Autor Tema: Molim preporuku  (Posjeta: 1059 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mikka

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
Molim preporuku
« : Kolovoz 24, 2016, 16:32:36 pm »
Poštovani iskusni bikeri, molim pomoć u odabiru motora.
Naime, do sad još nisam imao svoj motor pa mislim da je nekako došlo vrijeme da i to promjenim. Nije baš da sam totalni početnik jer nisam baš klinac (prošla je četrdeseta!) i vozio sam već u životu nekoliko različitih motora, od skutera do ozbiljnih strojeva.
Kako sam već malo ozbiljniji, a u duši još uvijek nezreo (i ne, nije kriza srednjih godina, barem neću priznati!), moj izbor je pao na Moto Guzzi Nevadu.
Moje pitanje za vas iskusne je: da li je to u redu motor, ima li kakvih problema s njim, da li je to dobar izbor kao neko trajno rješenje...?
Ukoliko mislite da bi neki drugi motor u toj klasi bio bolji, molim vas da javite. Kao što rekoh nije baš da sam neznalica, ali nisam ni neki veliki poznavatelj, a nemam namjeru mijenjati motor i čak ni nebih baš želio dati više od kakvih 3000 €.
Osobno mi se Moto Guzzi jako sviđa, ima "ono nešto" što drugi motori nemaju, ali ne znam kako se ponaša.
Pozdrav

Offline martinx

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • čekajte, evo i mene...
Odg: Molim preporuku
« Odgovori #1 : Kolovoz 26, 2016, 16:15:09 pm »
I ja sam polozio tek u kasnim 40ima, pa sam kupio Kawasaki EN500. Nije los motorin, ali mi je nekako mali.

Nisam zapravo niti razmisljao o necem drugom osim o Harleyu (jednog dana) i Kawasakiju VN900 za uskoro.

VN900 ima remen za pogon, a ja znam sebe koji nebi nikad lanac podmazao. Gledao sam i neka gotova rjesenja za produzivanje prednje vilice, i tako...

Idem sad googlat ovog tvog da ga vidim.  :icon_super:

Offline Mikka

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #2 : Kolovoz 30, 2016, 08:40:15 am »
I ja bih najradije Harleya, ali financije ne dopuštaju, a čak i kad bi i financije dopustile, žena ne bi.   :crybaby2:
Tako da mi je ovako nešto krajnji domet, inače i meni se ovaj Kawasaki dopada i svi ga hvale kao jako dobrog.
Vidjet ću još, nekako bih radije Moto Guzzi, čisto zato jer ima "ono nešto" i nema ih baš puno.  :dontknow:

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #3 : Listopad 29, 2016, 19:55:19 pm »
I? jel kupljen Guzzi?