Autor Tema: Nelsonove muke na dva kotača i dva takta  (Posjeta: 7028 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black&white

• MMP
  • Spol: Muški
  • marauder
Odg: strah me voziti po cesti
« Odgovori #15 : Ožujak 14, 2012, 15:33:23 pm »
Samo polako i bude ok.  :icon_thumright:
moj prvi prolazak zagorskom magistralom je bila strašna trauma... vozio sam (čak) 85 kmh i svaki čas sam očekivao da ću biti katapultiran  u obližnji jarak  :icon_eek:
Mi lokalni smo se tam učili voziti, zato tak dobro vozimo i malo padamo. Evo ovaj, ja za primjer :icon_mrgreen:

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #16 : Ožujak 14, 2012, 15:56:03 pm »
Samo polako i bude ok.  :icon_thumright:Mi lokalni smo se tam učili voziti, zato tak dobro vozimo i malo padamo. Evo ovaj, ja za primjer :icon_mrgreen:

:llllol: :llllol: :llllol: :llllol:

je, lako je vama zagorcima voziti tom cestom kad je vama ljuljanje i teturanje prirodno i svakodnevno stanje...  :icon_eek:

:icon_pidu:

:icon_mrgreen:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #17 : Ožujak 14, 2012, 17:28:15 pm »
nije zajebancija

da si probao, znao bi o čemu pričam

je ja cu probat  :icon_mrgreen: :motocikli006:
BMW = bauer motor werke

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #18 : Ožujak 14, 2012, 18:18:19 pm »
nije zajebancija

da si probao, znao bi o čemu pričam

Mene je i dalje strah, jer onda jako naglo ožednim. A kad više nisam žedan, onda nije dozvoljeno voziti motor  :icon_mrgreen:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #19 : Ožujak 15, 2012, 07:10:16 am »
Mene je i dalje strah, jer onda jako naglo ožednim. A kad više nisam žedan, onda nije dozvoljeno voziti motor  :icon_mrgreen:

Papak  :icon_fU: :icon_mrgreen:
« Zadnja izmjena: Ožujak 19, 2012, 08:22:38 am Beeblebrox »
BMW = bauer motor werke

Offline anri

• Vizir
  • **
  • Piaggio Beverly 250 ie, x10 500 Executive
« Odgovori #20 : Ožujak 15, 2012, 20:52:15 pm »
Dobro je dok imas straha jer rs bas i ne oprasta greske  ,ni to stroj za zajebanciju pogotovo ne nekog pocetnika  :icon_mrgreen:
Jbg trebat ce ti nekoliko t km da se stopis sa motorom i da se skroz opustis ,ali i tad pamet u glavu i u skladu sa uvjetima na cesti.
Jurcaj po otvorenim preglednim cestama ,nema do onog zvuka cvaje prek 10 k RPM ufff zakaj ej benzin tak skup mamu mu vidim   :icon_fU: :icon_fU:
Pazi se sljunka na cestama pogotovo sad nakon zime i posebno oprezan budi na mokroj cesti.

Offline nelson

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #21 : Ožujak 28, 2012, 11:08:20 am »
bolje je. stvar je prakse i rutine. vozio sam se preko vikenda malo okolo i bilo je ok. rupe su ok. malo se prodrmaš ali nije tako strašno. prije sam mislio da ću na svakoj rupi tresnut.

fora je kaj sam ispit polagal na nekom full stabilnom motoru i nikada nisam išel više od 50 i samo po gradu, pa opče nisam bil spreman za otvorenu cestu

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #22 : Ožujak 31, 2012, 16:03:23 pm »
imam sad malo vremena,  pa evo u vezi trave:

reakcije na travu su potpuno suprotne onima na alkohol - sve ti je ubrzano, a posljedica je da se sporije voziš i ranije kočiš. bez obzira na to ponašanje, imaš osjećaj da juriš i da moraš biti vrlo oprezan i pažljiv. naravno,nije da sam se bavio proučavanjima, nego sam to saznao na sasvim uobičajen način: malo smo se zaigrali u jednoj birtiji prije puno godina, i zaboravio sam da vani stoji Tomos kojim se trebam vratiti. imam sam osjećaj da sumanuto jurim iako sam sasvim jasno vidio kazaljku na 40 km/h. bio sam uvjeren da je kilometara sat neispravan  :icon_mrgreen:

ako baš hoćeš, naučne dokaze, neće ih biti tako lako iskopati. Engleska policija je radila ispitivanje usporedno s alkoholom u svrhu kampanje protiv droge u prometu. nakon što su došli do rezultata da su napušeni vozači mnogo oprezniji i opasni u prometu jedino na taj način što se voze presporo, cijelu stvar su pokušali zataškati, a procurile su samo šture informacije da je ispitivanja uopće bilo

toliko, ovo kaj tooslowa muči, neznam raspetljati, te kombinacije su mi malo previše, za mozak i želudac, ne za vožnju. najbolje da se on i dalje boji  :icon_mrgreen:
google master

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #23 : Travanj 01, 2012, 12:45:06 pm »
haha..pa kaj nam nije dosta pijanih bikera po cesti sad bi jos trebali i napuseni voziti?  tko nije za bike neka se ni ne vozi..sigurnije i za njega i za ostale sudionike u prometu. Ja bi kaznjavao auto-skole koje daju ljudima prolaz a oni nemaju pojma o voznji.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #24 : Travanj 01, 2012, 13:53:17 pm »
pis brader  :icon_weed:

ja bi kažnjavao jako puno toga, ali nikako dobit vlast na onih 5 minuta  :icon_mrgreen:

nisam popljugao joint dobrih 20 godina, zato jer nije bilo kvalitetne prilike - ekipe i atmosfere, ali to je šteta. cuganje je i dalje popularno i toga ima na svakom koraku, pretjerano...
a najvažnija istina o travi je da ju pretjerano ocrnjuju, u svakom slučaju je sigurno bolja za organizam od vina koje ti točiš u birtiji

on topic, autoru teme:

sigurnost i kvalitetu vožnje stičeš satima koje si proveo na motoru, ničim drugim. daj bar odvozi sezonu, a ako onda stvar ne štima, nekaj nije u redu s tobom. ako si tražio pomoć s foruma, organiziraj neki roštilj ili zovi na cugu, ali na taj način da u to upadne neka zajednička vožnja do mjesta događanja. bit ćeš u koloni koja će pripaziti na tebe i usput ti dati koji savjet, ili te opustiti. ništa ti drugo ne treba
google master

Offline nelson

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #25 : Travanj 02, 2012, 12:41:00 pm »
bolje je, svakim danom je sve bolje

samo kaj je sad motor krepal :-(

na popravku je mislim da bu cca 100 eura zel mehaničar

neznam kaj je točno nije još javil

Offline nelson

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #26 : Travanj 30, 2012, 12:12:59 pm »
Ovo tu sve je stvar prošlosti. Evo krasan vikend petak-subota-nedjelja sve skupa 650 km u ta 3 dana. Obišao cjelu istru dva puta i cjeli gorski kotar dva puta. I strah je prošao.

Jedino me malo presjeklo kada sam naletio na šoder gore kad se ide od fužina prema crikvenici (odvratna cesta -stara ri-zg je 100x bolja) i onda se dođe na one odvratne kockice -tu sam se okrenuo i vratio nazad u fužine pa po stroj ri-zg natrag

A po istri me presjeklo kada sam naletio na kružni tok u izgradnji u moščeničkoj dragi koji je sav u pijesku -opče nije posavaltiran -grozno

ali ovak u nekim normalnim uvjetima nema više straha. ajde presječe me kada mi se muha zabije u kacigu pa to sve odzvanja unutra ko da me pogodio kamen. i kada mi je doslovno ušla osa ili neki bog u kacigu -unutra -to je bilo prestrašno. odma zaustavljaj skidaj kacigu, moli boga da te ne upikne u oko -ali i to je prošlo ok

Offline nelson

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #27 : Travanj 30, 2012, 12:16:57 pm »
i fora mi je onak, kad se mimoilazim s nekim motociklistom onda mi lagano mahne ljevom rukom. -baš fora.  :icon_thumright:

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #28 : Travanj 30, 2012, 22:58:15 pm »
  Bravo majstore, samo lagano i guštaj!  :icon_thumright:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #29 : Travanj 30, 2012, 23:13:33 pm »
još koji đir pa na moto susret. par piva u sebe i traženje puta kući. da budeš pravi biker  :icon_mrgreen:

zajebancija  :glasses9:

kao što rekoh, stvar ide sa pređenim kilometrima, opusti se i uživaj  :icon_thumright:
google master