Autor Tema: Kustom Blog  (Posjeta: 3607 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
Kustom Blog
« : Rujan 30, 2011, 08:05:14 am »

Ne znam dali ste primjetili , ali pokrenuli smo novu rubriku (blog) by james Kustom blog ( http://www.motocikli.com/content/blogcategory/73/199/ )

Ovaj blog ce se redovito azurirati.

Ukoliko ste vidjeli tj. procitali zanimaju me prvi utisci.

Hvala.

« Zadnja izmjena: Rujan 30, 2011, 08:10:46 am Beeblebrox »
BMW = bauer motor werke

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
Odg: Kustom Blog
« Odgovori #1 : Rujan 30, 2011, 08:53:28 am »
imam samo jednu zamjerku.... prečesto kad otvorim nema ništa novo...  :icon_evil:

inače  :icon_thumright:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #2 : Rujan 30, 2011, 11:03:05 am »
sad sam vidio temu

imam samo jednu zamjerku.... prečesto kad otvorim nema ništa novo...  :icon_evil:

inače  :icon_thumright:

da odmah objasnim ovo:
ritam objavljivanja mora biti ovakav, jednostavno da se stvori navika kod onih koji misle čitati, zbog toga što nisam siguran kako će ići stvar s mojim poslom. ako bude intenzivniji tempo u firmi, neću stići toliko pisati pa će se stvarati rupe.
inače nije problem, trenutno je u pripremi dvadesetak tema, samo mi je stvar inspiracije za pisanje teksta kako koji dan za koju temu

btw, i tebi se javim uskoro  :hello:

google master

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #3 : Rujan 30, 2011, 11:11:27 am »
sad sam vidio temu

da odmah objasnim ovo:
ritam objavljivanja mora biti ovakav, jednostavno da se stvori navika kod onih koji misle čitati, zbog toga što nisam siguran kako će ići stvar s mojim poslom. ako bude intenzivniji tempo u firmi, neću stići toliko pisati pa će se stvarati rupe.
inače nije problem, trenutno je u pripremi dvadesetak tema, samo mi je stvar inspiracije za pisanje teksta kako koji dan za koju temu

btw, i tebi se javim uskoro  :hello:

:icon_thumright:
što se tiče mog "prigovora" on se nije toliko odnosio na tempo pisanja, nego da su mi textovi jako interesantni pa bi najrađe pročitao par stranica u komadu... ovako me podsjeća na tv teasere...  :motocikli007:

a što se tiče poziva  :icon_thumright: (sad bi trebao biti smajli za vađenjem zuba  :icon_mrgreen::occasion14:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #4 : Rujan 30, 2011, 11:48:37 am »
ovo je već drugi komentar na količinu teksta koji sam dobio i moram priznati da sam se malo iznenadio. nisam očekivao da ljudi imaju vremena i volje pa sam reducirao pisanje i stavljao više slika  :icon_scratch:

primio na znanje  :icon_thumright:

a smajli ti je dobar i ovaj:  :Rhlp:

:icon_mrgreen:
google master

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #5 : Rujan 30, 2011, 12:10:38 pm »
ovo je već drugi komentar na količinu teksta koji sam dobio i moram priznati da sam se malo iznenadio. nisam očekivao da ljudi imaju vremena i volje pa sam reducirao pisanje i stavljao više slika  :icon_scratch:

primio na znanje  :icon_thumright:

a smajli ti je dobar i ovaj:  :Rhlp:

:icon_mrgreen:

da se razumijemo: nemoj smanjiti količinu slika na račun teksta! Ipak su slike vrlo bitan dio ove tematike. Ali malo veća količina teksta ne bi razvodnila kvalitetu i čitljivost...

my2c

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #6 : Listopad 03, 2011, 00:40:23 am »
citat s "kustom blog-a" :

Od cijele hrpe, poželio sam imati ili probati dva ili tri motora

ovo kao da si mene pitao šta sam mislio dok sam gledao slike tih motora prije 10-ak dana...  :icon_thumright:

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #7 : Listopad 04, 2011, 01:45:31 am »
  Evo napokon našao vremena i sve pročitao a još bolje pregledao.  Mogu reći samo svaka ti čast i samo nastavi!   :icon_thumright:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #8 : Listopad 28, 2011, 23:57:47 pm »
:icon_thumright:
što se tiče mog "prigovora" on se nije toliko odnosio na tempo pisanja, nego da su mi textovi jako interesantni pa bi najrađe pročitao par stranica u komadu... ovako me podsjeća na tv teasere...  :motocikli007:

a što se tiče poziva  :icon_thumright: (sad bi trebao biti smajli za vađenjem zuba  :icon_mrgreen::occasion14:

opet ja o količini teksta...

potrudio sam se u vezi ovog, ali... upravo sam obradio neku temu o autima, tj. samo sam napisao tekst i odabrao skoro sve slike koje mi trebaju. ispalo je podosta veliki posao (tjedan dana), ali i članak tako da ću ga razlomiti na nekoliko postova. jednostavno, ako ovako nastavim dalje, iako imam o čemu (imam dosta tema u pripremi), jednostavno vremenski neću stići ažurirati blog dovoljno često. tako da od sad ozbiljnije stvari idu svaki drugi post, a ono između će biti više laganije, manje teksta a više slika. nadam se da će tako biti OK
google master

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #9 : Studeni 27, 2011, 11:08:49 am »
blog pauzira nekoliko dana, zbog nekih privatnih problema.
nastavak slijedi
google master