Autor Tema: r1150rs - download service manual  (Posjeta: 2615 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline roby4

• Komarac
  • *
r1150rs - download service manual
« : Rujan 23, 2012, 09:51:31 am »
Hi , molim pomoć oko nalaženja download service manual za moj bmw r1150rs ako neko zna link nek pomogne. Neznam dal sam dobro pogodio u temu pa se ispričavan gazdi  :hello:

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
Odg: r1150rs - download service manual
« Odgovori #1 : Rujan 23, 2012, 12:41:11 pm »
  Pošaalji PP članu Lolo, ako on nezna gdje ima onda nitko nezna.
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #2 : Rujan 24, 2012, 22:14:34 pm »
Napisao sam ti na jednom drugom forumu ali ajde ponovit ću. Taj model je koliko znam isti kao i model RT. Razlika je u plastikama što je manje bitno dok bi mehanika trebala biti ista, znači sama mašina, getriba, kardan ... Ovdje na linku imaš manual za RT www.scribd.com/doc/6942654/BMW-R1150RT-Service-Manual , a kako ga skinuti moraš pitati nekog drugog jer mi to nije jača strana. Traženje manuala inače zna potrajati dok ne dođeš do ''pravoga'' . Za velikog GS imam manual iz 2005, a motor je 2012 i ono bitno po čemu ja hoću i mogu prčkati se gotovo ne razlikuje od prijašnjih godišta (potvrđeno i u servisu). Znači momenti stezanja, zamjena filera, ulja, svječica, žarulja ... u to ću se upustiti, a ako klipnjača istrči na auspuh van, e onda ima da ide na trešće  :llllol:

PS
Na ovoj stranici imaš pregled kataloških brojeva za rezervne dijelove, brojevi su isti svugdje u svijetu što znači da vrijede i kod Tomića.  :icon_mrgreen:
www.maxbmwmotorcycles.com/fiche/PartsFiche.aspx
« Zadnja izmjena: Rujan 24, 2012, 22:45:24 pm Lolo »
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline roby4

• Komarac
  • *
« Odgovori #3 : Rujan 25, 2012, 15:44:20 pm »
Napisao sam ti na jednom drugom forumu ali ajde ponovit ću. Taj model je koliko znam isti kao i model RT. Razlika je u plastikama što je manje bitno dok bi mehanika trebala biti ista, znači sama mašina, getriba, kardan ... Ovdje na linku imaš manual za RT www.scribd.com/doc/6942654/BMW-R1150RT-Service-Manual , a kako ga skinuti moraš pitati nekog drugog jer mi to nije jača strana. Traženje manuala inače zna potrajati dok ne dođeš do ''pravoga'' . Za velikog GS imam manual iz 2005, a motor je 2012 i ono bitno po čemu ja hoću i mogu prčkati se gotovo ne razlikuje od prijašnjih godišta (potvrđeno i u servisu). Znači momenti stezanja, zamjena filera, ulja, svječica, žarulja ... u to ću se upustiti, a ako klipnjača istrči na auspuh van, e onda ima da ide na trešće  :llllol:

PS
Na ovoj stranici imaš pregled kataloških brojeva za rezervne dijelove, brojevi su isti svugdje u svijetu što znači da vrijede i kod Tomića.  :icon_mrgreen:
www.maxbmwmotorcycles.com/fiche/PartsFiche.aspx
E hvala ti puno probat cu skinut, našao sam za rt al ono htio bi za svoj rs ako je moguće. Thanks  :icon_thumright:

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
« Odgovori #4 : Rujan 26, 2012, 00:27:39 am »
Kako napisah, traženje manuala zna potrajati,  a zna se dogoditi da ''skineš'' krivi model. Ono što je bitno kod BMW da nije toliko drastično mjenjao modele barem što se tiče same mašine i onih djelova koje ćeš sam održavati. Kada si zbavim koji za svoje motore onda to i isprintam pa nek stoji, označim one stranice koje su mi bitne i na fotografije ispišem sile stezanja jer na BMW-ovim manualima je to riješeno isključivo u tekstu, znači nema objašnjenje npr. pozicija 1 zatežeš na 20Nm. Ako ne kužiš dobro tehnički engleski zna biti problema na kaj se točno odnosi. Za novije modele nema u PDF neg samo CD  :icon_cry:

PS
Ak' nije tajna kaj te koštal motor

PS
Sada bu ispalo da forumaši na ovom forumu voze  BMW-e i skutere  :llllol:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #5 : Rujan 29, 2012, 01:24:10 am »

PS

Ne, nego se samo vama kvare pa morate šrafiti i trkeljati o tome. Ostali se samo voze  :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #6 : Rujan 29, 2012, 12:46:11 pm »
Ne, nego se samo vama kvare pa morate šrafiti i trkeljati o tome. Ostali se samo voze  :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

ili samo šarafe  :glasses9:

:icon_mrgreen:
google master

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
« Odgovori #7 : Listopad 02, 2012, 11:30:13 am »

Šest iljadi kilometrov u 3 mjeseca i ja zadovoljan  :@:, mahom u društvu BMWjaša  :@: (oni drugi se ne žele sa nama družiti  :llllol:) , a da je ''kvarova'' bilo i to stoji jer je na jednom ispal šaraf koji drži far, ali isto tako stoji kada kada odvališ 700 km bosanskih makadama mora se nekaj rašarafiti mada je bilo i prekoooo nekoliko prevrtanja što je sastavni dio vožnje jer u suprotnom nešto ne bi valjalo.  :llllol: Uglavnom vozimo se  :icon_mrgreen:

Offline roby4

• Komarac
  • *
« Odgovori #8 : Veljača 26, 2014, 19:44:54 pm »
Kako napisah, traženje manuala zna potrajati,  a zna se dogoditi da ''skineš'' krivi model. Ono što je bitno kod BMW da nije toliko drastično mjenjao modele barem što se tiče same mašine i onih djelova koje ćeš sam održavati. Kada si zbavim koji za svoje motore onda to i isprintam pa nek stoji, označim one stranice koje su mi bitne i na fotografije ispišem sile stezanja jer na BMW-ovim manualima je to riješeno isključivo u tekstu, znači nema objašnjenje npr. pozicija 1 zatežeš na 20Nm. Ako ne kužiš dobro tehnički engleski zna biti problema na kaj se točno odnosi. Za novije modele nema u PDF neg samo CD  :icon_cry:

PS
Ak' nije tajna kaj te koštal motor
7000 Euro

PS