Autor Tema: Konektore tražim  (Posjeta: 2203 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Konektore tražim
« : Studeni 02, 2011, 21:59:32 pm »
za autoelektriku. tko drži u Zagrebu?
idealno bi bilo da imaju Packard konektore, vodo nepropusne, ali može i obične, bitno da je rastavljiva veza. trebam 10 polni ili dva tropolna + 1 četveropolni - mušku i žensku stranu

google master

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Odg: Konektore tražim
« Odgovori #1 : Studeni 04, 2011, 20:41:13 pm »
jebote, zamrlo sve  :icon_eek:

riješio. Lager commerce, jedan komplet konektor (muška i ženska strana), 4 pina i dva konektora po tri pina - vodonepropusni, talijanski  :icon_super:

120 kn
google master

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #2 : Studeni 06, 2011, 22:29:12 pm »
  Neznam jel to zbog imena firme  :icon_mrgreen: ali to je zadnje mjesto za koje bi pomislio da buš dobio te konektore!
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #3 : Studeni 07, 2011, 02:57:26 am »
  Neznam jel to zbog imena firme  :icon_mrgreen: ali to je zadnje mjesto za koje bi pomislio da buš dobio te konektore!

:icon_mrgreen:
Chipoteka nema, barem ne u ponudi na webu, a ne idem iz Zaprešića do centra ZG samo da pitam jel imaju. a i inače su slabi sa auto elektrikom. bio sam tamo za onaj starter-taster (fora igra slova  :icon_mrgreen:), a na kraju kupio na Ebay-u. i na kraju mi nije ni trebao  :icon_mrgreen: brava je bila OK, samo neki šarafi otpušteni

koliko sam skužio, ovi iz Lagera vole imati ponudu tih, malo specijalnijih stvari. Uglavnom, dobar izbor i semeringa i zegera + još nekih stvari. kaj još ima, vidim kod ostalih kvarova  :icon_mrgreen:
google master