Autor Tema: rezervni kljuc  (Posjeta: 1544 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline martinx

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • čekajte, evo i mene...
rezervni kljuc
« : Srpanj 10, 2015, 09:58:44 am »
Nisam o tome bas razmisljao, ali nicim izazvan isao sam upotrijebiti rezervni kljuc i ustanovio sam da sam dobio kljuc od nekog drugog motora kao rezervni.  :icon_scratch:

Tad se postavilo pitanje pravilnog handlanja rezervnim kljucem. Di ga drzat? U garazi? Nosit sa sobom?  :dontknow:

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
Odg: rezervni kljuc
« Odgovori #1 : Srpanj 13, 2015, 22:30:31 pm »
  Moj stoji kod kuće a ako idem negdje na dulju turu onda rezervni dam ženi. Nedaj bože da se moj izgubi ili slomi da je rezerva pri ruci.
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Zoltan

• Vizir
  • **
« Odgovori #2 : Srpanj 14, 2015, 21:54:19 pm »
zanimljivo pitanje o kojem uvijek razmišljam na putu, uvijek mislim da bio mogao oba izgubiti  :icon_eek:
Hiroshima 45'  Černobil 86' Windows 95'

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #3 : Srpanj 15, 2015, 00:02:56 am »
  Zato ja drugi pohranim kod gazdarice, jedino ak i nju ne izgubim negdje u putu  :icon_mrgreen:

Inače meni je vača fobija da bi mi se ne slomi jer ZR ima prilično tanak i dugačak ključ i već nekoliko puta mi se dogodilo da mi se savije, bilo u džepu ili nedavno prilikom točenja goriva i malo neopreznijeg zaključavanja tanka a u bravicu tanka ide samo do pola duljine i mala neopreznost je dovoljna da ga savije.
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline martinx

• Komarac
  • *
  • čekajte, evo i mene...
« Odgovori #4 : Srpanj 19, 2015, 12:22:32 pm »
  Zato ja drugi pohranim kod gazdarice, jedino ak i nju ne izgubim negdje u putu  :icon_mrgreen:

Inače meni je vača fobija da bi mi se ne slomi jer ZR ima prilično tanak i dugačak ključ i već nekoliko puta mi se dogodilo da mi se savije, bilo u džepu ili nedavno prilikom točenja goriva i malo neopreznijeg zaključavanja tanka a u bravicu tanka ide samo do pola duljine i mala neopreznost je dovoljna da ga savije.

To je izgleda svim Kawama bolna tocka. Moj ima pukotinu i vidim da je ravnan, pa kad sam jos vidio da rezervni nije ok, isao sam napraviti odma dva rezervna, tj. novi glavni i rezervni a orginal stoji doma za sjeme.

Inace cuo sam ideju o drzanju rezerve u faru. Izvadis far, zalijepis ga power tapeom i zatvoris far. Nema sanse da ga izgubis, jedino moras posudit serafciger da bi dosao do njega.

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #5 : Srpanj 25, 2015, 00:38:44 am »
  Nije loša ideja.