Autor Tema: Prvi motor  (Posjeta: 5502 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Denkara

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • motocikli.com
Prvi motor
« : Listopad 05, 2011, 22:59:12 pm »
Pozz imam 21 godinu ( 181 cm, 85 kila malo furanje teretane tako da me ima polijepo  :icon_smile: ) i tako doslo vrijeme za prvi motor, skupio sam polijepe pare ii naravno kao i vecina pocetnika letim na R1 ko mutav na telefon  :icon_redface: prepostavljam da se ova rasprava cesto vodi ali nekako sam steko dojam da je vaznije imati smirenu glavu nego neko pretjerano iskustvo da bi vozio motor od 1000 ccm . Eto ja sam druga godina pravnog fakulteta pa mislim da sam poprilicno smiren momak nisam neki ludak ono, vise bi uzeo motor radi neke sminke, vozikanja po gradu do faxa i nazad itd... Ako vam je mrsko pisati molio bi makar linkove gdje se spominje nesto slicno... Hvala unaprijed i pozz
Zivi brzo umri mlad budi lijep les

Offline mack

• Komarac
  • *
  • Imamo premalo tražimo previše
Odg: Prvi motor
« Odgovori #1 : Listopad 06, 2011, 08:52:36 am »
Pozz imam 21 godinu ( 181 cm, 85 kila malo furanje teretane tako da me ima polijepo  :icon_smile: ) i tako doslo vrijeme za prvi motor, skupio sam polijepe pare ii naravno kao i vecina pocetnika letim na R1 ko mutav na telefon  :icon_redface: prepostavljam da se ova rasprava cesto vodi ali nekako sam steko dojam da je vaznije imati smirenu glavu nego neko pretjerano iskustvo da bi vozio motor od 1000 ccm . Eto ja sam druga godina pravnog fakulteta pa mislim da sam poprilicno smiren momak nisam neki ludak ono, vise bi uzeo motor radi neke sminke, vozikanja po gradu do faxa i nazad itd... Ako vam je mrsko pisati molio bi makar linkove gdje se spominje nesto slicno... Hvala unaprijed i pozz

Neki linkovi, onako s boka:
http://www.forum.hr/showthread.php?t=92927
http://www.motori.hr/Aleksandar_Kauzlari_263_quot_Moj_prvi_motor_quot__634.html
http://www.motori.hr/Prvi_motor_Hayabusa__138.html
Mada ovdje ima ekipe koja bi ti o ovome mogla puuuuno govoriti.

Ako ti nije mrsko, utipkaj na google.hr "prvi motor" pa čitaj.
Motor za šminku?  :motocikli007:  Ma da, najljepši si sa kacigom na glavi.

A to što si na drugoj godini prava da si smiren - ajde oladi, kada ti u jednom danu 3 puta izlete a glava ostane na ramenu zahvaljujući onome gore, vidjeti ćeš što je smirenost  :icon_evil:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #2 : Listopad 06, 2011, 12:24:42 pm »

Ako ti nije mrsko, utipkaj na google.hr "prvi motor" pa čitaj.
Motor za šminku?  :motocikli007:  Ma da, najljepši si sa kacigom na glavi.

A to što si na drugoj godini prava da si smiren - ajde oladi, kada ti u jednom danu 3 puta izlete a glava ostane na ramenu zahvaljujući onome gore, vidjeti ćeš što je smirenost  :icon_evil:

Za sto hoces motor ?
BMW = bauer motor werke

Offline Denkara

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #3 : Listopad 06, 2011, 14:38:55 pm »

E hvala puno za linkove jbg nov sam na forumu dok bi ja sve naso ovo trebalo bi mi godina, tako da hvala puno.. A za ovo ostalo aa jbg bar kod mene ovdje u okolini vecina ljudi motor koristi u svrhu sminkeraja, nekog furanja oko klinki itd itd... Meni glavni problem i dilemu predstavlja to sto ne znam da li sam dovoljno sposoban da vozim R1, imam malo iskustvo neki skuteri malo i et polago sam na motoru od 125 ccm i to mi je jedino iskustvo...

Offline Denkara

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #4 : Listopad 06, 2011, 14:43:15 pm »
Za sto hoces motor ?

Jel ovo pitanje bilo za mene ili  :icon_redface:

Offline gusgus

• Vizir
  • **
  • Vespa-pa-pa-pa
« Odgovori #5 : Listopad 06, 2011, 17:52:32 pm »
vise bi uzeo motor radi neke sminke, vozikanja po gradu do faxa i nazad itd...

uzmi najskuplji koji možeš

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #6 : Listopad 06, 2011, 21:56:09 pm »
kupi dukca
BMW = bauer motor werke

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #7 : Listopad 06, 2011, 21:58:09 pm »
  A jesi li uopće ikada vozilio motor? Znaš li u što se upuštaš?  Ako bi uzeo za šminku neznam kakav savjet očekuješ od nas osim ovoga koji ti je gusgus već dao.

Ako i uzmeš R1 a nemaš nikakvo iskustvo, nebih želio "coprat" ali bojim se da ti se potpis brzo bude obistinio!

Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Denkara

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #8 : Listopad 06, 2011, 22:22:59 pm »
  A jesi li uopće ikada vozilio motor? Znaš li u što se upuštaš?  Ako bi uzeo za šminku neznam kakav savjet očekuješ od nas osim ovoga koji ti je gusgus već dao.

Ako i uzmeš R1 a nemaš nikakvo iskustvo, nebih želio "coprat" ali bojim se da ti se potpis brzo bude obistinio!

Posjedovao sam skuter znaci 50 ccm jedno dvije godine i onda ga prodam prije jedno godinu dana i ovo ljeto polozim na motoru od 125 ccm koji i dan danas vozam posto prijatelj drzi tu auto skolu pa uzmem nekad... Ali jednostavno mi je to preslabo ne osjecam se fino na njemu... Jel mi ovo dovoljno iskustva za kupovanje R1 i jos uzmi u obzir da ja ne planiram voziti na vece razdaljine, po autoputu i to ( doduse u Bosni i nemas autoputa xd ) to bi bila vecinom gradska voznja ono lagano... A od vas ocekujem da kazete da znate nekog ciji je prvi motor bila isto neka zvijer i da nije odma poljubio cestu :$

Offline Denkara

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #9 : Listopad 06, 2011, 22:26:58 pm »
uzmi najskuplji koji možeš

Imam trenutno dovoljno za R1 2005-2006 godiste i to bi uvezo iz njemacke posto tako radim i sa kolima... I nado sam se da ce mi 7000 eura biti dovoljno da zavrsim sve carinu porez i platim da se dovuce znaci sve do registracije...

Offline Denkara

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #10 : Listopad 06, 2011, 22:33:40 pm »
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=151030471&__lp=28&scopeId=MB&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=26000&makeModelVariant1.modelDescription=R1&vehicleCategory=Motorbike&segment=Motorbike&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&negativeFeatures=EXPORT&categories=SportsAndSuperSportsBike&cubicCapacities=FROM_751_TILL_1000&lang=de&pageNumber=1 

ovo je zasad glavni kandidat, ima ih jos al mi je ova zapala za oko, zvao sam covjeka jedva smo se sporazumili nekako xD dao bi za 4000... samo sto mi ovaj frajer trazi 500 eura da mi je dovuce odozgo :( Zaljubio sam se na prvi pogled u ovo :S sanjam je nocu i onda neko ka dmi kaze da bi trebo prvo voziti nessto slabije koju godinu dodje mi da zaplacem

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #11 : Listopad 06, 2011, 23:26:43 pm »
Mislim da trcis pred rudo i da nisi svjestan koliko motor i oprema kosta
BMW = bauer motor werke

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #12 : Listopad 07, 2011, 00:32:52 am »
  Tko je spominjao opremu - onda nije šminkeraj  :icon_mrgreen:

Kako se meni čini Denkara je već našao i odabrao ljubimca tak da mu samo možemo poželjet sreću i dug život.

2Denkara ako želiš moje mišljenje - ako želiš motor radi šminke i furanja oko klinki a nije ti to u srcu - mogu ti dat samo jedan jedini savjet a to je da ne kupiš nikakav motor !

Kažeš da si smirene glave ali volio bih ga vidit ko ima takvu ergelu pod svojom vlasti da ga barem povremeno ne odvrne malo, a to malo je na R1 preko stotke dok si trepnuo, ali za stat ti treba malo više treptaja! Da ne spominjm da kod kočenja moraš mislit koliko su ti zagrijane gume (koliko drže), ppazit da u punom kočenju ne naletiš na bijelu crtu na cesti i još milion drugih stvari o kojima zavisi očeš li stat ili past !

« Zadnja izmjena: Listopad 07, 2011, 00:44:11 am Brzi »
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #13 : Listopad 07, 2011, 09:51:38 am »
Evo ti jedna skoro pa potpuno identična tema..trebalo mi je malo duže da je iskopam  :icon_mrgreen:

http://www.motocikli.com/forum/index.php/topic,8918.0.html

As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline mack

• Komarac
  • *
  • Imamo premalo tražimo previše
« Odgovori #14 : Listopad 07, 2011, 13:18:56 pm »
E hvala puno za linkove jbg nov sam na forumu dok bi ja sve naso ovo trebalo bi mi godina, tako da hvala puno.. A za ovo ostalo aa jbg bar kod mene ovdje u okolini vecina ljudi motor koristi u svrhu sminkeraja, nekog furanja oko klinki itd itd... Meni glavni problem i dilemu predstavlja to sto ne znam da li sam dovoljno sposoban da vozim R1, imam malo iskustvo neki skuteri malo i et polago sam na motoru od 125 ccm i to mi je jedino iskustvo...

Polagao A1, gledaš nešto od 1000 ccm, sa 180 KS - to majstore, obožavam takove likove na cesti  :Rjok:.
Savjet: uplati si grobno mjesto i policu životnog osiguranja :Rgost:. Obzirom na godine koje imaš i način kako ovome pristupaš, kada kupiš to što želiš već si jednom nogom u grobu. A još ako radi šminke budeš kacigu imao na ruci umjesto na glavi ("ma grdo me vidit sa time glavi"), ideš u rubriku RIP.
Već sa 250 ccm imaš sve što za po gradu treba.