Autor Tema: V-max R.I.P.  (Posjeta: 11818 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zeemax

• u extazi!!!
  • Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • kawa gpz600r
Odg: V-max R.I.P.
« Odgovori #60 : Svibanj 28, 2010, 21:38:00 pm »
Sahrana je u subotu 29.05. u 15.00 sati na gradskom groblju u Slav. Brodu.

za one koji dolaze motorima,a i druge ako ne znaju po gradu,skup je kod dvorane prema poloju u 14h(tako mi je rečeno).

Offline wulfy

• Budva - Crna Gora
  • Tourer
  • Aprilia Pegaso 650 ; Benelli Pepe
« Odgovori #61 : Svibanj 29, 2010, 19:10:30 pm »
Jebiga ...

Jes ovo virtuelni svjet, ali opet sam na ovom forumu dosta dugo i imam osječaj da pojedine znam kao u u stvarnom svjetu. Takav slučaj je i sa Vanjom i ovo me pogodilo. Biću sada možda surov, ali iako ti je žao svakog života na kraju se sve svodi na statistiku, a' kada se ovako nešto ovako desi onda te stvarno štrecne ... Nek očiva u miru.

Offline the_Reaper

• Komarac
  • *
« Odgovori #62 : Svibanj 31, 2010, 14:29:43 pm »
nisam ga poznavao, ali svejedno mi je žao...  :icon_sad:

počivao u miru Vanja...

Offline Warg

• Cigangrad
  • Moderatori
  • kawasassi zr7
« Odgovori #63 : Srpanj 05, 2010, 10:28:37 am »
Pritisnut svojim brigama i recesijom,u posljednje vrijeme sam rijetko na forumu,a ovaj dio foruma redovito preskačem jer me deprimira :dontknow:  Tako da tek danas saznah da mog prijatelja Vanje više nema među nama :crybaby2:  Ovo saznanje me strašno pogodilo i još uvijek ne mogu vjerovat da je to istina,jednostavno ne mogu doć sebi :crybaby2:
Zbogom dragi moj prijatelju i nek ti je laka zemlja :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkt i savjest stada
Friedrich Nietzsche