Autor Tema: Warrior 1700-pomoć  (Posjeta: 955 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black&white

• MMP
  • Spol: Muški
  • marauder
Warrior 1700-pomoć
« : Svibanj 14, 2006, 23:55:11 pm »
Frend je u njemačkoj našo navedeni motor 2002g za cca7000eur preko jednog čovjeka koji veli da je motor u dobrom stanju, servisiran, od vlasnika...budući da nitko od nas nije vozil warrior, ja sam ga videl jednom i moram priznati da mi je motor mrak, o njemu najviše znamo iz testova moto časopisa, pa vas molim u njegovo ime, ak ga je netko od vas imal priliku voziti, kakva su vaša mišljenja, eventualni nedostaci itd...
Druga stvar je sam uvoz...znam da je bila tema o tome, i rekli ste većinom da je neisplativo(slažem se, moja iskustva sa uvozom intrudera 1400)...jer davanja preko 1100 se računaju po posebnoj tablici, tako da je cijena do reg abnormalna...tak da bi po svemu tome max. cijena za warrior bila čak 9500-10000eur do reg.(tolko i najviše može dati za motor). Gledam po oglasnicima i nema niti jedne rabljene...kolko bi bila cijena to godište kod nas?
Nažalost, trenutno niti jedan ovlašteni zastupnik nema niti jednu na prodaju u okolici zg-a, samo narudžba, tak da nije siguran dal mu odgovara položaj, težina...
I po vama, dal vam se čini isplativa kupovina tog motora?(uloženo-dobiveno, troškovi održavanja...)
Hvala!

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Warrior 1700-pomoć
« Odgovori #1 : Svibanj 15, 2006, 22:01:01 pm »
Tona-moto u Buzinu ima (ili je imao) taj motor. Možda ga se isplati nazvati i pitati kakav je motor.
google master

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Warrior 1700-pomoć
« Odgovori #2 : Svibanj 15, 2006, 23:09:16 pm »
Citat: "James1100"
Tona-moto u Buzinu ima (ili je imao) taj motor. Možda ga se isplati nazvati i pitati kakav je motor.

zaebi tonu lopinu
moto vito pitaj marija
prodao ga je nedavno
kaze da je motor nevjerovatno vozan
BMW = bauer motor werke