Autor Tema: Bojanje unutarnjih plastika Beverly  (Posjeta: 7257 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Maestral

• Vizir
  • **
Odg: Bojanje unutarnjih plastika Beverly
« Odgovori #30 : Ožujak 22, 2013, 12:45:28 pm »
E da si se prije javija ima sam ti je samo od starijeg modela od beva 200 ja sam ih dobio uz motor kad sam ga kupija al su bili stvarno vrhunski nisu imali ni ogrebotine nista savrseni su bili meni nisu bili potrebni pq sam ih prodao za 100€ koliko si ti svoje platio?

E J..bi ga, meni su trebali za Beva 200 i nikako ih nisam mogao naci  :crybaby2:

Offline PiaggioBev200

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • motocikli.com
« Odgovori #31 : Ožujak 22, 2013, 17:02:10 pm »
A sta da ti kazem sada...jbg pokusat cu ti ja neke nac pa ako nadem javim ti se ovdje :)

Offline stipe_zd

• Vizir
  • **
« Odgovori #32 : Travanj 02, 2013, 14:16:11 pm »
evo, konacno su sjeli na mjesto :)

buduci da su dosta siroki, a i zena mi vozi :D odlucio sam se na ovu varijantu jer ih je lakse odrzavati i ponovno obojati...

Offline PiaggioBev200

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #33 : Travanj 02, 2013, 21:26:10 pm »
Odlicno su ispali...samo oce li ti izbljediti od sunca ljeti ?

Offline ni-to

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #34 : Travanj 02, 2013, 21:27:12 pm »
Lipo !

Ja "njuškam" meni triba zadnji kofer. Koliko je ovaj litara ?

Offline PiaggioBev200

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #35 : Travanj 02, 2013, 21:29:27 pm »
imam ti ja zadnji crni kufer :)

Offline sretnitrut

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #36 : Travanj 18, 2013, 01:53:48 am »
Znam da nije nastavak na temu, no nastavak je na Vaš razgovor o bočnim koferima.

Zna li netko koga da ih ima za prodati, za Beverly?

Hvala unaprijed na infu...

Offline Maestral

• Vizir
  • **
« Odgovori #37 : Travanj 24, 2013, 10:37:15 am »
Potrebna ti jedna generalka lijepa...hehe a slusaj sad ovo bio sam u ovlastenom servise i pitam koliko bi me dosa remen kugle i klizaci kaze on meni cifru od 650 kn pa to mi se i nije cinilo toliko skupa tj ocekivao sam tako nesto i ide se on meni pohvalit svojom jeftinoscu 180 kuna radni sat i kaze mi da im trebaju dva hahaha i da ce mi dat popust od 10 kuna pa za tih 360 kuna ljudi bi mi napravili generalku a ne napravili mali servis...

Pa ako zelis posteno sve napraviti, nije ti dovoljan jedan sat a o cijeni sata se moze raspravljati.

Offline PiaggioBev200

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #38 : Travanj 24, 2013, 15:51:31 pm »
Da sve sredis prijenos ako imas sav alat i materijal nema potrebe za vise od ure vrimena q ako ces ocistit sve lipo sredit 2 ure maksimalno...al iovako ionako sad ce jedan veliki servis...sredit ce se ove plastike unutarnje mijenjaju se plocice zadnje,oba lezaja volana,pleteno crivo od prednje kocnice,zamjena ulja,antifriza,ulja u kocnicama,popravak onoga botuna za otvaranje sica,remen,kugle,klizaci,uvlazivac trzaja remena,ciscenje prijenosa,filtera svih,gume one na kojima se drze noge i naravno za kraj stelanje ventila.Ima da bude ap-cap stanje.pumpa vode je vec reparirana tako da sam bar toga posteden

Offline Maestral

• Vizir
  • **
« Odgovori #39 : Travanj 25, 2013, 14:05:26 pm »
Da sve sredis prijenos ako imas sav alat i materijal nema potrebe za vise od ure vrimena q ako ces ocistit sve lipo sredit 2 ure maksimalno...al iovako ionako sad ce jedan veliki servis...sredit ce se ove plastike unutarnje mijenjaju se plocice zadnje,oba lezaja volana,pleteno crivo od prednje kocnice,zamjena ulja,antifriza,ulja u kocnicama,popravak onoga botuna za otvaranje sica,remen,kugle,klizaci,uvlazivac trzaja remena,ciscenje prijenosa,filtera svih,gume one na kojima se drze noge i naravno za kraj stelanje ventila.Ima da bude ap-cap stanje.pumpa vode je vec reparirana tako da sam bar toga posteden

Ja sam sve to napravio ove zime uz dodatno zamjenu prednjih i zadnjih lezaja kotaca (preporucam jer mi je nakon toga prestala tresnja volana kada ga pustim) ali naravno da se sada cuje lanac razvoda koji treba zamijeniti  :icon_eek:

S Beverlyjem nikada dosadno  :icon_mrgreen: ali i nikada ne ostavlja na cesti ako se brines o njemu  :icon_thumright:

Offline PiaggioBev200

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #40 : Travanj 25, 2013, 19:18:26 pm »
Ja sam u prednjem kotacu mjenjao... A koji ti bev imas? Ja iman 200 i cuje mi se lagano faz lanac pa bi to triba...a kad bi to napravija bila bi to jedna velika generalka i bija bi miran barem 2 godine

Offline Maestral

• Vizir
  • **
« Odgovori #41 : Travanj 26, 2013, 14:17:50 pm »
Ja sam u prednjem kotacu mjenjao... A koji ti bev imas? Ja iman 200 i cuje mi se lagano faz lanac pa bi to triba...a kad bi to napravija bila bi to jedna velika generalka i bija bi miran barem 2 godine

Imam Beverly 200 iz 2003. Za 2 mjeseca slavimo prvu dekadu  :glasses9:
Lanac se cuje ali motor se raskapa iduce zime. Lanac, karike i vidjet cemo u kakvom stanju je ostatak...

Offline PiaggioBev200

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #42 : Travanj 26, 2013, 14:33:29 pm »
Tako cu i ja liti je motor neophodan triba bi zaminit i federe u kuplugu male i onaj centralni..kad ga sredim ima da poleti