Autor Tema: Test tourera  (Posjeta: 1361 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Test tourera
« : Listopad 08, 2005, 23:15:05 pm »
Ovaj tjedan sam naletio na novine u Italiji koje su me oduševile. Mnogo teksta i stranica, dosta dobra kvaliteta za 2 eura. Prosjek im je 4.5 eura za takvu štampu. Zovu se Due ruote i nisam ih do sad kupovao jer nisu isključivo custom-chopper.
Uglavnom, napravili su usporedbu Gold Winga, BMW K1200LT i Harleya Tour Glidea Ultra Clasica. Svi su bili ful oprema, CD-i, tempomati itd. Honda je naravno bila naj, naj što  sam i očekivao. Harley je naravno popušio zbog svoje zastarjele koncepcije i to sam očekivao. Ali me iznenadila mala razlika u bodovima kad sam na kraju malo zbrajao one zvjezdice po rubrikama. Honda je bila na 10 prednosti od BMW-a, ali BMW je bio samo 2 bolji od Harleya koji je bio preslab i pretvrd. Iznenadilo me kaj je BMW bio najlošiji po transmisiji i imao je najlošiji sic. Također mu je završna obrada bila najgora gdje je dobio Harley zbog, kako su napisali Talijani, manijakalne posvećenosti detaljima. BMW je bio najbolji po cijeni i garanciji. Honda je dobila test jer je u puno kategorija bila prva, ali ni u jednoj nije bila zadnja. Inače, sviđalo mi se pročitat takav test u talijanskim novinama jer su Švabe poznati po pristranosti svojim markama, a Talijani nisu imali svog predstavnika na testu.
google master

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Test tourera
« Odgovori #1 : Listopad 10, 2005, 22:43:15 pm »
sad to reci bratu :LOL:
BMW = bauer motor werke

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Test tourera
« Odgovori #2 : Listopad 10, 2005, 23:40:11 pm »
:unw:  :shock:  :visi:
google master

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
Test tourera
« Odgovori #3 : Listopad 10, 2005, 23:42:27 pm »
Da smije rekao bi ali nema veze pročitaće on već.
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek