Autor Tema: Honda NX650 Dominator vs Kawasaki KLE500.  (Posjeta: 553 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dany

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
Honda NX650 Dominator vs Kawasaki KLE500.
« : Rujan 14, 2016, 10:10:20 am »
Pozdrav svima novi sam ovde na forumu i potreban mi je jedan savjet tj.nije potreban meni vec burazu. Zeli kupiti Endura,i do sada nije imao nijednog i ne razumije se bas toliko puno u njih i uopste u motore. Sstalno se predomislja izmedju Honde NX 650 Dominatora 1991 i Kawasaki KL 500 1994,posto ga nece registrovati vecce ga voziti samo gdje nema murije :D,tj.mozda vise blazi off road,po makadamu ako znate kakvi su putevi po naseljima malo po cesti malo po goloj zemlji :).Po mome misljenju rekao sam mu da je bolja mozda Honda nego Kawasaki,jer se raspitivao i par ljudi mu je reklo da je bolja Honda,a i ja sam na ovom i raznim forumima gledao da preporucuju takodje Hondu da je dobra i za off i za asfalt,dok za Kawasaki kazu da je i on za off ali da je vise za asfalt i za duza putovanja.Imam jos par pitanja pa ako mi mozete odgovoriti na njih,volio bih da napisu misljenja ko je imao iskustva sa njima.
1.Zanima me koji je od ova 2 veci tj.visi-odignutiji posto njemu je to jako bitno :D.
2.Kolika je potrosnja u Honde?,da li je dugovjecna ili je kvarljiva,i da li je jeftina za odrzavanje jesu li dijelovi za nju skupi?
4.Kakav je Kawasaki kolika je u njega potrosnja,da li je jeftin za odrzavanje?
3.Zasto mislite da je Honda/Kawaski bolji. Znam da dosta trazim oko savjeta,ali bio bih vam zahvalan kada bi mi pomogli.Unaprijed hvala. :)