Autor Tema: Servis za Piaggio Beverly 200  (Posjeta: 3307 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PiaggioBev200

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • motocikli.com
Servis za Piaggio Beverly 200
« : Veljača 11, 2013, 16:10:04 pm »
Pozz ekipa...
Vlasnik sam jednog ocuvanog beverlya 200...zelio bi ucinit servis na njemu...na kraju ljeta u 10 mjesec sam napravio tako reci mali servis (reparirana je pumpa vode naravno promjenjen i antifriz,nova usisna prirubnica,mijenjano je ulje u motoru i u kocnicama,lezaj prednjeg kotaca,filter zraka,filter ulja,zadnja guma) posto se blizi sezona tj.ljeto zelio bih promjeniti remen,kugle,klizace zanimala bi me cijena tog servisa i da li ce to biti dovoljno posto se kod nas u dalmaciji skuteri voze kroz cijelu godinu? Unaprijed zahvaljujem skuteric ima 25000km :hello:

Offline Maestral

• Vizir
  • **
Odg: Servis za Piaggio Beverly 200
« Odgovori #1 : Veljača 12, 2013, 13:34:27 pm »
Pozz ekipa...
Vlasnik sam jednog ocuvanog beverlya 200...zelio bi ucinit servis na njemu...na kraju ljeta u 10 mjesec sam napravio tako reci mali servis (reparirana je pumpa vode naravno promjenjen i antifriz,nova usisna prirubnica,mijenjano je ulje u motoru i u kocnicama,lezaj prednjeg kotaca,filter zraka,filter ulja,zadnja guma) posto se blizi sezona tj.ljeto zelio bih promjeniti remen,kugle,klizace zanimala bi me cijena tog servisa i da li ce to biti dovoljno posto se kod nas u dalmaciji skuteri voze kroz cijelu godinu? Unaprijed zahvaljujem skuteric ima 25000km :hello:

Za rolice, remen i klizace nadji prvog klinca u kvartu koji to radi 16 puta mjesecno na svom skuteru da ti to promijeni za sicu.
Uz ovo sta si promijenio to ce biti vise nego dovoljno ali nisi spomenuo stelanje ventila koje se radi na 24.000

Offline PiaggioBev200

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #2 : Veljača 12, 2013, 18:15:34 pm »
Hahahahahahha samo nebi li njegov super brzi skuter isa 3km/h hahahahaha lakse teze kugle hahahha...hvala sto si me sjetio nisam znao na koju se kilometrazu stelaju ventili...imam jos jedan problem kada idem volanom u krajnji desni polozaj nesto mo skripi dali je moguce da je lezaj volana...sumljam na yo jer sam prije 4 mjeseca pao sa motora al s nikakvom posebnom stetom

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
« Odgovori #3 : Veljača 13, 2013, 22:26:42 pm »
skini masku i far i onda pogledaj gdje škripi. ležaj obično melje i zapinje kad je gotov a to je opasno jer ukoliko se zaglavi u nekom lošem položaju....odeš ti u kur...
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline PiaggioBev200

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #4 : Veljača 13, 2013, 23:41:54 pm »
A to sam vec napravio al nikako da dokucim sta se cuje kablovi nise...opasno je jer mi se vec dogadalo vozim ravno i krenem skrenuti volan jednostavno ko da je blokuran

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
« Odgovori #5 : Veljača 14, 2013, 10:12:41 am »
Onda je ležaj..nemaš tu kaj gatati....skinuti ležaj i čašicu ležaja obavezno...NE VOZITI MOTOR VIŠE!!!!!!!!!!!!! Tako možeš poginuti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline PiaggioBev200

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #6 : Veljača 14, 2013, 13:27:51 pm »
Otkad mi se prvi put dogodilo nisam ga ni vozio...cuo sam da su 3 lezaja bili bolje promjenit sva tri jer obicno idu jedan za drugim?

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
« Odgovori #7 : Veljača 14, 2013, 23:18:10 pm »
imaš gornji i donji ležaj , mijenjaj oba!

Offline PiaggioBev200

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #8 : Veljača 14, 2013, 23:33:54 pm »
Ok...hvala na pomoci lukas  :Rjok: