Autor Tema: novi beverly problemi  (Posjeta: 2443 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ogopogo

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
novi beverly problemi
« : Svibanj 16, 2012, 21:22:14 pm »
bok! Imam problem sa beverlyjem starim samo godinu dana. Kad ga upalim ne prima gas i gasi se u vecini slucajeva, ako ga samo upalim i ostavim na leru opet se ugasi. Inace dok se skroz ne zagije (90c) radi nekako drhtavo i ponekad se ugasi cak i u voznji... Na servisu bio tri puta, kazu sve u redu, a ja motor kad ponovno ujutro palim -problemi isti. plizzz help!

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Spol: Muški
  • Beverly 250ie
Odg: novi beverly problemi
« Odgovori #1 : Svibanj 16, 2012, 23:32:38 pm »
hmmmmm?   pa ko ti ne radi normalno ....kako onda kažu u servisu da je u redu? Ostvi ga u servisu jedan dan da ga oni upale hladnog jer ako je 1 godinu star onda imaš garanciju na njega.
Meni zvuči ili kao TPS ili injektor...ali to bi trebalo ići dio po dio istraživat.
U svakom slučaju ako imaš garanciju iskoristi to pravo dok motor ne bude popravljan.
« Zadnja izmjena: Svibanj 17, 2012, 09:25:36 am Lukas »
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline mack

• Komarac
  • *
  • Imamo premalo tražimo previše
« Odgovori #2 : Svibanj 17, 2012, 07:57:39 am »
bok! Imam problem sa beverlyjem starim samo godinu dana. Kad ga upalim ne prima gas i gasi se u vecini slucajeva, ako ga samo upalim i ostavim na leru opet se ugasi. Inace dok se skroz ne zagije (90c) radi nekako drhtavo i ponekad se ugasi cak i u voznji... Na servisu bio tri puta, kazu sve u redu, a ja motor kad ponovno ujutro palim -problemi isti. plizzz help!
Nije bitno što je, ako imaš garanciju daj ga u servis i ne diži dok nisi full zadovoljan. Obavezno test vožnja prije preuzimanja. Dok nisi zadovoljan, vraćaj, svaki puta zahtijevaj da se pismeno utvrdi što je, datum i da se to potpiše.
Ako potraje, traži zamjenski skut dok tvoj ne poprave. Mislim da to u garanciji imaš pravo.
Ne daj se zajebavat već podigni glas da te bolje čuju :cussing:, odnosno radi pizdarije dok sami ne požele da poprave tvoj stroj i da te se konačno riješe
Inaće češ odnijeti  :Rkap:

Offline ogopogo

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #3 : Svibanj 17, 2012, 19:39:40 pm »
bio je na servisu pet dana ali imam neki osjecaj da ni oni neznaju sto bi moglo biti... servis mi je udaljen nekih 100-njak km i nije mi bas lako dosadjivati im svaki dan. Da napomenem -zivim u bih i ovdje stvari idu malo teze. sumnjam pomalo u strucnost servisa, jer ne susrecu se svaki dan sa problemima kao npr u splitu gdje ima vise pjadja nego ovdje u cijeloj drzavi skutera uopce... vec sam bio tri-cetiri puta i tek kad dodjem doma i ujutro upalim skuter stvari krenu po zlu. neki lokalni nadrimajstori me pokusavaju uvjeriti da je to normalno (zbog loseg goriva, jednog klipa i male kubikaze -radi se o 125ccm)ali ja jednostavno nemogu da vjerujem, motor koji sam platio preko 4 tisuce eura nije za svakodnevnu uporabu...

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
« Odgovori #4 : Svibanj 17, 2012, 21:15:09 pm »
koji je to model? prrepiši broj šasije..možeš i na pp

Offline ogopogo

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #5 : Svibanj 17, 2012, 21:46:38 pm »
beverly 125 ie 2011god

Offline Maestral

• Vizir
  • **
« Odgovori #6 : Svibanj 18, 2012, 14:04:21 pm »
bio je na servisu pet dana ali imam neki osjecaj da ni oni neznaju sto bi moglo biti... servis mi je udaljen nekih 100-njak km i nije mi bas lako dosadjivati im svaki dan. Da napomenem -zivim u bih i ovdje stvari idu malo teze. sumnjam pomalo u strucnost servisa, jer ne susrecu se svaki dan sa problemima kao npr u splitu gdje ima vise pjadja nego ovdje u cijeloj drzavi skutera uopce... vec sam bio tri-cetiri puta i tek kad dodjem doma i ujutro upalim skuter stvari krenu po zlu. neki lokalni nadrimajstori me pokusavaju uvjeriti da je to normalno (zbog loseg goriva, jednog klipa i male kubikaze -radi se o 125ccm)ali ja jednostavno nemogu da vjerujem, motor koji sam platio preko 4 tisuce eura nije za svakodnevnu uporabu...

Pusti ti te "majstore" koji spominju benzin i jedan klip :cussing:, taj motor mora paliti ko mina i raditi besprijekorno.

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
« Odgovori #7 : Svibanj 19, 2012, 22:36:51 pm »
ilinegdje propušta kod usisa....zrak sa strane.....naravno treba ići dio po dio kontrolirati...ovako napamet je samo nagađanje jer može biti i loš ventil glave iako čisto sumnjam ali jbga.....može biti svakavih gluposti...u svakom slučaju nešto što servis mora znati otkloniti