Autor Tema: popravak na Z750  (Posjeta: 2562 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ferovac

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
popravak na Z750
« : Srpanj 07, 2012, 20:14:48 pm »
mojom velikom nepažnjom isklizni mi motor iz ruke i oštetio se.
nosač "papučice" zadnje kočnice je uslijed pada pukao, sto znaci da nemam zadnju kocnicu i neam di staviti desnu nogu, za sad sam misljenja: "srecom to je jedina steta" , nadam se da necete mi promjeniti misljenje odgovorom na pitanje:
"koliko košta popravak, i gdje u zagrebu i bližoj okolici je najbolje napraviti popravak, iliti zamjena slomljenog dijela ?"

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
Odg: popravak na Z750
« Odgovori #1 : Srpanj 07, 2012, 21:21:00 pm »
  A trebao bi malo više detalja dati za konkretan odgovor, pretpostavljam da se radi o aluminijskim dijelovima. Možda da staviš i kakvu fotku da se vidi jel moguče variti ili trebaš potražiti novi dio.
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline ferovac

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #2 : Srpanj 08, 2012, 10:32:27 am »
evo slikice

nadam se da iz slike mozes predociti o kojem se dijelu radi skroz je pukao , tako da bi ako je moguce probao ga zamjeniti

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #3 : Srpanj 08, 2012, 22:45:23 pm »
  Neznam kako bi bilo s varenjem tog dijela s obzirom da je zglob ručice od kočnice odmah ispod pa se bojim da bi se to moglo iskrivit i trebalo bi obradit ponovo, pa neznam koliko bi to na kraju bilo isplativo.

Probaj na ebayu, mislim da je to nešta ovako:  http://www.ebay.com/itm/99-04-Kawasaki-ZR7-S-Z750S-Rear-Brake-Caliper-Mount-Bracket-/160692354780?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item256a02bedc&vxp=mtr

iako mislim da je ovaj dio s linka za ZR-a i neznam je bi tebi odgovarao. Probaj malo po oglasnicima nać nekog za dijelove, a probaj nazvat "Moto Jakopec" - on je imao neku vezu za rabljene dijelove iz Italije.
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline ferovac

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #4 : Srpanj 09, 2012, 00:18:46 am »
Ma neda se meni zajebavati sa tim sad, samo mi je da nadem neki servis u zagrebu i blizoj okolici da mi to sredi, a sad 200 kn vise ili manje nije mi toliko bitno, samo da se mogu normalno voziti, mislim vozim se i ovako al neda mi se vjecno drzati desnu nogu u zraku

EDIT: inace nisam iz Zg pa zato pitam ovdje gdje je najbolje to otici napraviti