Autor Tema: Exile  (Posjeta: 1736 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Exile
« : Rujan 25, 2005, 23:55:21 pm »
cijena od 20 k do 38 k dolara sto nije pretjerano

http://www.exilecycles.com/
BMW = bauer motor werke

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Exile
« Odgovori #1 : Rujan 26, 2005, 00:05:42 am »
:cheers:

To, care!!! Moji favoriti iznad svih. Tehničko savršenstvo, imaju svoj prepoznatljivi stil, jednostavni dizajn koji je prekrasan. Na kraju, uvijek možeš nabacat raznih farbi ako ti je baš volja. Englezi u USA. Ime firme je u stvari mala igra riječi od egzila, pošto su ipak stranci. I u državi, i u toj vrsti motora gledajući nacionalnost. Njihove komponente ugrađuju i najveće face kao što je Cory Ness. Namjerno nisam htio pisati o njima jer ih tako volim. Da ne ispadne da forsiram i ubjeđujem druge da su naj. A JESU!
google master

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Exile
« Odgovori #2 : Rujan 26, 2005, 00:12:33 am »
Inače, kaj se tiče tehnike, dosta je na njihovoj stranici pogledati dijelove koje nude. I na malim fotkama  se vidi kvaliteta izrade. I po izgledu možeš odmah skužit tko je to napravio. Imaju svoj štih u dizajnu i na pojedinačnim dijelovima, što je inače već malo rjeđi slučaj. Osim rijetkih iznimaka kao što su rezervoari Cyril Huzea ili blatobrani Jesse Jamesa. Naravno, sada ih već puno i kopiraju.
google master

Sledgehammer

• Gost
Exile
« Odgovori #3 : Rujan 26, 2005, 13:02:34 pm »
Meni su isto super, pogotovo ti "mesnati" kotači, što volim...

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Exile
« Odgovori #4 : Listopad 01, 2005, 22:54:12 pm »
Jebiga! Lud sam za ovom firmom pa mi je žao što je  bilo tako malo komentara. Naročito ovaj njihov chopper. Nešto najsavršenije što sam do sad vidio. Tako da se malo opet moram vratit na ovu temu.
google master

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
Exile
« Odgovori #5 : Listopad 03, 2005, 02:10:27 am »
Moram priznati da ovaj podforum Chopper & Custom & Toureri vrlo edukativno utjece na mene jer dok se ovdje nije pocelo pisati o tim vrstama motora nisam niti znao kolko malo znam o njima i svim tim podvrstama, smjerovima i proizvodacima. James skidam ti kapu na edukaciji, a tebi Bee na slikama koje pronalaziš!  :supz:

Moj favorit! Ostali imaju volan malo previsok za moj ukus, jedno 20 cm!  :lol:
Gandhi: "Be the change you want to see!"