Autor Tema: Transport motora unutar Hrv  (Posjeta: 839 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Eva

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Spol: Ženski
Transport motora unutar Hrv
« : Travanj 08, 2015, 10:10:36 am »
Hei, svi!

Nisam se sto godina javljala, jer nisam imala veze s motorima. Recimo to tako :)

U svakom slucaju, sad nesto spremam, pa trebam prevest motor iz Prezida (Gorski kotar) do Osijeka.
Jel ima netko ideju kako to najjeftinije izvesti?
Manja krosa je u pitanju, Yamaha YZ80, nije registrirana pa nemre na cestu.
Vrata do vrata usluge su dost skupe, veci pruzatelji usluga traze vadjenje akumulatora, tekucina, smjestanje na paletu, osiguranje bajka...bla, sto toga.

Uvijek postoji opcija rentanja kombija i prijevoz, ali ako netko zna nacin da to izvedem jeftinije, bum jako zahvalna na savjetu! To bi trebalo sve skup obavit negdje do pocekta svibnja, najkasnije.

Hvala unaprijed na savjetima!

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
Odg: Transport motora unutar Hrv
« Odgovori #1 : Travanj 08, 2015, 23:18:17 pm »
  Ako ti ili netko blizak imate auto s kukom pa ga ukrcaj u prikolicu. Mislim da je to jeftinija opcija nego najam kombija, pa makar morala i prikolicu rentat ako nemaš nekog poznatog da ti posudi.
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Eva

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Spol: Ženski
Odg: Transport motora unutar Hrv
« Odgovori #2 : Travanj 09, 2015, 11:08:38 am »
Svakako je jeftinije posudjivat nego iznajmljivat  :glasses9: Iako, jako zanimljivo, na prse mogu nabrojat frendove koji voze auto. I oni koji voze, nisu vlasnici, vec voze auto od firme. To mi je super, ustvari. Samo sto mijenja ideju posudbe :)
Prikolice su vec od 150kn dan najam, to ima smisla, ako imam auto na raspolaganju. U suprotnom, najam i auta i prikolice bude skuplji od kombija..

Zadnji put sam to rijesila grupnim roadtripom. Kombi s 9 sjedala, zadnja 3 van, vozilo iza, a svi mi naprijed dijelimo troskove najma i benzina. Ovaj put, jebiga, to ne mogu, iz vise razloga.
U svakom slucaju, hvala ti na savjetu!