Autor Tema: Tko se prvi ženi?  (Posjeta: 1331 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Tko se prvi ženi?
« : Ožujak 03, 2012, 21:15:27 pm »
evo ukras za tortu  :icon_mrgreen:

google master

Offline mack

• Komarac
  • *
  • Imamo premalo tražimo previše
Odg: Tko se prvi ženi?
« Odgovori #1 : Ožujak 04, 2012, 15:32:18 pm »
Možeš tu umjesto motora stavit bilo što, a što je mladoženjina opsesija u žovotu.
Nažalost, rijetko su te ljubavi obostrane i opstanu u braku kao zajednički interes.
Možda kada djeca odrastu, pa se opet vratiš nekim starim ljubavima ..............

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #2 : Ožujak 05, 2012, 14:10:50 pm »
Možeš tu umjesto motora stavit bilo što, a što je mladoženjina opsesija u žovotu.
Nažalost, rijetko su te ljubavi obostrane i opstanu u braku kao zajednički interes.
Možda kada djeca odrastu, pa se opet vratiš nekim starim ljubavima ..............
Nadam se da to još uvijek ne pišeš iz vlastitog iskustva  :icon_mrgreen:

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #3 : Ožujak 05, 2012, 14:33:21 pm »
Pardon, ovo još uvijek je viška :)

Offline mack

• Komarac
  • *
  • Imamo premalo tražimo previše
« Odgovori #4 : Ožujak 06, 2012, 09:52:48 am »
Srećom ne, ali da većina žena ima neki sklop tipa "bio bi on super, samo kada ne bi to i to radio :dontknow:" - imaju.
Pa kroz brak pokušavaju promijniti svoju lošiju polovicu :icon_eek:, a kada se tome dodaju svakidašnje obaveze (klinci :binkybaby:, posao :evil5:) za čas se nađeš u situaciji da ti pila stoji u garaži po mjesec dana, a vani ševa pjeva :BangHead:.......
Plus što se sa godinama malo ulijenimo  :llllol:, pa ne da nam se spremati, kada obućeš opremu vidiš da se malo "stisnula"  :icon_fU:.
treba prihvatiti da ima raznih razdoblja života i da svako od njih nosi različite prioritete, a točno je da brak sam po sebi nosi druge prirotete nego kada si sam.
Super mi je bio jedan par koji sam prošle godine vidio na parkingu benzinske, išli su sa mora na motoru, malecka im doma sa baka servisom, ja sa familijom prema moru, oni na dva, mi na 6 kotača (išla i puna prikolica), dakle, ima mogućnosti do neke razine, ali sam trenutno u fazi da mi je druženje sa klincima prioritet, tako da dva kotača u mnogim situacijama otpadaju. Naravno, za to će se okriviti ljepša polovica, ali to je dio folklora muško-ženskih odnosa. Što bi mi bez njih  :icon_pidu: (i one bez nas :motocikli015:).