Autor Tema: gilera rc 125  (Posjeta: 4389 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dule_pacov

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
gilera rc 125
« : Prosinac 29, 2011, 21:10:23 pm »
pozdrav
kupio bi si nesto za sumu,makadam nista za ubijanje ili tako nesto.imam iskusta sa motorima ali ne bas za enduro do sad sam samo po cestio vozio.
pa ovako kupio bi si gileru rc 125 89god. pa me zanima posto je motor iz 89. jel ima za nabavit djelova za njega? i jel se kvari brzo posto je 2t
sta vi mislite o tom motoru?
svi odgovori su dobro dosli!
hvala

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • Spol: Muški
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
Odg: gilera rc 125
« Odgovori #1 : Prosinac 30, 2011, 00:05:05 am »
E moj Dule, da napišeš od kuda si, još bi ti se i moglo odgovoriti  :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline dule_pacov

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #2 : Prosinac 30, 2011, 01:22:33 am »
zagreb

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #3 : Prosinac 31, 2011, 21:26:18 pm »
kako je u pitanju stari motor i još k tome digić mislim da tu nema baš neke sreće. Možda se da nekaj iskemijati ali žali bože truda. Cvajo je i inače kvarljivija roba ali dobra podloga za učenje, ako ima djelova. Probaj nazvati ove iz http://www.hr.gilera.com/hr_HR/  :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #4 : Siječanj 02, 2012, 21:02:19 pm »
pozdrav
kupio bi si nesto za sumu,makadam nista za ubijanje ili tako nesto.imam iskusta sa motorima ali ne bas za enduro do sad sam samo po cestio vozio.
pa ovako kupio bi si gileru rc 125 89god. pa me zanima posto je motor iz 89. jel ima za nabavit djelova za njega? i jel se kvari brzo posto je 2t
sta vi mislite o tom motoru?
svi odgovori su dobro dosli!
hvala

Nazovi Moto Jakopec u Samoboru

Tel / Fax: 01/3371-059

email:info@moto-jakopec.com
email:moto-jakopec@zg.t-com.hr
Radno vrijeme:
Ponedjeljak i srijeda 10:00 - 18:00
Utorak, četvrtak i petak 8:00 - 16:00

od njega bi mogao dobiti najbolje savjete u vezi Gilere, a i oko dijelova. čovjek se dobro snalazi u tome
google master

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #5 : Siječanj 03, 2012, 12:00:16 pm »
Po pitanju te teme ja ti isto prije svega preporučam Moto Jakopec.
On ti može nabaviti sve dijelove, od razno raznih enduro motora pa nadalje. Meni je složil vodenu pumpu, zovem ga da pitam za dijelove, trebal mi je brtveni set. Veli donesi kod mene i na kraju mi je napravil reparaciju cijele pumpe od dijelova nekog drugog enduro motora koji su odgovarali. I to sve me došlo puno jeftinije neg da sam iso kupovati samo brtveni set u servisu. Kasnije sam još neke dijelove nabavljal od njega, čovjek ti bude pomogel ak je u mogucnosti, ziher se kuži i dela dobro.