Autor Tema: Čudno mjesto za montažu torbice  (Posjeta: 2057 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
  • Spol: Muški
Čudno mjesto za montažu torbice
« : Listopad 09, 2005, 11:03:55 am »
Malo sam surfao po stranicama svima nam dobro znanog Plavog oglasnika i naletim na oglas o prodaji Harley Davidson FXDWG Dyna Wide Glide. Vidim da ima i slika, pa ajde da vidim o cemu se tu radi.

Kada sam vidio gdje je tip stavio onu malu kožnu torbicu za alat ili neke druge sitnice, puknuo sam od smijeha!!  :buhaa:   :hahaha:

Pa mogao ju je montirat dole na kraj blatobrana, to bi bilo baš cool!  :LOL:

Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #1 : Listopad 09, 2005, 11:21:53 am »
Tool bag u pravilu se i stavlja na to mjesto, to je čest slucaj kod HD bikera.

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #2 : Listopad 09, 2005, 12:15:52 pm »
Meni je to vizualno, a i praktično gledajući čista pušiona. Umjesto da ju stavi poprek iza suvozačevod sica ili ispod prednjeg svjetla.
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #3 : Listopad 09, 2005, 17:48:42 pm »
Nešto što je skupljalo kravlju balegu, crknute mačke i ostale sitnice sa ceste ne bih baš volio dirati ali kako je FZ1 napisao to je uobičajeno mjesto za takovu vrstu motora. Ako netko i stavi na neko drugo mjesto to je više izuzetak nego pravilo.
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #4 : Listopad 09, 2005, 23:17:55 pm »
Meni je fora kako to izgleda. Osim toga, za robu koja se vozi unutra, takvi uvjeti nisu problem, a i rijetko ti treba. Naravno da nećeš na tom mjestu vozit papirnate maramice.
google master

Sledgehammer

• Gost
« Odgovori #5 : Listopad 09, 2005, 23:26:34 pm »
Svejedno se i ja slažem sa Juliusom, i smatram da je fakat, ali fakat mogao pribjeći i nekoj normalnijoj, logičnijoj i smislenijoj, pa i estetskijoj poziciji za tu torbicu, a ne doslovno se ugledati na to što je nepisano odredio neki polupismeni tupavi špek-bajker i hillbilly redneck iz južne Alabame...

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #6 : Listopad 09, 2005, 23:34:48 pm »
Ko zna kaj je redneck mislio. Možda mu je ostatak motora bio pun ili Harley ima na tom mjestu neku struju pa ju štiti od vode. Ili je zato da ne bude gdje bi ju drugi stavili. Enduraši imaju na upravljaču ili oko pasa, a iza zadnjeg sica stavljaju sve vrste motorista. Možda je baš htio bit kontra, a nije ga je... kak bu to izgledalo. Bar neki koje znam o tome razmišljaju na taj način.
google master

Sledgehammer

• Gost
« Odgovori #7 : Listopad 10, 2005, 12:48:06 pm »
Baš zato jer je taj hillbilly-boy imao neke druge potrebe, koje ja nemam, ne znam zašto bih ga onda imitirao u tome!? On je to stavio na drek-špajzu jer nije imao kuda, ali ako ja imam kuda, ne kužim zašto bih pribjegavao tako ružnim, nepraktičnim, prljavim rješenjima...

Neki ljudi doslovno kopiraju druge, bez imalo promišljanja i pameti, možda i zato jer su sami tupani i tuljani, i ne mogu ništa sami pametno i originalno smisliti.

Pa kao i ovce; jedna glupa ovca skoči u provaliju, a slijede je još njih 400... i stado ode k vragu! BTW, to se i desilo prošle godine, bilo je u novinama... A takvih ovaca na dve noge ima koliko voliš.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #8 : Listopad 10, 2005, 21:47:00 pm »
Ima. U principu, fora mi je to mjesto za torbicu jer mi daje neku simetriju. Chopper ne može bez kožnih detalja, a pošto ne volim resice po motoru i na jaknama, ostala je ta torbica. Osobno ju nikad nisam imao, a sad konačno imam i bike koji ima mjesta ispod sica za osnovni alat. Osim ako jednog dana kod customizacije koju ću nadam se ipak jednom konačno i početi, ne promijenom sic :wink:
google master