Autor Tema: kada je vruc nece da upali  (Posjeta: 1934 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hari

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • motocikli.com
kada je vruc nece da upali
« : Travanj 30, 2012, 23:34:47 pm »
 :icon_scratch: imam problem motor je kawasaki zx6r 1998 god kada se ugrije kada sam malo zivlji na gasu  i ugasim ga normalno nece odmah da mi upali

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
Odg: kada je vruc nece da upali
« Odgovori #1 : Svibanj 01, 2012, 05:01:29 am »
Ok, vidim da si novi pa nećemo odmah s represijom  :icon_mrgreen: . Par dobronamjernih smjernica, ne otvarati iste teme u više podforuma, ne stavljati ankete koje nemaju smisla  :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: , a niti veze s temom  :icon_mrgreen:

Može malo više informacija jer ovo 'neće odmah da mi upali' može bit svašta. I kaj to znači 'ugasim ga normalno'?. Neki gase na ključ, neki na kill switch pa ponekad zaborave na to :icon_mrgreen: . Kad neće upalit, jel samo starter vrti i ništa se ne događa ili pokazuje znakove da bi mogao upalit ali neće?  Koliko km ima motor i kad su zadnji put podešavani ventili? Po ovome kaj si naveo može biti svašta...od slabe baterije, raštelanih ventila, loših i starih svjećica, raštelanih karburatora....jesi bacio oko na svijećice i kakve su boje?  Greška najvjerojatnije nije ništa strašno, stvar je samo u održavanju, al da bi ti mogli reći nešto određeno treba malo više informacija. Ja bi na tvom mjestu krenuo od najbezbolnijih metoda, baterija (akumulator), svijećice, karburator...a sad budem lupio ( i nadam se ostao živ  :icon_mrgreen: ), pretpostavljam da je problem u karbovima i prebogatoj smjesi.  :icon_mrgreen:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #2 : Svibanj 01, 2012, 21:55:34 pm »
  Ako se to događa samo "kada si življi na gasu" pokušaj nakon što staneš pustit motor u leru minutu-dvije da još malo radi hlađenje, jer ako ga odma gasiš zaustaviš i protok vode (antifriza) pa moguče da dolazi do pregrijavanja u cilindrima.
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #3 : Svibanj 01, 2012, 23:12:29 pm »
:icon_scratch: imam problem motor je kawasaki zx6r 1998 god kada se ugrije kada sam malo zivlji na gasu  i ugasim ga normalno nece odmah da mi upali

najbolje je da ga palis samo kad je hladan!

Offline Maestral

• Vizir
  • **
« Odgovori #4 : Svibanj 04, 2012, 09:14:43 am »

Kada si zadnji puta skinuo frgice i cok, ocistio ih i podesio?