Autor Tema: suzuki ls 650  (Posjeta: 2485 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline racman

• Komarac
  • *
suzuki ls 650
« : Listopad 08, 2010, 15:20:18 pm »
gledam po njuskalu i vidim http://www.njuskalo.hr/chopperi/suzuki-ls-650-cm3-ispod-cjene-2-000-eura-fiksno-oglas-1754580, gazda veli da ima 60 000 km ( da nije 160 000 km), pogon remen, dali se isplati to kupiti, ako kupim kolko košta održavanje , motor je lijep samo bojim se da nebi trebal za sezonu ili dvije napravit generalku a dijelovi ko za rollsa

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Odg: suzuki ls 650
« Odgovori #1 : Listopad 08, 2010, 20:22:45 pm »
ako je normalno vožen, nebi trebalo bit generalke. to je motor koji ne vrti brzo i ima 27 ks. dijelovi nisu jeftini, bar nisu bili meni dok sam ga imao. ovaj na slici ne izgleda loše, samo je nađiđan i ima promijenjen auspuh. neznam dali je to originalna boja, ali je moguće jer je Suzuki imao takve sheme na chopperima.

ali:
sa 60000 km je već trebao biti promijenjen remen, a to je dosta velika stavka. ako ideš gledat, pogledaj i diskove i slične stvari koje se mijenjaju na toj kilometraži.

sve u svemu, dobar, miran motorić koji vozi za jako malo benzina. problem je dimenzija - velik je kao da je 250 ccm, a ne 650. zaboravi suvozačicu na duže ture. a kad je mene izdržao u nekim  :icon_jook: doživljajima, kvalitetan je  :icon_mrgreen:

cijena? neznam koja bi bila realna, ali mislim da nije ispod cijene kako vlasnik piše
google master

Offline racman

• Komarac
  • *
« Odgovori #2 : Listopad 08, 2010, 20:30:25 pm »
mnogo hvala

Offline racman

• Komarac
  • *
« Odgovori #3 : Listopad 10, 2010, 12:06:23 pm »
evo mene opet, kada sam vlasnika navedenog motora telefonski kontaktiral veli da motor ima cca 60 000km, nakon dva tjedna  na njuskalu veli da ima 30 014 km, mislim da neko mulja, valjda su skidani kilometri,  zato ljudi ako neko želi kupiti taj motor   oprez   oprez

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #4 : Listopad 10, 2010, 12:25:44 pm »
ja mislim da je taj bio u prodaji i prošle godine, ali za puno jaču cijenu. U stvari, siguran sam. to su rijetki motori i vani, ne samo kod nas
google master

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #5 : Listopad 10, 2010, 22:41:20 pm »
Pozdrav
Vozim večinom takve starije motore, tak da kod takvih motora, ak si zainteresiran, moraš doći, dobro pregledati i voziti, čim više budeš u mogučnosti.
Motor je star i kaj se cijene tiće ona je ok za takve motore, naravno, ak ne treba puno ulagati. Kilometraža na te godine, teško da ima 30 tkm, al ljudi srede motor, makar vizualno, skinu kilometre, da dobe više para i lakše ga prodaju. Mislim da ova boja nije original, ak je prešprican, ne znači da je padano. Na slici motor izgleda ok, ali najbolje znaš kaj kupuješ kad ga čim više voziš, spora vožnja, brža, autoput, makar se dogovoriti s vlasnikom da te slijedi s autom, samo napraviti čim više kilometara da vidiš kak se motor ponaša.