Autor Tema: Prvi motor  (Posjeta: 5503 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Denkara

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • motocikli.com
Odg: Prvi motor
« Odgovori #15 : Listopad 07, 2011, 14:46:29 pm »
E ovako prvo hvala puno za ovaj link, vidim da je maltene identicna situacija :D AA fazon jeste u tome sto sam ja sebi vec zacrto sta cu i kako,  ali sam podvjesno i zelio da neko od vas iskusnijih i boljih vozaca kaze nesto kao " mozes uzeti R1 samo polako nisi ni prvi ni zadnji ima ih jos takvih koji su odma sjeli na takve motore" i slicno tome... Ali vidim da nema haman od tog nista :)) Hvala svima na odgovorima na meni je da vidim hocu li poslusati ili ne... Ako jos nesto zatreba tu ste vi jel da :D aa vidi ima jos nesto imal razlike u cijenama motora ovako krajem ljeta ii kad bi recimo uzimo motor pocetkom ljeta, posto neko mi je reko kao da kako se vise priblizava zima da cijene motora padaju ??
Zivi brzo umri mlad budi lijep les

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #16 : Listopad 07, 2011, 15:09:03 pm »
Ti si odluku donio prije nego si se javio ovdje. A mislim da si i znao kakve ćeš odgovore dobiti. Pa onda i kupi, istina je da curice od modela motora najbolje uspiju upamtiti "R1".
E sad, istina je da nećeš biti jedini koji je počeo na ovakvom stroju. Drugo je pitanje koliko ćeš imati hladnu glavu kad vidiš što taj motor može.
Ako to sve prođe dobro i budeš ga kvalitetno vozio nakon par sezona, onda od mene  :icon_pray: Samo da ti spomenem, nedavno je poginuo jedan Bosanac koji je bio veliki zaljubljenik u R motore, i svoju je Hondu imao zbog vožnje, a ne curica. Govorili su i da je bio dobar vozač iako je bio mlad. Koliko god da misliš da se možeš kontrolirati, sjeti se toga kad te ponese brzina ili par piva u guzici.

Samo jedno, reci frendovima da ne javljaju ovdje u slučaju da se ubiješ, jer nama je ovdje žao kad se takve stvari dogode, pa koliko da si glup bio  :icon_thumright:
google master

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #17 : Listopad 07, 2011, 17:39:40 pm »
Sad kad malo  bolje pogledam, UrBaNxxx...jes' to ti?  :icon_mrgreen: Ista brija, isti motor samo druge boje, isti avatar, ista zemlja proizvodnje...hm, previše slučajnosti.  :icon_mrgreen:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline Denkara

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #18 : Listopad 07, 2011, 18:15:06 pm »
Sad kad malo  bolje pogledam, UrBaNxxx...jes' to ti?  :icon_mrgreen: Ista brija, isti motor samo druge boje, isti avatar, ista zemlja proizvodnje...hm, previše slučajnosti.  :icon_mrgreen:

hahahaha nije taj Urbanx ali cito sam njegovu temu i fkt smo maltene isti, a sto se tice avatara nije mi toliko vazan bio pa sam onako bezze prvu sliku na google koja je pala postavio :))) Nezz sta bi vam reko ima nesto u tom motoru sto fkt privlaci covjeka, zeznut je osjecaj kad ti se glava ne slaze sa ostatkom tijela, ja stvarno otkad sam proso pored tog motora i vidio ga iz blizine ono smao o njemu razmisljam 24/7 sam maltene na youtube gledam razlicite snimke pa na stranicama gledam cijene itd itd... I dzaba sto glava govori " de ba jesi normalan gjde ces na to sjesti" sve ostalo govori "kupi i vozi" ...

Hvala i Jamesu1100 na lijepim komplimentima :)))
Zivi brzo umri mlad budi lijep les

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #19 : Listopad 07, 2011, 18:17:37 pm »

Gori si neg' UDBA, OZNA i KOS zajedno   :llllol:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #20 : Listopad 07, 2011, 22:04:57 pm »
hahahaha nije taj Urbanx ali cito sam njegovu temu i fkt smo maltene isti....

Ne volim se ponavljati, al mišljenje i dalje stoji  :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Citat: Too Slow
Uplati životno osiguranje da zbrineš familiju i kofer u kojem te budu pospremili na čuvanje.....za ostatak si kupi motor od 150+ konja.....do servisa ovak i onak nebudeš došel tak da ostalo nije tak bitno.
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline gusgus

• Vizir
  • **
  • Vespa-pa-pa-pa
« Odgovori #21 : Listopad 08, 2011, 12:30:29 pm »
ma samo kupi.
vid' ga kako ide ko na plejstjšnu :
http://youtu.be/emAsjG7nRSk

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #22 : Listopad 13, 2011, 18:15:16 pm »
Pozz imam 21 godinu ( 181 cm, 85 kila malo furanje teretane tako da me ima polijepo  :icon_smile: ) i tako doslo vrijeme za prvi motor, skupio sam polijepe pare ii naravno kao i vecina pocetnika letim na R1 ko mutav na telefon  :icon_redface: prepostavljam da se ova rasprava cesto vodi ali nekako sam steko dojam da je vaznije imati smirenu glavu nego neko pretjerano iskustvo da bi vozio motor od 1000 ccm . Eto ja sam druga godina pravnog fakulteta pa mislim da sam poprilicno smiren momak nisam neki ludak ono, vise bi uzeo motor radi neke sminke, vozikanja po gradu do faxa i nazad itd... Ako vam je mrsko pisati molio bi makar linkove gdje se spominje nesto slicno... Hvala unaprijed i pozz

E kada ovo pročitam ne znam da li bi se smijao ili plakao.

Stavi to u kontekst automobila... vozio si peglicu BIS i sada si sakupio neku lovu i razmišljaš da li bi Buggati Veyron bio pravi izbor za tebe. Vozio bi ga po kvartu, malo do faxa...
Možda ti je ovako jasniji apsur tvog pitanja.

Kao student prava sigurno si mudar momak, pa ti predlažem da novce uložiš u nešto perspektivno, a za dizanje adrenalina odeš koji put na bungee jump, skok iz aviona i sl.

Ovo je iskreni savijet.
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #23 : Listopad 14, 2011, 01:00:32 am »
E julcek kaj ne vidis da covjek ne cilja na to "dizanje"  :@:
BMW = bauer motor werke