Autor Tema: Još jedan tatin sin :cussing:  (Posjeta: 5217 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Spol: Muški
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Odg: Još jedan tatin sin :cussing:
« Odgovori #1 : Prosinac 04, 2010, 23:24:14 pm »
Prezime me opisuje  :icon_mrgreen:

klinac se preziva Budalić
google master

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #2 : Prosinac 05, 2010, 01:33:42 am »
Tko je koga stepel ako su oba prošla kroz crveno  :icon_scratch:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #3 : Prosinac 05, 2010, 12:03:05 pm »
Tko je koga stepel ako su oba prošla kroz crveno  :icon_scratch:

A i ti isto vjeruješ svemu kaj pročitaš  :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: Poznato je da 24sata malo 'dorade' svoje članke da bi se čitanost podigla  :icon_mrgreen: . U svakom slučaju (ak su stvarno prošli kroz crveno), krivi su obojica, s tim da tatin sinek po meni ipak snosi malo veći dio odgovornosti.
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
« Odgovori #4 : Prosinac 05, 2010, 15:01:49 pm »
Silom prilika pročitam nešto što inače ne bih jer eto netko stavi retardirani naslov teme iz kojeg se neda ništa iščitati s tim da su tu vijest objavili i drugi portali, a ne samo 24 sata  :Rgy: nisam sklon osuđivati nekoga na temelju par novinskih informacija u kojima je vjerojatno nadodano bar pola toga zbog senzacionalizma nakon čega obično krene lavina hračkanja po jednoj od strani. zanima me da li bi vijest objavljena da je umjesto tajkunčićevog sina bio neki anonimus i k tome još u golfu 2  :icon_scratch: Vjerojatno ne, jer taj očito nema love pa nije zanimljiv i nemaš mu zbog čega zaviditi. Kada se neka poznata faca ne napije nego posauga i mulj iz bačve o tome se priča, rade kojekakve emisije, to postaje opće društveni problem, a to što su 6% 'rvata alkoholičari nikoga ne zabrinjava  :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #5 : Prosinac 05, 2010, 17:19:11 pm »
Nebi se složio s tobom. Recimo, da su oba prošla kroz crveno i po tome jednako krivi (iako za to nisam siguran, ali nisam provjerio informaciju da je skuteraš išao na dodatno zeleno svjetlo za skretanje ulijevo  :icon_scratch:). Ali, po toj situaciji svaki od njih je prekršio taj zakon o crvenom svjetlu, s tim da je Budalić tu dodao još koje sranje, a to je da nikako nije smio voziti taj auto jer je premlad za ograničenje o snazi automobila za mlade vozače. Povijest mu je ta da je već prije vozio pijan, i to pod zabranom upravljanja uopće, ne zbog starosti, nego zato što su mu uzeli vozačku. I opet prejaki auto. Znači. kreten.

A koja je razlika od onog u Golfu2? Ta što će njemu tatek kupiti policiju, presudu, skuteraša i opet dobar auto. Da imam pinku, i ja bi si probao izvući klinca iz gabule, ali bi mu budućnost kod mene bila na biciklu. Budali(ću) to nije tako, očito, jer je nakon Porschea trebao i nešto englesko razdužit...
I zato treba srat po njemu, i serem se obadvojicu :pottytrain5:

Na skuteraša ne, on će svoje sigurno platit.
google master

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #6 : Prosinac 05, 2010, 19:24:54 pm »
sve 5 samo ja nevidim motoristu  :icon_confused:

neki skuter je na podu  :icon_mrgreen:
BMW = bauer motor werke

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
« Odgovori #7 : Prosinac 05, 2010, 20:30:15 pm »
Koja je razlika između Budalića i Žareta, koliko znam jedino u količini novca, s tim, da je ovaj potonji napravio neko sranje, a je i to preko nekoliko i to nije baš popračeno sveopćom hračkaonom. Da ova država funkcionira kako treba, a ne funkcionira onda bi bilo svjedno tko si i što si. Kod nas ne postoji zakon kao naprimjer u engleskoj gdje se auto, motor i još neke stvari tretiraju kao opasne stvari i ti kao vlasnik si dužan sve napraviti da se netko neovlašteno koristi istim jer u protivnom snosiš sankcije koje obično nisu jeftine. Kod nas je sustav što više love tim si društveno prihvatljiviji, mada ima i suprotnih primjera kada se netko odluči igrati strogoče pa (slučaj Žužić) se onda stavljaju okovi kao u doba Franje Tahija, j...e još su samo galge falile u sudnici. J....lo ih sudstvo da ih j....o  :icon_mrgreen:

PS

Gdje stoji da je skuteraš bio propisan (vozačka, kaciga. Samo pitam i ne branim nikoga   :icon_scratch:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #8 : Prosinac 05, 2010, 22:59:13 pm »
Koja je razlika između Budalića i Žareta, koliko znam jedino u količini novca, s tim, da je ovaj potonji napravio neko sranje, a je i to preko nekoliko i to nije baš popračeno sveopćom hračkaonom. Da ova država funkcionira kako treba, a ne funkcionira onda bi bilo svjedno tko si i što si. Kod nas ne postoji zakon kao naprimjer u engleskoj gdje se auto, motor i još neke stvari tretiraju kao opasne stvari i ti kao vlasnik si dužan sve napraviti da se netko neovlašteno koristi istim jer u protivnom snosiš sankcije koje obično nisu jeftine. Kod nas je sustav što više love tim si društveno prihvatljiviji, mada ima i suprotnih primjera kada se netko odluči igrati strogoče pa (slučaj Žužić) se onda stavljaju okovi kao u doba Franje Tahija, j...e još su samo galge falile u sudnici. J....lo ih sudstvo da ih j....o  :icon_mrgreen:

PS

Gdje stoji da je skuteraš bio propisan (vozačka, kaciga. Samo pitam i ne branim nikoga   :icon_scratch:

za neupućene: Žare je naš lolkalni biker, vječno žedan  :icon_mrgreen: što za sobom vuče puno problema...

2 Lolo - hračkaona po Žaretu je tolika koliko je on poznat. A vjeruj, dosta toga nisi ni čuo. Uglavnom, nije manja, a on nije ni manje kriv. Žužić je posebna priča, ali o tome možemo u birtiji...

neznam dali je skuteraš imao kacigu itd. o događaju nije pisao samo 24Sata nego i svi ostali, a ja sam samo preletio članak u jednom od tih medija. Senzacionalistički je napisano u tom smislu da se više troši redaka na Budalića, ali to je očekivano.

Svejedno, ostajem kod svojeg što sam napisao, nisi me uvjerio u suprotno. Gore spomenuti Žare je beznačajan lik ((kao ti i ja) i ako ima neka sranja, sigurno je da će popušiti. Kad-tad, kao što se ni nama ne opraštaju ni neplaćeni računi. Stvar je u tome da ti i ja to neznamo jer ga izbjegavamo  :icon_mrgreen: Budalića ne možeš izbjeći, skače iz novina,a svjestan si na koju foru će on izbjeći kaznu.
google master

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
« Odgovori #9 : Prosinac 06, 2010, 00:25:45 am »
Žužić nije, zašto, pa ima mu stari love ili se država odlučila igrati strogoće.Hoće li sa Budalićem, vidjet ćemo. Usput sam napominješ da si preletio članak u kojem ima vrlo malo bitnih činjenica da bi saznali tko je kriv, a nacija već u večini donjela presudu. Naravno Budalić, zašto, zato što ima perja jer da je netko sa istim prekršajima napravio ovo sranje i da je u pitanju golf dvojka nitko nebi objavio vjest osim možda na nekom od moto portala  :icon_mrgreen:

PS
dotični bajker je skromno priznao da ima 17 (sedamnaest) padova, a  usput već nekoliko godina nema motora   

Offline Ra

• Vizir
  • **
  • Yamaha XJ 600N
    • Studio RK line
« Odgovori #10 : Prosinac 06, 2010, 13:16:24 pm »
Već su počeli manevri, podatak da su obojica prošli kroz crveno je vrlo diskutabilan ....
I sreća kad se nasmješi pokazuje zube

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
« Odgovori #11 : Prosinac 06, 2010, 18:58:44 pm »
Taj je podatak koliko znam bio odmah objavljen ili možda griješim  :icon_scratch:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #12 : Prosinac 06, 2010, 21:32:55 pm »
Žužić nije, zašto, pa ima mu stari love ili se država odlučila igrati strogoće.Hoće li sa Budalićem, vidjet ćemo. Usput sam napominješ da si preletio članak u kojem ima vrlo malo bitnih činjenica da bi saznali tko je kriv, a nacija već u večini donjela presudu. Naravno Budalić, zašto, zato što ima perja jer da je netko sa istim prekršajima napravio ovo sranje i da je u pitanju golf dvojka nitko nebi objavio vjest osim možda na nekom od moto portala  :icon_mrgreen:

PS
dotični bajker je skromno priznao da ima 17 (sedamnaest) padova, a  usput već nekoliko godina nema motora   

rekoh, za Žužića, u birtiji. ima tu materijala, a i lik je takav, da je birtija pravo mjesto za razgovor  :icon_mrgreen: Za Budalu ćemo vidjet, ima i kontra primjera, i previše. recimo, onaj uzorni građanin i intelektualac iz Makarske, a i o onom, dokazanom kretenu koji je ubio 4Rijeke nismo više čuli ni slova  :icon_confused:
Zato ostajem kod svog stava u ovoj priči, ne zato što ima love, nego zato što je vjerojatan epilog ove priče. Da bar nemam pravo...
google master

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderatori
« Odgovori #13 : Prosinac 06, 2010, 23:32:11 pm »
Isto smo čuli da je onaj hokejaš dobio po lampi iz čista mira, j...i ga danas već nove činjenice koje vele da nije baš tako. Ono što mene smeta je što ljudi donose zaključke na osnovi kojekakvih obično senzacionalističkih naslova pa samim time i presude bez nekih konkretnih činjenica čak više nisu u stanju niti cijeli članak pročitati, a kamo li potražiti informaciju na nekom drugom mjestu. Ako nam se netko ne sviđa, ako k tome ima love i poznat je automatski je kriv bar za 90% pučanstva. Za primjer prometna od prije koju godinu negdje u Međimurju kada je došlo do sraza motora i traktora u kojoj je motorist poginuo. Uglavnom krivac je za svekoliko pučanstvo bio traktorist, koji je naravno star pa samim time i čorav, gluh, a refleksi na nivou okamenjene amebe iz doba dinosaura. Naravno trebalo ga je odmah razapeti na križ ili zapaliti kao Gubca za primjer drugima jer je eto istrčao na prometnicu,a da se nije uvjerio da se u tom trenutku 10 kilometara u krug nitko ne vozi istom. To je ono što se dalo iščitati iz odgovora ne samo na moto portalima jer jelte ipak su nam draži motoristi od bilo koga drugoga pa makar bili krivi mada često čitajući odgovore dobijem dojam da motorist ne može nikada biti kriv nešto kao šef. E, ali u čitavoj priči postoji kvaka koja veli da je motor prepolovio traktor, a jedan od komentara je bio da je vjerojatno traktor bio trul istina sa nekim čudnim smajličem. A sada malo o činjenicama od kojih je prva da je na tom dijelu ceste s obzirom da nije auto cesta maksimalna dopuštena brzina 90km/h, a prije će biti 80km/h k tome ako je u pitanju neka krivina taman i blaga moguće je ograničenje i na 70km/h, druga je da traktorist star pa samim time vjerojatno slabije vidi i čuje. Ono što nam fali, ono što neznamo je da li se taj traktorist uvjerio da li može sigurno na prometnicu, ima li više uvjete da smije voziti, kojom brzinom je vozio motorista, kakvi su uvjeti bili na cesti ... Ali ne, tko će se zamarati tim sitnicama pa je moto populacija donjela svoj sud. Isti k...c je i ovdje, ne znamo sve činjenice ali donosimo sud mada ću se složiti s tobom u jednome,a to je da lova može čuda učiniti  :icon_mrgreen:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #14 : Prosinac 07, 2010, 13:34:39 pm »
  :llllol:
BMW = bauer motor werke