Autor Tema: Još jedan tatin sin :cussing:  (Posjeta: 5219 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • Rotten to the Bone
Odg: Još jedan tatin sin :cussing:
« Odgovori #15 : Prosinac 07, 2010, 21:00:27 pm »
Ono što mene smeta je što ljudi donose zaključke na osnovi kojekakvih obično senzacionalističkih naslova pa samim time i presude bez nekih konkretnih činjenica čak više nisu u stanju niti cijeli članak pročitati, a kamo li potražiti informaciju na nekom drugom mjestu.......

Nije da se volim citirati al ajde  :icon_mrgreen:

A i ti isto vjeruješ svemu kaj pročitaš  :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: .........

Dajte si mira oko tatinih sineka, svi ovak i onak znamo kak se to sve završava. Šef Narodnog Das Auta II nikad nije u novinama poslije udarnog termina, al ko neznani junak puni proračun. Medijski budalići se razbacuju po medijima ko gnoj po njivama i na kraju svi već znamo kakav je rezultat - studij van Hrvatistana....

I svi mirni.....i nezadovoljni  :motocikli024: :pottytrain5:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #16 : Prosinac 07, 2010, 22:59:33 pm »
Nije da se volim citirati al ajde  :icon_mrgreen:

Šef Narodnog Das Auta II nikad nije u novinama poslije udarnog termina, al ko neznani junak puni proračun.  :motocikli024: :pottytrain5:

O, hoće i on biti, treba čitati pa se sazna samo on možda nije toliko atraktivan za raspravu  :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #17 : Siječanj 12, 2011, 17:52:02 pm »
Zao mi je covjeka koji lezi na odjelu sav polomljen. Ne mogu vjerovati da bi motorist od 49 godina prosao kroz crveno. Prvo ima godine a vjerojatno i iskustvo o tome koliko je ranjiv. Da je motorist imao 21 godinu ne bi nista napisao ali ipak bi bilo ljudski prvo cuti sta ima za reci taj nesretnik.
Dripac koji sjedne sa 21. za 600 konja po meni nije ni najmanje kriv. Treba mu kazniti oca sa 20 godina robije. Treba kazniti sve drzavne sluzbenike koji su dozvolili da netko bez vozacke sjeda u auto i ugrozava ostale.
Moje osobno iskustvo me je naucilo da je motorist kriv zato jer je sjeo na motor. Sjecate se? ,oduzeta mi je prednost, tesko sam se ozljedio izbjegavajuci udar u auto, kako nije bilo kontakta uzmedju mog motora i auta kojim mi je oduzeta prednost policija je vozaca auta okarektirizirala kao svjedoka nesrece, valjda su mislili da ce mi nesto pronaci. Vozio sam jebenih 20 na sat. Nikada to necu zaboraviti, taj me jednostavno nije vidio. Kaznjen sam jer sam teze ozljedio samog sebe. Tako me je zakon ocuvao od samog mene. Automobilista koji mi je oduzeo prednost izlazeci iz sporednog pravca na glavni je u uzem srodstvu sa nacelnikom policijske uprave.
Svaki dan prolazim tom ulicom i tim raskrizjem. Svaki dan se sjetim da me nitko ne cuva i da sam uvijek kriv. Kriv zato sto sam na motoru a ne u autu.

Primite to na znanje jer to je nasa stvarnost. I cuvajte se jer nas nitko ne cuva vec se samo mi mozemo medjusobno cuvati.
Harley Davidson XL Sportster Superlow.

Offline Lukas

• ZAGREB
  • Moderatori
  • Beverly 250ie
« Odgovori #18 : Siječanj 13, 2011, 12:00:16 pm »
Tatin sin! Ma ista priča se ponavlja uvijek ispočetka. Ali nravno, kaj klinac od 21 godinu radi u takvom autu? Kakav je to tatek? Njega u zatvor a klinca na goli otok!
2 Lolo... a da mi osnujemo "vigelenti squad"? Malo za promjenu. Nema suda i ostalog što košta porezne obveznike...samo ga rješimo. I tak jednog po jednog. Pa da vidš kak bi se uvelo reda. Još bolja ideja je ludara na golom otoku..hehe. Tamo bi im bilo zanimljivo. Morske pse okolo otoka koje hranim samo jogurtima jednom tjedno a kada nam zafali hrane,napravimo utrku tko će prije napraviti krugu oko otoka. Oni ili morski pesek :))))
Kaj vi mislite o toj ideji... svakako vjerujem da bi mi se Too Slow pridružio, već ga vidim sa sjekirom i kapuljačom na glavi :)))))
I am not a jet engine scientist, I am jet engined scientist!!

Offline M.C. Kompa

• MMP
  • BMW R 1100 RT
    • MK Kompa
« Odgovori #19 : Siječanj 23, 2011, 12:11:06 pm »
Žužić nije, zašto, pa ima mu stari love ili se država odlučila igrati strogoće.Hoće li sa Budalićem, vidjet ćemo. Usput sam napominješ da si preletio članak u kojem ima vrlo malo bitnih činjenica da bi saznali tko je kriv, a nacija već u večini donjela presudu. Naravno Budalić, zašto, zato što ima perja jer da je netko sa istim prekršajima napravio ovo sranje i da je u pitanju golf dvojka nitko nebi objavio vjest osim možda na nekom od moto portala  :icon_mrgreen:

jedino da je golf II GTI, jer sve ostale bi klinac mogao voziti!

PS
dotični bajker je skromno priznao da ima 17 (sedamnaest) padova, a  usput već nekoliko godina nema motora   
YOU NEVER RIDE ALONE
www.mk-kompa.com
mk-kompa@mk-kompa.com
BMW je korak prije starackog stapa

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #20 : Siječanj 23, 2011, 13:46:31 pm »
Citirao si što  :icon_scratch: U citatu se pojavljuju tri osobe koje žive u tri grada i vjerojatno se ne poznaju  :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #21 : Siječanj 23, 2011, 21:28:58 pm »
Tatin sin! Ma ista priča se ponavlja uvijek ispočetka. Ali nravno, kaj klinac od 21 godinu radi u takvom autu? Kakav je to tatek? Njega u zatvor a klinca na goli otok!
2 Lolo... a da mi osnujemo "vigelenti squad"? Malo za promjenu. Nema suda i ostalog što košta porezne obveznike...samo ga rješimo. I tak jednog po jednog. Pa da vidš kak bi se uvelo reda. Još bolja ideja je ludara na golom otoku..hehe. Tamo bi im bilo zanimljivo. Morske pse okolo otoka koje hranim samo jogurtima jednom tjedno a kada nam zafali hrane,napravimo utrku tko će prije napraviti krugu oko otoka. Oni ili morski pesek :))))
Kaj vi mislite o toj ideji... svakako vjerujem da bi mi se Too Slow pridružio, već ga vidim sa sjekirom i kapuljačom na glavi :)))))
BMW = bauer motor werke

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #22 : Siječanj 23, 2011, 23:45:32 pm »
Nema me tjedan dana i već mi stavljate kapuljaču i sjekiru u ruke  :icon_mrgreen: Ma može...kaj jedna...hoću 2 sjekire...da nemam prazni hod s drugom rukom, i za svaki slučaj motorka onak nehajno visi iza leđa  :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...