Autor Tema: MK Sjene  (Posjeta: 1531 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • Spol: Muški
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
MK Sjene
« : Srpanj 15, 2010, 23:40:33 pm »
Eto odlučih se malo spustiti dolje do ekipe pa ako tko ide vidimo se tamo u noćnim satima jer je dan predragocjen da bi se potrošio na lokanje pive. Kako je na tom putu Cetina i još mnogo njenih izvora odoh namočit noge i još poneki ekstremitet u neke od njih. Kako za to ne bu dosta nedjelja ponavljanje gradiva je u subotu.   :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
Odg: MK Sjene
« Odgovori #1 : Srpanj 16, 2010, 01:00:34 am »
  Ja sam sutra pa do nedjelje ujutro u okolici Novigrada, pa ako zalutaš u blizinu javi se!
Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita

Offline Lolo

• Zapreššić
  • Moderator
  • BMW F650 GS Dakar-R1200GS
« Odgovori #2 : Srpanj 19, 2010, 22:23:01 pm »
Pročitao poruku ali su me toliko vručina i sunce izmoždili da nisam imao volje za ništa. istina namočio sam jaja u Cetini, a i BMW se pokazao kao dobar u forsiranju iste  :icon_mrgreen:
Zamislite sebi tišinu koja bi nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju - Karel Čapek

Offline Brzi

• Zagreb-Gajnice
  • Moderatori
  • Kawasaki ZR-7
    • moje galerije
« Odgovori #3 : Srpanj 19, 2010, 22:43:35 pm »
  Vjeruj mi znam kako ti je bilo  :icon_mrgreen: . Nit meni nije bilo puno drugačije, a ovaj mali brojčanik km je jučer ujutro na polasku kući iz Novigrada (Dalmatinskog) bio na  0000  :icon_mrgreen:  Nisam ni znao da toliko ima do ZG, ali o tome u nekoj drugoj temi kad ulovim malo više vremena ( volje  :icon_mrgreen: )

Kad pomisliš da nikome na svijetu nije stalo do tebe ..... pokušaj da ne platiš jednu ratu kredita