Autor Tema: Pritisak u gumama  (Posjeta: 1282 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline martinx

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • čekajte, evo i mene...
Pritisak u gumama
« : Ožujak 05, 2015, 12:27:15 pm »
Jel na svim gumama pise preporuceni pritisak? Pumpate li na preporuceno ili dodate malo?  :icon_eek:

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
Odg: Pritisak u gumama
« Odgovori #1 : Ožujak 05, 2015, 19:02:34 pm »
Neznam dal je na svim gumama jer nisam na to obraćal pažnju, obično je preporučeni pritisak na naljepnici na motoru. Ta naljepnica je u većini slučajeva na zadnjoj vilici iako to nije pravilo.
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline Zoltan

• Vizir
  • **
« Odgovori #2 : Ožujak 07, 2015, 18:23:40 pm »
Neznam dal je na svim gumama jer nisam na to obraćal pažnju, obično je preporučeni pritisak na naljepnici na motoru. Ta naljepnica je u većini slučajeva na zadnjoj vilici iako to nije pravilo.

upravo tako, ali ako je tko primijetio da svatko ima svoju fantaziju i teoriju o pritisku u gumama koja nije ona na etiketi  :icon_mrgreen:
Hiroshima 45'  Černobil 86' Windows 95'

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #3 : Ožujak 07, 2015, 23:27:12 pm »
  Ja slušao Lašića i pumpao na 2,5-2,6 i uništio gumu  :icon_confused: Sad neide ispod 3,0 (zadnja).

Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #4 : Ožujak 08, 2015, 09:54:06 am »
upravo tako, ali ako je tko primijetio da svatko ima svoju fantaziju i teoriju o pritisku u gumama koja nije ona na etiketi  :icon_mrgreen:

Primjetil sam ja to već odavno, najizraženije je kod rejsera  :icon_mrgreen: . Zato je na naljepnici preporučeni pritisak za normalnu vožnju. A s obzirom da se na njoj nije uzimal u obzir rejser Balcanicus Domesticus koji sve to ima u malom prstu, pritisci su takvi kakvi jesu  :icon_mrgreen:

Ja slušao Lašića i pumpao na 2,5-2,6 i uništio gumu  :icon_confused: Sad neide ispod 3,0 (zadnja).

Brzi, životinjo jedna  :icon_mrgreen: . A sad, generalno gledajući i nije ti dal loš savjet. Za solo vožnju bez nekih većih opterećenja  :icon_mrgreen:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #5 : Ožujak 08, 2015, 15:37:43 pm »
Za motor kakvog vozis drzi se preporucenog. Ak je guma starija i tvrđa onda niti u kom slucaju iznad.

Offline Zoltan

• Vizir
  • **
« Odgovori #6 : Ožujak 08, 2015, 22:38:46 pm »

ovo još nisam vidio  :icon_scratch: :icon_mrgreen:
Hiroshima 45'  Černobil 86' Windows 95'

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #7 : Ožujak 08, 2015, 23:20:17 pm »
Tak je Too Sloow sam dok sam ja skužil da mi sa ženom treba jači pritisak .... ode guma  :icon_mrgreen:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline martinx

• Komarac
  • *
  • čekajte, evo i mene...
« Odgovori #8 : Srpanj 23, 2015, 16:46:46 pm »
Idem ja jučer gledat po gumama, jer mi se učinilo da malo plovim u zavojima, kad ono šeraf među ripnama.

Neznam koliko je dubok, a ne želim to niti saznavat izvan kontroliranih uvjeta pa idem sutra majstoru.

Gledo sam ga zadnji put, prilično "divljački" nabija neki gumeni žniranac u rupu i to kao to.  :icon_scratch:

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #9 : Srpanj 25, 2015, 00:37:43 am »
  Možda izgleda divljački, ali kad sam jednom s autom "našao" šeraf tako mi zakrpali i nikad kasnije problema s tom gumom. Drži kao da je nova a par minuta posla i par kn!