Autor Tema: MICHELIN  (Posjeta: 6547 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gigo980

• beverly cruiser 250ie
  • Komarac
  • *
  • Spol: Muški
MICHELIN
« : Siječanj 30, 2012, 19:07:50 pm »
MICHELIN MADE IN SERBIA...jeste ikada culi da se prozvodi u Srbiji i šta mislite o toj kvaliteti?

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
Odg: MICHELIN
« Odgovori #1 : Siječanj 30, 2012, 23:41:23 pm »
  Pa isto kao i Sava iz Poljske  :icon_mrgreen:

Sigurno moraju udovoljavat nekim standardima koje kontroliraju Michelinovi stručnjaci, sad koliko to opravdava ime i cijenu  :dontknow:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline gigo980

• beverly cruiser 250ie
  • Komarac
  • *
« Odgovori #2 : Siječanj 30, 2012, 23:51:31 pm »
uglavnom došao sam do informacije i nemojte se iznenaditi kad kupite michelinove gume za skuter da su made in serbia....uglavnom proizvode se  samo  u michelinovoj tvornici u srbiji tj.nekadašnjoj tvornici guma Tigar!!!

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #3 : Siječanj 31, 2012, 13:09:30 pm »
  U bivšem Tigru se proizvode i auto gume i to već 3-4 godine i znam da ih voze čak i u Francusku.

Isto tako ti danas neke dimenzije Save možeš dobit samo iz Poljske, dok GoodYear dobiješ iz Kranja!
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline runner spirit

• Komarac
  • *
  • Beverly 250 i.e.
« Odgovori #4 : Siječanj 31, 2012, 16:19:04 pm »
Jos lani sam kupio gumumichelin ctity grip i ne malo se iznenadio kad sam primjetio ono "made in serbia" ali bila je najjeftinija paok

Offline gigo980

• beverly cruiser 250ie
  • Komarac
  • *
« Odgovori #5 : Siječanj 31, 2012, 22:47:13 pm »
je je istina..... ja kada sam jučer čuo da su iz Srbije iznenadio sam se i skoro odustao od kupnje jel znas ono balkanska posla....kad sam shvatio da su sve iz Srbije odmah danas sam otišao po njih!

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderator
  • kawasassi zr7
« Odgovori #6 : Veljača 01, 2012, 12:05:34 pm »
Svijet je postao globalno selo i ništa me više ne iznenađuje :icon_mrgreen: :icon_super:
Kad malo bolje razmislim,iznenadilo bi me kad bih naletio na neki svjetski brend,a da na njemu piše "made in croatia" :icon_scratch: :dontknow:
« Zadnja izmjena: Veljača 01, 2012, 12:21:30 pm Warg »
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #7 : Veljača 09, 2012, 21:52:05 pm »
 Evo sjetih se jučer ovog posta i pogledao u garaži svoju novu Mchelin Power Pure koju sam nekidan nabavio za novu sezonu i na njoj piše "Made in Spain".

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #8 : Veljača 10, 2012, 21:36:07 pm »
  U bivšem Tigru se proizvode i auto gume i to već 3-4 godine i znam da ih voze čak i u Francusku.

Isto tako ti danas neke dimenzije Save možeš dobit samo iz Poljske, dok GoodYear dobiješ iz Kranja!

Zato te iz Poljske neće u moju butigu, svaka čast njima i kontroli kvalitete ali jednostavno nemam povjerenja. Na neke stvari ne možeš utjecati ali srećem još uvijek imamo dobar izbor prizvođača koji to rade u matičnim zemljama (nebitno o proizvodu). Problem bude kada će pisati Made in EU  :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #9 : Veljača 10, 2012, 22:52:18 pm »
  Ja prošle godine iz istog razloga nisam uzeo Eskimo gume nego sam se odlučio na Fuldu Montero jer mi se to činio neki optimum za moje porebe temeljen na ADAC-ovom testu i prihvatljivoj cijeni.

Sve u svemu prilično sam zadovoljan gumama, ali kad sam došao kući sam se sjetio malo bolje pregledat gume i vidim "Made in Poland"   :icon_mrgreen:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #10 : Veljača 10, 2012, 23:58:45 pm »
Evo sjetih se jučer ovog posta i pogledao u garaži svoju novu Mchelin Power Pure koju sam nekidan nabavio za novu sezonu i na njoj piše "Made in Spain".

tamo imaju pogon dugo, i dobar je

meni na kamionu eksplodirala originalna, a španjolska ju nadživila još dugo, dugo
google master

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #11 : Veljača 29, 2012, 13:18:47 pm »
Te iz srbije su sigurno sabotirane da se hrvatski bikeri ubijaju po cesti. :) Ta guma nebude isla na moju felgu. Ima i Pirelli dobrih guma :)

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #12 : Veljača 29, 2012, 13:50:31 pm »
 Pa šta si prešao na skuter?   :icon_scratch:

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #13 : Ožujak 01, 2012, 11:11:31 am »
nisam,mislio sam da se sve michelinke pocinju tamo proizvoditi..

Offline marinkoooo

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #14 : Ožujak 05, 2012, 14:09:44 pm »
Uvijek je bilo koliko para toliko muzike pa i ove srpske Mišelinke....su daj sta das!heheh