Autor Tema: stiže novi beverly st350  (Posjeta: 15397 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Spol: Muški
  • Beverly 250ie
Odg: stiže novi beverly st350
« Odgovori #30 : Studeni 30, 2011, 23:54:44 pm »
nemojmo pretjerivat...recesija je :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline IvanGrozni

• Interceptor
  • Beverly 250ie
« Odgovori #31 : Prosinac 01, 2011, 12:42:56 pm »
ako ništa drugo možemo svi skupa gledat i  :crybaby2:
Bikes don't leak oil, they mark their territory

Offline IvanGrozni

• Interceptor
  • Beverly 250ie
« Odgovori #32 : Veljača 17, 2012, 12:45:11 pm »
evo mali update, danassam bacio đir s novim. nije loš uopće. kumplug je zakon, nema niti male stanke, reagira lijepo na gas, bez zadrške, jedino što sam prijmjetio da to nisu neka brutalna ubrzanja, možda sam ja to očekivao ali su više kao linearna ubrzanja ali su isto jaka, lipo poteže od nulice, evo za usporedbu išao sam na jednu ravnicu sa usponom i znam po svome da uhvati nekih 120 taman malo pri vrhu te uzbrdice, a ovaj tu brzinu uhvati na  pola puta, ni pri jačem startu nisam osjetio da će slučajno zadnji kraj zaplesati tako da taj asr abs po meni bespotreban, kočnice fenomenalne, staje lipo. osječaju se male vibracije dok ubrzaješ, ali po meni to je normalno s obzirom da je to mašina od 33ks, na minimumu lipo radi, čak kao i moj 250. nema nekih vibracija... što se tiće položaja sjedenja tu je mala razlika nekako je sjedalo tvrđe i malo baca naprijed, ali možda mu treba malo da smekaša. moj je kao fotelja. e i cini mi se  da moj ima malo više zaštite od vjetra. nekako mi je ovaj vizir malo manji, niži. a možda je to zbog sjedala, trebam vidjeti koliko po specifikaciji ima od poda do vrha sjedala. ali sve u svemu nije loš. s obzirom da servis ulja ide svakih 10000km, remen svakih 20000, a ventili se šteluju svakih 40t, a isto toliko i promjena ulja u kumplugu.
Bikes don't leak oil, they mark their territory

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderator
  • Beverly 250ie
« Odgovori #33 : Veljača 17, 2012, 12:55:08 pm »
ti uspoređuješ svojega sa 50tkm kojem karike vjerujem da nisu više nove i ovog koji je novi i jači nego tvoj. Vjerujem da je mašina daleko bolje jer je jača. što se tiče održavanja i intervala, ovaj način održavanjs je napisan isto tako i u US manualu za model 250. Mijenjanje ulja svakih 12000km, remen 24000 tkm i slično.
A o cijeni rege i davanja na njega ne želim niti govoriti. Zapamti, ovi naši su kao stara VESPA...za malo love, dobro se voziš. Ako treba nešto jače....onda na motor iznad 500ccm . To je moja politika. :hello: :hello:
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!