Autor Tema: Auspusi za Suzuki Marauder 800  (Posjeta: 1525 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Promil

• Gorski Kotar
  • V.I.P. Member
  • Spol: Muški
  • 1602 wildića
Auspusi za Suzuki Marauder 800
« Odgovori #1 : Ožujak 11, 2006, 17:57:32 pm »
odlicno!!!!!

lijepi su i ful mu dobro stoje,duzina taman ,izvedeno super!!!!

ko ih je radio ako se smije znat i kojz cijena?
DAJ NEEEE SEEEEEERIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!

My wife yes
My dog maybe
My motorcycles NEVER!!!!

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #2 : Ožujak 11, 2006, 20:19:24 pm »
jako lijepi rad
svaka cast
BMW = bauer motor werke

Offline Julius

• Zagreb - Črnomerec
  • Moderatori
« Odgovori #3 : Ožujak 11, 2006, 22:39:45 pm »
Zvonko svaka čast!! Izgledaju odlično i posebno mi se sviđa ovaj način sa oštro piganim cijevima ( granama ), a ne onako klasično zaobljeno!

Prva liga!!  :thumbright:
Gandhi: "Be the change you want to see!"

Offline brum

• Road King
« Odgovori #4 : Ožujak 11, 2006, 23:08:40 pm »
Zvonko, ovo stvarno izgleda vrhunski napravljeno, mada ja više volim zaobljene grane, ali topovi su jako lijepi.

Pitanja:
- koliko to košta
- da li ima ikakve prigušivače, ili je skroz otvoren
- kako se čuje
- kakav je u vožnji
- da li je vlasnik prije imao serijski ispuh ili nešto drugo, pa da nam kaže utiske

Vizualno i kvalitativno meni izgleda mrak!
Samo naprijed!
ruuuuum, bruuuum, bruuuum...!!!

Offline zvonko situm

• Komarac
  • *
« Odgovori #5 : Ožujak 12, 2006, 00:25:25 am »
Citat: "brum"
Zvonko, ovo stvarno izgleda vrhunski napravljeno, mada ja više volim zaobljene grane, ali topovi su jako lijepi.

Pitanja:
- koliko to košta
- da li ima ikakve prigušivače, ili je skroz otvoren
- kako se čuje
- kakav je u vožnji
- da li je vlasnik prije imao serijski ispuh ili nešto drugo, pa da nam kaže utiske

Vizualno i kvalitativno meni izgleda mrak!
Samo naprijed!
Komplet se sastoji od :grane+stezni elementi,topovi+po dva decibelkilera različitih promjera-22mm i 27mm i prigušivač sa komorama za svaki top tako da su na raspolaganju četiri razine buke i zvuka sa topovima i naravno peta bez topova-samo sa granama (ali ovaj način je totalno nehuman...grane su promjera 47 mm).  Motor sam nedavno kupio s namjerom da po njemu mogu krojiti i izrađivati slične stvari i bili su serijski auspusi na njemu ali s izvađenim izlaznim cijevčicama iz lonaca pa je zvuk bio bezveze. Na mojoj verziji auspusi nisu spojeni tako da svaki cilindar priča sam za sebe. Vibracije su osjetno slabije i čak mi se čini da motor veselije i radi i prima gas! Potpuno je izrađeno od INOX 304 L materijala i garancija je doživotna na sve detalje. Cijena kompleta je 4000 kuna a bez prigušivača i dbkilera 3400 kuna...Sami topovi bi bili od 400 do 1000 kuna-ovisno o izvedbi. Napominjem da se vlasniku može izači u susret po pitanju samog dizajna-naravno u granicama tehničke izvodljivosti.. Podrazumijeva se da možemo napraviti sve i za bilo koji drugi model.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #6 : Ožujak 12, 2006, 15:40:25 pm »
Jako lijepo i jako sam zainteresiran :)
Kako se motor ponaša u vožnji? Pitam jer sam na Suzukiju imao lijep top kućne izrade. Čovjek je bio majstor za inox,ali nije izgleda bio za izradu auspuha. Zvuk je bio ludilo,top je bio otvoren sa nekom šajbicom unutra koja je još pojačala zvuk. Ali sam zato potpuno izgubio srednji režim rada. Imao sam ler i puni gas,a na sredini se gušio. A taj dio je za customa najbitniji. Interesiraju me topovi za Guzzia gdje mi je važniji design. I mali popravak zvuka ako bude trebalo. To ću znat kad izbacim katalizator i servisiram nakon toga.
google master