Autor Tema: WORKING.CLASS.KUSTOMS  (Posjeta: 57632 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mg749ie

• Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • che bella macina
Odg: WORKING.CLASS.KUSTOMS
« Odgovori #120 : Siječanj 28, 2011, 22:00:26 pm »
znam da bude zgledal :icon_scratch: posl ga bumo zalijali :icon_pidu: budeš se naslušal svkakvih bedastoća, pa i od mene, samo hrabro u svoju viziju, jedva čekam završetak :motocikli007:
SERBUS - svima pa i šire po okolici

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #121 : Siječanj 29, 2011, 00:43:08 am »
Danas sam konačno bio kod Palka da uzmemo mjere za nove obruče felgi  :icon_rolleyes:
Englez je lijepo stavio tablice na svojoj stranici što treba mjeriti, ali nisam imao mira. Bio sam siguran da postoji neka fora i da je pametnije to odraditi uz stručnu pomoć. I bio sam u pravu. Prvo, mjerenje glavčine nije tako jednostavno jer su ravne žbice i rupe na glavčini nisu "u liniji". Mislim, jesu, ali nije vidljivo bez raskapanja pa smo to odradili po njegovoj stručnoj procjeni. Dalje, prednji obruč ima neuobičajeno duboki središnji kanal za prihvat žbica - u prijevodu: aftermarket nabava obruča bi završila i kupovinom kompleta žbica, a to nije ni malo jednostavna stvar koliko se čini. Slijedeće, plet zadnjeg kotača je različit i također nije uobičajen pa ću morati na određeni način slikati sadašnje stanje da imamo dokumentirano kako to treba kasnije odraditi. I da... žbice se moraju nabaviti u točnim dimenzijama, nema više kao nekad što sam radio na Tomosima - ako je manja felga, produžiš navoj i nakon centriranja odrežeš višak. Time propada zamisao o čuvaju originalnih žbica koje su trebale biti za rezervu.

Uglavnom, kotači su cijela nauka i naučio sam dosta u pola sata druženja s majstorom  :icon_thumright:
google master

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #122 : Siječanj 29, 2011, 23:13:26 pm »
  a da uzmeš alu felge   :icon_mrgreen:
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #123 : Siječanj 30, 2011, 00:39:46 am »
ista lova, ali za rabljeno  :@:

bila je opcija nabave, ali nema dimenzije, tj. nema širine koju hoću. sa promjerom bih se pomirio. problem je taj kardan koji ograničava izbor. sa modela V11, Ballabia i sličnih nebi stavio i da paše širina jer su rađeni sa modernim designom koji ne paše na Californiu.

ima jaki trgovac u Nigdjezemskoj, ali su mu cijene da se ubiješ. očito legalizacija droga ima i svoju lošu stranu  :icon_mrgreen:
google master

Offline RE Croatia

• Interceptor
  • R-E Bullet DeLuxe ES
« Odgovori #124 : Siječanj 31, 2011, 10:02:51 am »
Jedva cekam da ga slozis.  :Rkap:
Harley Davidson XL Sportster Superlow.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #125 : Siječanj 31, 2011, 22:16:30 pm »
neće biti tako brzo kako sam htio. jedan dio problema su financije jer sa svakim zavlačenjem alata u njega padaju nove ideje. dio je u vremenu..

dio je u tome da radim kad mi se da, a neda mi se baš svaki dan  :icon_mrgreen:
google master

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #126 : Ožujak 10, 2011, 20:44:22 pm »
2 James
Kak ide s motorom, ima kaj novoga?

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #127 : Ožujak 10, 2011, 20:56:05 pm »
2 James
Kak ide s motorom, ima kaj novoga?

ne  :crybaby2:

treba skupiti lovu za felge. u međuvremenu sam promijenio auto, a i u kući imam neke kombinacije tako da je motor trenutno na čekanju.  sad ću se baviti još nekim sitnicama, od sezone sam se ionako oprostio, nastavak slijedi za neko vrijeme
google master

Offline black&white

• MMP
  • marauder
« Odgovori #128 : Ožujak 10, 2011, 21:55:16 pm »
ne  :crybaby2:

treba skupiti lovu za felge. u međuvremenu sam promijenio auto, a i u kući imam neke kombinacije tako da je motor trenutno na čekanju.  sad ću se baviti još nekim sitnicama, od sezone sam se ionako oprostio, nastavak slijedi za neko vrijeme
Šteta, krenulo je ok. Kužim, ima i drugih stvari, isto je i kod mene. Budemo spremni za drugu sezonu.
Čekamo nastavak :icon_thumright:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #129 : Ožujak 10, 2011, 22:14:21 pm »
ide i sad OK, samo sam malo stao jer mi je bilo zima u podrumu  :icon_mrgreen: premalo sam u radioni pa je teško zagrijati vikendom. jebiga, na poslu prođe dan pa mi se ne isplati zagrijavati za sat ili dva posla koliko bi imao vremena. sad je vani bolje pa idemo dalje. ima dosta rada na motoru za koji ne treba novac, a sam po sebi je monoton. sad radim takve stvari da kasnije ne gubim vrijeme. ovaj vikend počinjem izradu nosača za fuziće, ako ulovim vremena jer me i na autu nekaj zeza struja
zadnje vrijeme sam se najviše bavio raznim čišćenjima, šmirglanjima, preinakama i sličnim
google master

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #130 : Ožujak 11, 2011, 15:25:56 pm »
Ljudi moji i ja ću negdi u srid sezone nešto počet kopat po motoru,ama bilo šta,samo da kopam jer kako se sve kreče,neću imat love za produžit registraciju :crybaby2:  U banani sam ko i ova država :crybaby2:
James sory ća sam ti upa u temu,ali dao si mi ideju :icon_super:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #131 : Ožujak 11, 2011, 22:03:33 pm »
Ušteda na registraciji mi je samo dodatni bonus. Al kaj je, je! Deru nas s tim registracijama nemilice. OK, htio sam taj motor i skupo ga otplaćujem već sedmu godinu. Ali do kraja kredita će otići trećina tog motora samo u registraciju. ušteda će platiti farbanje i dosta drugih stvari.
google master

Offline mg749ie

• Vizir
  • **
  • che bella macina
« Odgovori #132 : Ožujak 13, 2011, 09:22:37 am »
ajde majstore, vrijeme je sve ljepše navali, ipak je 90 godina Guzzija :glasses9:

Offline mg749ie

• Vizir
  • **
  • che bella macina
« Odgovori #133 : Ožujak 24, 2011, 09:56:55 am »
James, gdje je zapelo ? ima koja nova slika kakvog novog detalja :glasses9:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
« Odgovori #134 : Ožujak 24, 2011, 20:52:37 pm »
zapelo, na novcima, a gdje drugdje  :icon_mrgreen:
trenutno imam troškova, bila zima, grijanje, itd
pa se sad vraćam na onu kuhinju koju sam spomenuo
a kupio i jednu podrtinu od auta koja će biti slijedeća stvar za uređenje kad motor bude gotov. iako auto sad nije br.1 na listi, svejedno se moram malo poigrati s njim da bar imam tehničku ispravnost

sve to je stavilo motor malo na čekanje, ali malo  :icon_smile:
trenutno koristim lijepo vrijeme za radove na uređenju zelenila doma, ali u nedjelju je loša prognoza i vraćam se u podrum. Lolo je donirao jednu komadinu željeza i počinjem raditi na nosačima fuzića. nije komplicirano, ali vremenski puno
povećala se i hrpa dijelova koji idu na obradu - naletio sam na povoljno pjeskarenje pa sad se i za to pripremam pomalo
google master