Autor Tema: Suzuki DR 650 , imam problem , molim pomoć  (Posjeta: 3440 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline suzukidr650

• Komarac
  • *
  • Spol: Muški
Suzuki DR 650 , imam problem , molim pomoć
« : Svibanj 02, 2010, 12:41:02 pm »
Pozdrav
Prije par dana sam kupio Suzuki DR 650 iz 1991
Motor je odlično išao do jučer . Počeo se u vožnji sam od sebe gasiti . Prvo sam mislio da je do benzina jer mi je jedan prijatelj rekao da je imao  sličan problem , ali tu sumnju sam otklonio ... Prvi puta sam sipao na INI eurosuper98 ...Ispraznio sam benzin iz rezervoara u neku posudu i stavio s OMV-a eurosuper 100 i motor se i dalje isto ponaša ...  :icon_scratch:
Znači motor su u vožnji sam ugasi , nekad se i upali odmah za sekundu , a nekad moram stat i upalit ga nanovo .. tad motor opet iz prve upali i normalno mogu krenut
sve to se ponovi svakih cca 200 m   :dontknow:
Nadam se da je netko imao slično iskustvo ili da zna što bi mogao biti kvar , pa da mi pomognete da taj kvar i otklonim
Unaprijed hvala ...  :icon_thumright:

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • mečku... opet
Odg: Suzuki DR 650 , imam problem , molim pomoć
« Odgovori #1 : Svibanj 06, 2010, 23:55:17 pm »
prvo pregledaj sve moguće kontakte struje

ovako je teško biti pametan na daljinu  :icon_scratch:
google master

Offline koma

• Zagreb, Kvatrić
  • Interceptor
  • obnavljam moto guzzi falcone 500 '70.
« Odgovori #2 : Svibanj 07, 2010, 12:50:14 pm »
slažem se! prvo sve spojeve (đekove) za struju, kontakte na bravi ili bilo koju žicu koja visi, pa se klati, pa se može odpojiti.

a potom pogledaj i elektroničke sklopove, da nije koji promijenio boju ili ispustio iznutrice...

sretno!
grč. - κῶμα

Offline suzukidr650

• Komarac
  • *
« Odgovori #3 : Svibanj 07, 2010, 22:54:28 pm »
Zahvaljujem se obojici  :hello:
ali kvar je već otklonjen ... bio je problem u karburatoru ... od prljavštine plovak nije otvarao  (blokiro je svako toliko) i zato se motor gasio ...
ja sam isto mislio da je problem sa strujom jer motor nije trokirao ni ništa slično nego bi se samo sam od sebe gasio ... jer sam jednom imao problem sa prljavim karburatorom s Hondom MTX 125...  tada se motor drugačije ponašao , trokirao je i gušio se samo a nije se sam od sebe gasio ... tako da o karburatoru nisam ni razmišljao :dontknow:
Sreća da  je došao dečko od kojeg sam kupio motor i odklonio kvar .. nazvao sam ga samo da ga pitam dali je on imao sličnih problema i on je odmah došao i sredio to  :icon_thumright:
Pozdrav  :icon_super: