Autor Tema: ViktorMoto Servis pritužba  (Posjeta: 3047 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mustra

• Zagrebu
  • Komarac
  • *
  • Spol: Muški
  • Hyosung Gv125
ViktorMoto Servis pritužba
« : Travanj 17, 2010, 10:04:32 am »
znaći ovako radi se o ovlaštenom servisu za honde i kymco motore u sklopu viktorMoto sport trgovine.

situacija je sljedeća, motor je kao što i večina zna bio lupkao nešto u prednjem cilindru i svi su rekli da se opustio lanac bregaste i dobro reko idem ga odpeljati na servis oni znaju neka poprave.

prije toga sam prešao s tim lupkanjem oko 6000 km bez problema išao i na more i sve živo stvarno bez greške.

odvezem ga ja na servis kod dotičnih, oni mi javljaju nakon tjedan dana da su motor sredili da više ne lupka, da su poštelali ventile i obavili redovan servis. reko super cijena 1500 kn.

Sjednem ja na motor sve super sve pet, ne lupka ništa.
Rekoh odličan posao.

I tako vozim se ja nekih 200 km i ono počelo ponovo malo lupkati i počeo je rondati nakon recimo 3 000 obrtaja, reko valjda je to normalno i čok nije baš hvatao više kako spada.

I dobro ubiti ve zajedno sam napravio 300 km od servisa možda, frend jučer posudio motor i zove on mene motor krepao.

Dolazim ja do njega, motor svijetli pumpa ulja kontantno, ulje na minimumu, a on kada se upali radi ono na 3 000 obrtaja i ne snizuje nikako, a lupa čovječe ja u životu nisam čuo da motor može tako lupati, to zvuči ono ko da netko uzme dva komada željeza i lupa jedno o drugo. i neide preko 60 na sat reko frend da je samo počeo gubiti brzinu.

Neznam koji su vrag oni napravili tamo ali motor je išao savršeno odk ga oni nisu otvorili, a samo su morali poštelati ventile i zategnuti lanac.

pa eto možda pomogne u odluci di da vozite motor na servis.

Sada ja moram ići žicati prikolicu okolo, pa po motor u dugo selo iz zagreba i ponovo u pon na servis. milina nema šta
za one koji neznaju radi se o kymco venox 2500 koji je prešao 16000 km
« Zadnja izmjena: Srpanj 29, 2010, 09:34:27 am Beeblebrox »