Autor Tema: Victory  (Posjeta: 2329 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Victory
« : Rujan 04, 2005, 23:04:45 pm »
Riders' Motorcycle of the Year 2005 no 7:
Victory Ness Signature Series Vegas

Engine   V2
Strokes   4
Volume   1507.70 ccm
BMW = bauer motor werke

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Victory
« Odgovori #1 : Rujan 05, 2005, 23:03:47 pm »
Koliko sam shvatio po raznim novinama,to je jako dobar motor. Bili su lijepi i prije nego je gospon Ness počel radit s njima. Nagrađivan više puta. Samo je nekako stvar navike da se Harley forsira jer je ta marka institucija. Kao što mnogi  kod nas ne priznaju ništa osim Japanaca iako ostali proizvođači nisu toliko lošiji kolko se govori. Mislim da Triumph nije kvalitativno nimalo gori od Kawasakia.
google master

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Victory
« Odgovori #2 : Rujan 11, 2005, 00:48:47 am »
Inače,ovo na slici su tata i sin Ness
google master

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
Victory
« Odgovori #3 : Rujan 11, 2005, 12:54:27 pm »
Lijep bike, nema prigovora, koliko vidim u nekim tehnickim rjesenjima je napredniji i bolji od legende HD :?:  :!:

Sledgehammer

• Gost
Victory
« Odgovori #4 : Rujan 11, 2005, 18:21:38 pm »
U nekim forumima Blue Knightsa u Umagu smo doznali i podatke da su vozači H-D među najnekulturnijima, jer su bahati zbog puno novca koji imaju i jer više od 50% njih nikada ne pozdravi nikoga od drugih motorista, osim eventualno - ali samo eventualno - nekoga iz HOG-a... Naravno, ima ih dosta koji su vrlo OK i prijateljski otvoreni i kolegijalni, ali uglavnom oni najmanje pozdravljaju od svih motorista (ako ih gledamo po markama motocikala).

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Victory
« Odgovori #5 : Rujan 11, 2005, 22:44:59 pm »
Citat: "Sledgehammer"
U nekim forumima Blue Knightsa u Umagu smo doznali i podatke da su vozači H-D među najnekulturnijima, jer su bahati zbog puno novca koji imaju i jer više od 50% njih nikada ne pozdravi nikoga od drugih motorista, osim eventualno - ali samo eventualno - nekoga iz HOG-a... Naravno, ima ih dosta koji su vrlo OK i prijateljski otvoreni i kolegijalni, ali uglavnom oni najmanje pozdravljaju od svih motorista (ako ih gledamo po markama motocikala).

Ne čudim se. I vani sam primijetio da Harleyaši baš nisu u prosjeku motorista. Oni ljubazni su ljudi koji su taj motor kupili jer im se sviđa, a nisu slušali priče sa strane. U kvartu znam za jednog Sportstera. Nisam provjeravao (nije pristojno), ali čuo sam da je motor došao kao neka vrsta kompenzacije do tog dečka. Sviđa mu se očito jer ga već vozi neko vrijeme, ali se vozi samo sa svojom škvadrom (nijedan chopperaš) i to mi se dopada. Iako, koliko sam stekao dojam čitajući novine vani, i sama tvornica s tim HOG-om forsira tu ekskluzivnost i od ljudi rade takve kretene. Primjer iz SLO: na cesti sam se s kamionom maknuo cijeloj koloni njihovog HOG-a jer je cesta bila malo zaje... Ni jedan pozdrav nisam dobio. Dok na forumu MK Moto Guzzi Slovenije normalno u raspravu ulaze i ostale marke i čak imaju člana koji vozi Ducati.
google master

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Victory
« Odgovori #6 : Rujan 11, 2005, 22:49:25 pm »
Iskreno, ja to ne kuzim i nikad mi nece biti jasno  :!:  :?:
Kakve su to podjele medu motoristima :!:
Ja nejdem s njim, on vozi choppera!
Ovaj ima comet 650!
Ne kužim!
Pa ja sam se vukao sa dva skutera do Karlovca i bilo mi je OK !!!

ZASTO!?

Zato jer mi je drustvo bilo ok!!
Ako hocu divljati,  to ću definitivno napravit solo , da ne bi kojim slucajem povukao nekog da ide za mnom i osjećao gruznju savjesti.

A ak se ide na pivu sa dobrim drustvom tak me boli k. ko kaj vozi .

I BASTA
BMW = bauer motor werke

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Victory
« Odgovori #7 : Rujan 11, 2005, 22:58:27 pm »
Pa je! Jednom sam pola dana načekival jednu Apriliu choppera 50ccm. Frend je super, a ja sretan kaj je postal motorista da bi si bil taj dan dal izvadit pola getribe samo da smo bliži performansama motora. I vožnja mi je bila jedna od ljepših koje sam imao.
google master

Sledgehammer

• Gost
Victory
« Odgovori #8 : Rujan 12, 2005, 16:58:51 pm »
Citat: "Beeblebrox"

Pa ja sam se vukao sa dva skutera do Karlovca i bilo mi je OK !!!

Molim društvance za mali ispravak:

NIJE SE VUKAO jer je to htio, nego nas nije mogao uloviti... ak ja lažem pitajte Lukasa!

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Victory
« Odgovori #9 : Rujan 12, 2005, 17:00:20 pm »
šaljivđija

kad meni nejde motor preko 163,22
:LOL:
BMW = bauer motor werke

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Victory
« Odgovori #10 : Listopad 08, 2005, 23:00:58 pm »
I malo novosti: Victory je inače dio firme Polaris koja radi quadove. Ti su traktori kod nas novost,a vani je to već stara i razmahana grana motociklizma pa je Polaris toliko jak da je kupio KTM kolko god će vas Austrijanci uvjeravat da su se s njima udružili. Uglavnom,sad će na evropsko tržište ući Polaris sa potpunom servisnom podrškom u KTM servisima za quadove i najvažnija novost je da i Victory kreće u Evropi sa dva modela. Ko ima love (puno),a želi kupit nešto što ima jako malo ljudi ( ili nitko),ode u KTM salon i naruči stroj 100cui iliti 1640ccm,299kg suhe težine,88ks i zadnja guma serijskih 250. Čudna vremena smo dočekali,takve krave u salonima vitkih,laganih i svemogućih motora. To će bit interesantna scena :wink:
google master

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Odg: Victory
« Odgovori #11 : Studeni 11, 2006, 12:58:24 pm »
modeli 2007
http://www.polarisindustries.com/en-us/Victory/

HAMMER S

VEGAS

Vegas Jackpot

HAMMER

Vegas 8-Ball

Kingpin

Kingpin Tour

Ness Signature Series
BMW = bauer motor werke

Offline V_max

• Slavonski Brod
  • R.I.P.
  • Suzuki Bandit 600N
Odg: Victory
« Odgovori #12 : Studeni 11, 2006, 16:15:40 pm »
hammer mi je super samo sto mi se nesvidja zadnji blatobran...kao da nepase toj liniji koju vodi tank...samo moje misljenje

Vanja