim čudom pozitivne karme, ma daj ..... A Janko i Rot su ih dobili čim su počeli malo negodovat, isto čudno !!! Klokiu ste odma bubnuli po ćelu batom. Ma dajte se ostavite tih gluposti jer će to i tak vrijeme pokazat da je živa glupost. Primite se krampova, lopata , pila ili čega slićnog i napravite nešto korisni za šire mase gospodo admini, moderatori i ini........ :Rleb: :hello:

4rijeke

• Gost
« Odgovori #53 : Studeni 11, 2006, 10:18:55 am »
Primite se krampova, lopata , pila ili čega slićnog i napravite nešto korisni za šire mase gospodo admini, moderatori i ini........ :Rleb: :hello:

Kramp i lopata bi dobro došli i tebi, nakon 30 godina moto života bi mogao i nešto korisno napisati - za promjenu.... Za karmu ostajem i dalje iako moram priznati da nisam gledao podatak koliko ljudi je trenutno možae davati...broj postova za to pravo treba spustiti ali ukinuti - NE.... ponavljam, karma je izlaganje svog dupeta sudu članova a ako si prav nema se razloga bojati dok s druge strane te to može lagano upozoriti ako kreneš u krivom smjeru. Nadam se da ovaj forum nikad neće postati "motori", pun bezobraznih klinaca koji umišljaju da su popili svu pamet ovog svijeta i misle da su veće face što više nekog izvređaju. Sad ćete reći da te klince treba banati i gotova priča a osobno mislim da je kvalitetnije te klince odgojiti i uključiti ih na kvalitetan način u ovu našu zajednicu, jer vjerujem da i oni mogu kvalitetno pridonijeti forumu te da se i od njih ponešto da naučiti.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #54 : Studeni 11, 2006, 10:23:10 am »
. A Janko i Rot su ih dobili čim su počeli malo negodovat, isto čudno !!!
nisu dobili cim su poceli negodovat nego do kad mogu glasat svi sa 100 ili više postova isto ti vrijedi za klokyia

vidi link lijepo ti pise
http://www.motocikli.com/forum/index.php/topic,2907.msg37989.html#msg37989
BMW = bauer motor werke

Offline zeko

• Komarac
  • *
  • KLE 500
    • Frappr
« Odgovori #55 : Studeni 11, 2006, 12:13:10 pm »
Moj stav je ... zašto ne karma! Pa nek ima svega, nek se šareni, ali o samim ocjenjivačima ovisi koliko će se iz karme moći nešto naslutiti o osobi.Mislim da je granica od 100 postova sasvim u redu, jer i činjenično stanje o broju postova kaže da je to razlika da li će ocjenjivati 10 ili 30 ljudi.

Offline ZRIX

• Vizir
  • **
  • Matija Gubec
« Odgovori #56 : Studeni 11, 2006, 12:38:02 pm »
Kramp i lopata bi dobro došli i tebi, nakon 30 godina moto života bi mogao i nešto korisno napisati - za promjenu.... Za karmu ostajem i dalje iako moram priznati da nisam gledao podatak koliko ljudi je trenutno možae davati...broj postova za to pravo treba spustiti ali ukinuti - NE.... ponavljam, karma je izlaganje svog dupeta sudu članova a ako si prav nema se razloga bojati dok s druge strane te to može lagano upozoriti ako kreneš u krivom smjeru. Nadam se da ovaj forum nikad neće postati "motori", pun bezobraznih klinaca koji umišljaju da su popili svu pamet ovog svijeta i misle da su veće face što više nekog izvređaju. Sad ćete reći da te klince treba banati i gotova priča a osobno mislim da je kvalitetnije te klince odgojiti i uključiti ih na kvalitetan način u ovu našu zajednicu, jer vjerujem da i oni mogu kvalitetno pridonijeti forumu te da se i od njih ponešto da naučiti.
   Ja kramp i lopatu koristim redovno i toga me nije sram.! Cilj mi nije pisati niš korisno jer za to nemam talenta, što mi nije ni žao jer vidim da na ovom forumu ima talentiranih za pisanje i da kao takav ima budučnost. Svoje komplekse i depresije ću i dalje liječiti vožnjom gdje god stignem, a korisno pisanje ču ostavit onima kaj izlažu svoje dupe - korisno......

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #57 : Studeni 11, 2006, 20:24:15 pm »
  Pa odma se lijepo i vidi tko ima karme u plusu a ko u minusu. Naravno da uopće " neide " u onom smjeru kaj je Janko rekal, t.j tko je odma dobio čarobnu "karmu " plus a tko minus.!! Čudno, u par dana svi koji ste " face " na ovom forumu imate nekim čudom pozitivne karme, ma daj ..... A Janko i Rot su ih dobili čim su počeli malo negodovat, isto čudno !!! Klokiu ste odma bubnuli po ćelu batom. Ma dajte se ostavite tih gluposti jer će to i tak vrijeme pokazat da je živa glupost. Primite se krampova, lopata , pila ili čega slićnog i napravite nešto korisni za šire mase gospodo admini, moderatori i ini........ :Rleb: :hello:

Ja sam DonRotu stisnu jednu Karmu + cim sam procitao tekst koji je napisao o prvom motociklu, a stisnuo bih mu i 2 ili 3 plusa da se moze jer je tim tekstom stvarno zasluzio! Dakle evo jednog odlicnog primjera cemu sluzi karma. :Rcowb:

Offline ZRIX

• Vizir
  • **
  • Matija Gubec
« Odgovori #58 : Studeni 12, 2006, 08:18:36 am »
Predivno Julius, samo tako.! Ti si jedan od onih " mladih snaga ", Samo neznam dali spadaš u one mlade zbog kojih ovaj forum ima budučnost ( kako ja kažem ) ili u one ( kako veli 4 rijeke ) koji drljaju gluposti i misle da su popili svu pamet svijeta..!!!! :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: Kako vam nije jasno da nemožete vas deset nekakvim ocjenama stvarati karakter, narav i ćud čovjeka!? Upravo to radite sa tim karmama i to me stvarno smeta. Ima ljudi koji su najbolji u puno drugih stvari a ne u pisanju, stavljanju slika na forum, jednostavno im to nije prioritet u životu. I sad njega ocjenivat po tom sistemu. Neko i nema vremena za forum, netko voli samo pročitati šta ima novog.Ja što sad vidim sa brojem tih karmi kraj avatara, da ih ima najviše kraj slike onih koji su najbolji u svemu osim u vožnji na motoru i to je jedino kaj mi je baš o.k.Pa nek tak bude i dalje, jer nemre se u svemu bit dobar..... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :Rkap:

Offline Eva

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Spol: Ženski
« Odgovori #59 : Studeni 12, 2006, 12:16:31 pm »
Kako vam nije jasno da nemožete vas deset nekakvim ocjenama stvarati karakter, narav i ćud čovjeka!? Upravo to radite sa tim karmama i to me stvarno smeta. Ima ljudi koji su najbolji u puno drugih stvari a ne u pisanju, stavljanju slika na forum, jednostavno im to nije prioritet u životu. I sad njega ocjenivat po tom sistemu. Neko i nema vremena za forum, netko voli samo pročitati šta ima novog.Ja što sad vidim sa brojem tih karmi kraj avatara, da ih ima najviše kraj slike onih koji su najbolji u svemu osim u vožnji na motoru i to je jedino kaj mi je baš o.k.Pa nek tak bude i dalje, jer nemre se u svemu bit dobar..... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :Rkap:

Je, pa kaj se ti jezdiš tak? Pa nije ekipa kaj bu ti ocijenila postove dio tima sv.Petra, pa da to tebi nekaj treba značit u životu. Ne ocjenjuju TEBE, nego doprinos tvojih postova forumu. I naravno da svako ima svoje kvalitete, koje možda ne može pokazati na forumu, al ko ga jebe, isti taj forum organizira susrete, pa ak ti je do toga, odeš lepo tam, pa se družiš, i ljudi ondak mogu imat uvid u tvoju ličnost :icon_mrgreen:
Isto tak, pa kaj- da sretneš na cesti nekog sa prokleto visokom kramom :llllol:karmom- bi mislio da je on/ona prekrasnog quote;karaktera, naravi i ćudi"?end quote. Ma daaaaaj......
Ovo drugo kaj veliš(u mom slučaju)stoji- tek za auto polažem, na motoru sam sjedila samo kao suvozač, ali iznimno cijenim sve forumaše koji su mi spremni odgovorit na pitanja bez obzira kaj u vožnji nisam još čak niti zelena..Meni to o ovom forumu govori to da je tu očito bitno voljeti motore i imati interes. To kaj si spomenuo da neko ne voli postat nek sam čitat- pa da, onda je jasno koliko doprinosi razvoju foruma, a onda ga/je niti nebi trebalo dirat kaj vele forumaši..
Ma meni je sam bez veze da se jezdite tu svi..Kak se veli;
SERETE, A DOBRI STE SI!!  :llllol: :llllol: :llllol: