Autor Tema: Harley vs Japanac  (Posjeta: 4334 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

badja

• Gost
Harley vs Japanac
« Odgovori #30 : Listopad 04, 2006, 10:21:57 am »
pa, ne mogu se baš pohvalit sa jako puno kilometara na Wild Staru, ali vjeruj mi motor je zakon zakona, pun snage u svim brzinama, možeš vuć kamp kućicu nećeš osjetit, naš kad ono osjetiš pravu mpć pod dupetom.

Offline wildstardude

• R.I.P.
  • **
  • Spol: Muški
    • Blueknights.hr
Harley vs Japanac
« Odgovori #31 : Listopad 06, 2006, 01:21:08 am »
Citat: "Deny"
Citat: "badja"
ne znam za druge japance, ali jedan Wild Star je bolji i kvalitetniji motor od svakog Harleya. Ja obožavam Harley i vjerojatno ću si ga jednog dana uspjeti kupiti. Do nedavno sam imao Wild Stara i to je nepoderiv motor. Ne velim to bezveze jer je ne testovima razvalio Harleya u svemu. Ipak motor ima keramički obrađene klipove i unutrašnjost cilindra.No ipak, Harley je Harley.Takav zvuk ne može dobit ni jedna mašina.

koliko si prešao sa wild starom?.....kažeš keramika na klipovima i cilindrima,to mora da je dobro....

Ja imam 65k i nemam nikakvih problema. Jedini problem je bila 4. brzina (tvornička greška), koju je Yamaha priznala i Grigic mi je to zamijenio badave.
Razmišljao sam o prodaji i kupnji Harlija nakon nekog vremena ali kad sam u Dubravi sjeo na Fet Boja, prošla me volja....Ko na 15-stici...uži, tanji, manji itd.
Vozim se na hrpi od motora za pola manje novaca a isti vjetar puše.
It doesn't matter WHAT you ride, it matters THAT you ride...

knez

• Gost
japan vs america
« Odgovori #32 : Listopad 18, 2006, 12:18:38 pm »
Ukusi su različiti,argumenata za i protiv dovoljno,no ja bih recimo daleko prije izabrao jedan Triumph speedmaster ili repliku Bonevilla ili bilo kojeg Iponca nego Harleya.

Harley je (uz dužno poštovanje) više stvar prestiža kod većine korisnika.
Tako je i s većinom skupih stereotipnih stvarčica u životu,cijena nužno ne znači ujedno i kvalitetu.

Poznanik (i biker) koji već podosta rmbači preko bare,za Harleya kaže da je truba kod njih.U americi ne cijenjen koliko u ostalom dijelu svijeta.

Ko voli nek izvoli,ali za te novce se može koječega kvalitetnijeg nabaviti ( i da ostane za koju preradu&gorivo).

Uspoređivati usisivače i bojlere,pardon skutere s motorima nema nikakva smisla.

:strah:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Harley vs Japanac
« Odgovori #33 : Listopad 18, 2006, 16:12:28 pm »
daj,ne trubi bezveze!!!

Vidim da si se vratio iako si tvrdio suprotno

Ukoliko nastavis biti bezobrazna letes na dulje vrijem ,a nakon toga zauvjek.

LP
Bee :bee:
BMW = bauer motor werke

badja

• Gost
Harley vs Japanac
« Odgovori #34 : Listopad 19, 2006, 12:31:29 pm »
Citat: "Beeblebrox"
daj,ne trubi bezveze!!!

Vidim da si se vratio iako si tvrdio suprotno

Ukoliko nastavis biti bezobrazna letes na dulje vrijem ,a nakon toga zauvjek.

LP
Bee :bee:

OK bit ću dobar!
onda sam bio malo ljut na stranicu jer nisam mogao ništa napravit, ni sa slikama ni niš.
sorry !!!