Autor Tema: Umjetnost  (Posjeta: 1894 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Umjetnost
« : Rujan 04, 2005, 01:08:32 am »
Evo me s puta i našao vani u novinama nešto ludo. Nek se ne ljute razni majstori u drugim klasama motora, ali  u customima rade umjetnici. Makar se možda to kaj oni naprave neda voziti :mrgreen:

Dakle:
nagrađen je u Daytoni

Nisam siguran da sam dobro preveo s talijanskog, ali otprilike:
Motor Screamin Eagle (Harley, naravno), 103 cui, ne znam koliko je to točno ccm, ali serijski je 88 kubičnih inča.
CVT mjenjač, automatika bez stupnjeva.
Tarni prijenos na zadnji kotač

To je ono najvažnije. Motor ima sve potrebno za vožnju, inače se ne bi mogao natjecati. Kočnica je samo naprijed, koči pritiskom na felgu, kao na biciklu. Kotači bez osovina, samo naj materijali, naravno. Ima čak i žmigavce ugrađene u upravljač. Guma je iza naravno 360. BTW, pročitao sam najavu da je izašla već i 380, ali još nisam našao kojeg proizvođača i sliku. Dakle, moguće ga je voziti u prometu. Izrada je koštala 225.000 kanadskih dolara.
Link ću staviti u topic koji je za to predviđen, ali i nema se kaj vidjet na njemu kaj se tiče ovog motora. Firma se zove Zeel design.
google master

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Umjetnost
« Odgovori #1 : Rujan 04, 2005, 15:58:56 pm »
ludoooooo
ali variomat :lol:
BMW = bauer motor werke

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Umjetnost
« Odgovori #2 : Rujan 04, 2005, 22:57:40 pm »
Citat: "Beeblebrox"
Ludoooooo
ali variomat :lol:

Klasični show bike. Reklama. Poruka: "Mi smo sposobni svašta raditi!". Dođite kod nas i naručite si kaj hoćete. Za pravu lovu, naravno. Mi se furamo na ekskluzivnost.
google master