Autor Tema: Piaggio beverly 500  (Posjeta: 786 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline curic.pere

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
Piaggio beverly 500
« : Kolovoz 06, 2015, 15:15:44 pm »
Pošto sam novi na forumu motocikala i općenito o motociklima znam malo , molio bih forumsko pučanstvo za pomoć.
Kupio bih Piaggio beverly 500,pa me zanimaju iskustva sa starijim modelom kao i s novijim ie mašinom.
Isto tako me zanima na što obratiti pozornost pri kupnji i kolika je uopce kilometaraža "puno" za konkretni skuter.
Predpostavljam da o tome negdje nešto na forumu i piše pa će dobro doći i link. Hvala

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Spol: Muški
  • Beverly 250ie
Odg: Piaggio beverly 500
« Odgovori #1 : Rujan 07, 2015, 11:30:21 am »
Bev 500 nije igračka, to je već mašina s obzirom na ove ostale. Puno km ovisi o održavanjui ali svakako vjerujem da ti motori mogu dosegnuti brojku 100tkm. Održavanje tih motora je skupo za razliku od ostalih 200-250, te ima veću potrošnju goriva.
Svakako nije jeftin motor i nemoj pomisliti da ako ga jefitno kupiš da će tako i dalje biti vezano za održavanje.
Jača verzija 250 sa manjim stražnjim kotačem, veće vibracije na motoru, velo lijepo za putovanja. Za imat ga po gradu, žali bože, ali tko voli neka izvoli. Moćne kočnice ali malo težak za skuter. Što se tiče ciklistike, nema baš veze puno sa 250 modelom, čak bi se usudio reći da je lošiji po tom pitanju. Zamjerka je premali stražnji kotač.
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!