Autor Tema: NOVO - "KARMA" - dodatak uz avatar  (Posjeta: 16660 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonRot

• Interceptor
  • Spol: Muški
  • z1000
Odg: NOVO - "KARMA" - dodatak uz avatar
« Odgovori #30 : Studeni 10, 2006, 15:17:01 pm »
Mislim da ste me shvatili kaj sam htio reci i neda mo se vise natezati oko ovako blesave teme....
KOJI JE TO FRAJER NA SLICI?!?!?
ZENE NAVALITE!

4rijeke

• Gost
« Odgovori #31 : Studeni 10, 2006, 15:31:30 pm »
karma je prihvaćanje stava većine i kao takvu je i sam prihvaćam, sva ostala diskusija se svodi na to da li smo se voljni podvrgnuti sudu većine ili ne

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #32 : Studeni 10, 2006, 15:48:40 pm »
Mislim da ste me shvatili kaj sam htio reci i neda mo se vise natezati oko ovako blesave teme....
ja te nisam shvatio
BMW = bauer motor werke

Offline wulfy

• Budva - Crna Gora
  • Tourer
  • Aprilia Pegaso 650 ; Benelli Pepe
« Odgovori #33 : Studeni 10, 2006, 16:50:10 pm »
Zato tko moze biti taj koji odlucuje jel netko soli pamet ili ne?!?!

Admini, i tu je gotova sva prica o karmi.

Offline kloky

• Old School
  • Suzuki naravno
« Odgovori #34 : Studeni 10, 2006, 17:24:40 pm »
Evo da se javi i onaj što vodi po tom pitanju  :icon_mrgreen:

Iskreno rečeno, meni ta karma ne predstavlja ama baš ništa, niti me dira nešto previše.
Čak mi je drago da sam omražen, jer je bolje biti takav nego niti smdit' niti mirisat'  :llllol:

Priznajem da sam nekoliko puta filozofirao bespotrebno, istina je. No nikada nisam pričao nešto napamet ili izmišljao, jer nisam takav. Držim se istine, a ako nemam osobnog iskustva, pričam iz tuđeg.

No što se tiče foruma općenito, mislim da se nitko ne može upoznati preko Interneta općenito. Treba s čovjekom sjesti i nekoliko puta zaroštiljati, upoznati obitelj, doći kući u posjetu, otvoriti srce za prijateljstvo.

:hello:
...Sportski moto klub Karlovac...

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #35 : Studeni 10, 2006, 19:02:49 pm »
Admini, i tu je gotova sva prica o karmi.
Ajde mi objasni na koji nacin admini  odlucuju o karmi?
BMW = bauer motor werke

Offline Zoltan

• Vizir
  • **
« Odgovori #36 : Studeni 10, 2006, 19:05:49 pm »
mislim da su dovoljne ankete koje će pokazati svoje
Hiroshima 45'  Černobil 86' Windows 95'

janko

• Gost
« Odgovori #37 : Studeni 10, 2006, 19:26:28 pm »
dragi moji..
Ne bih htio pametovati previše, ali eto laganom računicom koju bez kojekavih admin kikiriki fora i sql-a može pogledati svatko, lako je za primjetiti da od trenutno registriranih 935 veluvaženih članova ovoga foruma, +500 poruka( odgovora) ima slovom i brojem 10 članova foruma..
E sada lako je zaključiiti Kloki moj kome se sviđaš a kome ne, , znam da te to ne brine previše isto kao i mene, ali nadam se da MANJINI ovoga foruma ukazuje u njihovo NE pravo da na osnovu nečega dodjeljuju ljudima etikete koje, NIŠTA ne predstavljaju, jer vrijednosti na osnovu koje je nekome dano pravo da etiketira i recimo usmjeruje ljude forumaše na pravi put te tko koliko i što radi za promociju ovoga foruma i stranice, ne bi potezao na ovom mjestu..
Zato predlažem Gazdi da lijepo ukine formulaciju karme , jer vjerujte to ne znači nikome ništa, a može nekoga povrijediti,a bez nekoga opravdanog razloga..
Svima veliki pozdrav..

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #38 : Studeni 10, 2006, 19:31:29 pm »
da ti obrazluzim nesto
Put do baze ima ja i julius
ako mislis da cu ja ili on ici mjenjat nekom karmu tebi ili nekom drugom to je fakat uvreda
BMW = bauer motor werke

janko

• Gost
« Odgovori #39 : Studeni 10, 2006, 19:42:35 pm »
ako mislis da cu ja ili on ici mjenjat nekom karmu tebi ili nekom drugom to je fakat uvreda
A tko je spomenuo admine na bazi, ??i promjenu karme, govorimo o davanju ocjene karme od...
Ja sam slovom i brojem pobrojao one koji imaju pravo dati KARMU netkome, od nas 935 to pravo ima 10, koji je to postotak???
Sorry ako si se našao uvrijeđen u svezi ovoga, ali ja tebe ni julijusa spomenuo u svome postu nisam i molim da mi u kontekst ne stavljaš ono što nisam napisao..

Offline DonRot

• Interceptor
  • z1000
« Odgovori #40 : Studeni 10, 2006, 19:42:58 pm »
dragi moji..
Ne bih htio pametovati previše, ali eto laganom računicom koju bez kojekavih admin kikiriki fora i sql-a može pogledati svatko, lako je za primjetiti da od trenutno registriranih 935 veluvaženih članova ovoga foruma, +500 poruka( odgovora) ima slovom i brojem 10 članova foruma..
E sada lako je zaključiiti Kloki moj kome se sviđaš a kome ne, , znam da te to ne brine previše isto kao i mene, ali nadam se da MANJINI ovoga foruma ukazuje u njihovo NE pravo da na osnovu nečega dodjeljuju ljudima etikete koje, NIŠTA ne predstavljaju, jer vrijednosti na osnovu koje je nekome dano pravo da etiketira i recimo usmjeruje ljude forumaše na pravi put te tko koliko i što radi za promociju ovoga foruma i stranice, ne bi potezao na ovom mjestu..
Zato predlažem Gazdi da lijepo ukine formulaciju karme , jer vjerujte to ne znači nikome ništa, a može nekoga povrijediti,a bez nekoga opravdanog razloga..
Svima veliki pozdrav..

Sused..pa ostavio si me bez texta...
Mogu samo reci jednu staru rijec, koja se nekada jako ponavljala na ovom forumu...P0TPISUJEM!
Ako ko stavi anketu...ja podrzavam Janka!
KOJI JE TO FRAJER NA SLICI?!?!?
ZENE NAVALITE!

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #41 : Studeni 10, 2006, 19:50:14 pm »
Sused..pa ostavio si me bez texta...
Mogu samo reci jednu staru rijec, koja se nekada jako ponavljala na ovom forumu...P0TPISUJEM!
Ako ko stavi anketu...ja podrzavam Janka!
vec je odavno anketa
BMW = bauer motor werke

janko

• Gost
« Odgovori #42 : Studeni 10, 2006, 20:27:07 pm »
većina.... ako 10 daje lošu a 20 dobru, 10 si u plusu, zar ne? :icon_super:
HMMMM...  :icon_scratch: za sada VAS ima samo 10, tako da NAM 10 + 20 članova NE MOŽE dati ocjenu.. (KRAMU)..
ali nas je samo 925.. Koji lijepi govori, 4rijeke, kao da nekoga drugog slušam a ne tebe..  :Ratt:

Offline ZRIX

• Vizir
  • **
  • Matija Gubec
« Odgovori #43 : Studeni 10, 2006, 20:55:06 pm »
HMMMM...  :icon_scratch: za sada VAS ima samo 10, tako da NAM 10 + 20 članova NE MOŽE dati ocjenu.. (KRAMU)..
ali nas je samo 925.. Koji lijepi govori, 4rijeke, kao da nekoga drugog slušam a ne tebe..  :Ratt:
   Bravo Janko, baš tak. Kud to vodi?? Čiste bezvezarije, "karma" - pihhhhh.  Izgleda da je karlovačka piva postala opasna za široke mase.!!

Offline ZRIX

• Vizir
  • **
  • Matija Gubec
Odg: Dali želite karmu kao opciju
« Odgovori #44 : Studeni 10, 2006, 21:05:19 pm »
  Ne, kome tre :icon_pidu:ba nek si sam tepa!!!!! :Rdrug: