Autor Tema: Kad se male ruke slože u Sloveniji - u svijetu se piše o tome  (Posjeta: 8586 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rocker-C

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
Odg: Kad se male ruke slože u Sloveniji - u svijetu se piše o tome
« Odgovori #15 : Svibanj 31, 2011, 21:42:33 pm »
ljepši je uživo, ali je zapravo beskoristan, bilo je više takvih uradaka u Zadru koji su samo za izložbe.
 :Rdrug: :hello:

Slažem se sa gore navedenim!!! Bilo je i interesantnih uradaka a opet nebi reka da su baš za na cestu i svakodnevicu...

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #16 : Svibanj 31, 2011, 21:52:30 pm »

Slažem se sa gore navedenim!!! Bilo je i interesantnih uradaka a opet nebi reka da su baš za na cestu i svakodnevicu...

od 50-ak motora na custom show-u u Zadru i još bar 20-tak dobrih custom motora u Biogradu, možda je bilo 3 ili 4 motora za koje bih rekao da nisu za svakodnevnu vožnju (po ovo ne mislim na putovanja od parsto km, nego dnevnu vožnju kuća-poso-birtija od cca 50 do 100 km) - imam lagano prerađen motor koji koristim za upravo takvu vožnju, a za bilo šta više koristim "my little tank"...
a prije nego popljujete ovo što sam napisao samo pokušajte nabrojiti Vaše poznanike koji imaju super udobne i brze motore pa se voze puuuuno manje nego tih 50 do 100 km tjedno...

(drugo je pitanje da li ima smisla imati dva motora - jedan za vožnju, drugi za gušt... ja mislim da ima... dapače...  :icon_mrgreen: )

Offline mg749ie

• Vizir
  • **
  • che bella macina
« Odgovori #17 : Lipanj 22, 2011, 08:33:56 am »
od 50-ak motora na custom show-u u Zadru i još bar 20-tak dobrih custom motora u Biogradu, možda je bilo 3 ili 4 motora za koje bih rekao da nisu za svakodnevnu vožnju
sigurno je bilo lijepih i voznih prerada i to više od 20, ali i puuuno više od 4 je bilo onih koji se, pazi sad, dovažaju u kamionima ili na prikolicama SAMO NA IZLOŽBE kao i ovaj uradak na Akrapovićevom štandu,
moje skromno mišljenje je da sam vlasnik jednog vrlo udobnog i lijepog motora, (svak cigo svog konja hvali) :icon_scratch: zato sam ga i kupio, valjda :glasses9:
SERBUS - svima pa i šire po okolici