Autor Tema: WORKING.CLASS.KUSTOMS  (Posjeta: 57650 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline merla

• MMP
  • Spol: Muški
  • Warrior, Venture
Odg: WORKING.CLASS.KUSTOMS
« Odgovori #225 : Svibanj 01, 2012, 01:10:04 am »
HD ima jedno rijesenje sa onim bocnim nosacom na preklapanje.. kao na onom sportsteru 48 od Vladeka.
da...
i ja am razmišljao o tome...
ali i dalje je problem sa homologacijom... (a uostalom, koga briga za to  :llllol: )

p.s. taj nosač od HD-a košta 3000 kn  :icon_eek:
(ali uvijek postoji varijanta "sam svoj majstor" )

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #226 : Svibanj 01, 2012, 05:33:03 am »
rupa je povelika  :icon_confused: istina, bolje ne ide, vidjet ćemo kad budu amortizeri gore

Hm, kolko bi te došlo da se napravi zadnji blatobran? Jer ovak na slikama rupa fakat izgleda odvratno, a niti oblik nije baš u skladu s cijelom linijom motora. Po meni bi ti onakav oblik blatobrana uz kotač ko na Merlinom Warrioru pasao ko budali šamarčina. I to mi je jedini feler u cijelom tvom konceptu, sve ostalo je predobro  :icon_super:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline mg749ie

• Vizir
  • **
  • che bella macina
« Odgovori #227 : Svibanj 01, 2012, 07:55:45 am »
James samo napred, vizitu sam obavil i ide to svojim zacrtanim tijekom, ima još dosta posla i bude se mjenjalo još dosta detalja, ali glavno da napreduje i bude to sve super.  :glasses9:
SERBUS - svima pa i šire po okolici

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #228 : Svibanj 01, 2012, 09:25:09 am »
Hm, kolko bi te došlo da se napravi zadnji blatobran? Jer ovak na slikama rupa fakat izgleda odvratno, a niti oblik nije baš u skladu s cijelom linijom motora. Po meni bi ti onakav oblik blatobrana uz kotač ko na Merlinom Warrioru pasao ko budali šamarčina. I to mi je jedini feler u cijelom tvom konceptu, sve ostalo je predobro  :icon_super:

i to su sad dileme...  :icon_scratch:
sami oblik blatobrana je stvar ukusa. meni je fora, inače nebi bio ni na probi. prednji je odmah odletio u kutiju  :icon_mrgreen:

rupa je stvar ovjesa, mogu probati  pogledati ako ima kakvih kraćih amortizera sa kraćim hodom i time spustiti zadnji kraj. praviti blatobran mi nema smisla jer bi trebao biti vrlo dubok sa strane, a svejedno bi se vidjela rupa na zadnjem kraju. ako stavljam blatobran na vilicu da se kreće zajedno sa kotačem, ostaje zadnji dio rame u zraku i to je ružno. ako taj dio odrežem, nema više mogućnosti za suvozača ili prtljagu

još ću malo kopati po Ikonovom katalogu (jedini daju sve mjere), a danas dolazi i stručna komisija pa ćemo to raspraviti na plenumu  :occasion14:

možeš i ti koji put naletiti, taj blatobran bi mogao postati važna unutarnjopolitička tema  :llllol:

google master

Offline merla

• MMP
  • Warrior, Venture
« Odgovori #229 : Svibanj 01, 2012, 12:40:48 pm »
evo baš se vratio sa inspekcije
uživo definitivno izgleda puno bolje, nije ta "rupa" baš takva ko što izgleda na slikama. još kad se sjedne na motor biti će više nego dobro...
možda kraći hod amortizera isto pomogne...

a ustvari... kupi zračni ovjes   :icon_mrgreen:

Offline Beeblebrox

• zagreb
  • Administrator
  • SuperCow 1300
    • Timarhana
« Odgovori #230 : Svibanj 01, 2012, 13:05:45 pm »
uživo definitivno izgleda puno bolje, nije ta "rupa" baš takva ko što izgleda na slikama. još kad se sjedne na motor biti će više nego dobro...

Da ribica samo ne kad se ti sjedneš ..možda kad se ja sjednem  :icon_fU: :icon_mrgreen:
BMW = bauer motor werke

Offline Too Slow

• Dežurni zajebant i spammer
  • Administrator
  • Rotten to the Bone
« Odgovori #231 : Svibanj 01, 2012, 17:28:20 pm »

možeš i ti koji put naletiti, taj blatobran bi mogao postati važna unutarnjopolitička tema  :llllol:

Budem vidio, malo sam do 17.05. nepokretan jer su mi gadovi uzeli A kategoriju, al kak mi se čini vidim da budem morao doć jer bez mene i mojih 'pametnih' komentara tu neriješivu temu blatobrana nikad nećete riješit  :icon_mrgreen:
As I walk through the valley of death
I fear no one because everyone's dead
I chose this knife, it's all i need by my side
MY GOD IS PAIN

CuC Slow te gleda...

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #232 : Svibanj 01, 2012, 17:43:34 pm »
Budem vidio, malo sam do 17.05. nepokretan jer su mi gadovi uzeli A kategoriju, al kak mi se čini vidim da budem morao doć jer bez mene i mojih 'pametnih' komentara tu neriješivu temu blatobrana nikad nećete riješit  :icon_mrgreen:

blatobran smo riješili... 

ali imaš ti dobrih ideja, svašta se čovjek nasluša od tebe  :icon_mrgreen:
samo ti dođi  :icon_thumright:
google master

Offline FZ1

• Karlovac
  • Moderatori
  • Bayerische Flugzeug-Werke
« Odgovori #233 : Svibanj 01, 2012, 23:13:41 pm »
ajde da cujemo..sto ste smislili...

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #234 : Svibanj 02, 2012, 01:38:52 am »
ništa  :glasses9:

nije toliko loše uživo, sada imam i svjedoke  :icon_mrgreen:

kraći amortizeri ako nađem odgovarajuće. HD Sportster ima hod 41 mm, ja sam predvidio 70 mm, još jedan ili dva dole će biti OK. Nisam bio siguran za ciklistiku cijelog motora (prednji hod 140), ali ako na hardtail stavljaju teleskope, onda će i ovo ići
google master

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #235 : Svibanj 02, 2012, 14:39:32 pm »
  Pa zar češ griješit dušu pa dijelove tam nekog HD-a stavljat na plemenitog Talijana    :icon_mrgreen:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #236 : Svibanj 02, 2012, 20:05:08 pm »
već jesam  :icon_redface:
onaj sic je rađen za Sportster generaciju od prije 30-ak godina, showelhead generaciju

ne, nije u tome stvar, nego mi je trenutni Sportster referenca za neke preinake - kombinacija guma, ukupna težina i sl. jednostavno, nekako je najbliži za usporedbu iako je slabiji 10-ak konja. jedino je problem što je teško naći potpune tvorničke tehničke podatke za taj motor

isto tako su se u HD-u sjetili nekih simpatičnih sitnica koje su mi bile dilema - recimo, kontra okrenuti retrovizori sa donje strane zadovoljavaju zakonske norme, a ne kvare izgled motora
google master

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #237 : Svibanj 03, 2012, 03:16:55 am »
Kad si već spomenuo retrovizore to ne i meni jako simpatično a vjerujem da su i pregledniji jer meni nadlaktica djelomično zaklanja pogled unazad.
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #238 : Svibanj 03, 2012, 16:14:49 pm »
na takvom volanu jesu, stvar je privikavanja jer treba malo više skretati pogled. vidjet ću kako će biti kod mene, volan je više zavijen
google master

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #239 : Lipanj 10, 2012, 01:45:48 am »
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche