Autor Tema: Pokrivač za noge-Piaggio  (Posjeta: 5064 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Spol: Muški
  • Piaggio Fly 150
Pokrivač za noge-Piaggio
« : Ožujak 24, 2010, 00:18:02 am »
Pozdrav!

Interesira gdje bi se mogao kupit onaj pokrivac za noge koji se zakaci na skuter te tako stiti od strujanja hladnog zraka.

Naime,vidio sam da je dostupan u ovlastenim Piaggio prodavaonicama medutim cijena mi je previsoka(cca 800 kn) te me zanima dali netko ima infomaricju gdje bi se mogao kupit slican jeftiniji proizvod.

Unaprijed Hvala

Offline mack

• Komarac
  • *
  • Imamo premalo tražimo previše
Odg: Pokrivač za noge-Piaggio
« Odgovori #1 : Ožujak 24, 2010, 08:39:54 am »
Pozz Boris,

I sam se bavim istom mišlju da si to kupim, mada kada sam vidio to je jednostavna stvar koju ti može sašiti svatko tko se razumije u šivanje - problem je kroj - treba napraviti kartonsku šablonu, a materijala ima od nekih starih zimskih jakni (tola podstava), a i može se kupiti u trgovini za 100 kn - naravno treba i vremena da se t realizira.

Ali obzirom što si pitao, probaj ovaj link - http://www.ave.hr/index.php?nid=16

ali pogledaj i ovo - nije loša zamjena - http://www.ave.hr/index.php?menu=motori&pid=407&proizvod=Tucanourbano-Takeaway

Offline boris1984

• Zagreb
  • Vizir
  • **
  • Piaggio Fly 150
« Odgovori #2 : Ožujak 24, 2010, 12:40:07 pm »
Ove hlace mi se cine nekako neprakticne za cesce oblacenje i svlacenje...medutim cijene ovih pokrivaca nisu toliko velike...meni bi vjerovatno pasao ovaj za vespu..jos da nadem neki takav ducan u zagrebu,to bi bio pun pogodak :)

ova kombinacija vlastorucne izrade mi se ne cini tako mogucom...:):)..mozda si ti spretniji u tome

Offline mack

• Komarac
  • *
  • Imamo premalo tražimo previše
« Odgovori #3 : Ožujak 26, 2010, 19:17:43 pm »
Ove hlace mi se cine nekako neprakticne za cesce oblacenje i svlacenje...medutim cijene ovih pokrivaca nisu toliko velike...meni bi vjerovatno pasao ovaj za vespu..jos da nadem neki takav ducan u zagrebu,to bi bio pun pogodak :)

ova kombinacija vlastorucne izrade mi se ne cini tako mogucom...:):)..mozda si ti spretniji u tome

Bio jučer u Rijeci pa navratio baš su me hlaće interesirale pa da probam - tip mrtav hlada odgovorio "to je zimski program, više ne držimo" i gotovo - odj.....ca na kvadrat.
Okrenuo se i otišao

Probaj naći online shop - ili neku trgovinu u Slo - nije ti daleko

Offline Mr.X

• Komarac
  • *
  • Beverly 300ie
    • VEC - ignitions
« Odgovori #4 : Ožujak 27, 2010, 00:26:40 am »
eo ti http://www.opremazamotore.com/?category=Ostale%20zastite%20za%20vozaca&iid=66   http://www.opremazamotore.com/?category=Oprema%20za%20motor&iid=143  ovde pogledaj, ako ti odgovara. Mozeš da uplatiš, preko računa. Mislim da možeš da se dogovoris sa njima i da ti pošalju. Jeste da je u BGD ali, šta da se radi... Mislim da je bolje možda  da sačekaš da pripeče, sigurno će tada i pasti cena. Ako ja mogu nekako da pomognem, javi se. :icon_thumright:

Offline grgoni

• Komarac
  • *
  • motocikli.com
« Odgovori #5 : Travanj 15, 2013, 13:49:04 pm »
Bio jučer u Rijeci pa navratio baš su me hlaće interesirale pa da probam - tip mrtav hlada odgovorio "to je zimski program, više ne držimo" i gotovo - odj.....ca na kvadrat.
Okrenuo se i otišao

Probaj naći online shop - ili neku trgovinu u Slo - nije ti daleko

Kupio thekmoscud(dekicu) poštom iz Rijeke 650 kn,,+ poštar,,,uZGB u moto-oprema (sve na NJuškalu) kupio "pomoćne hlače" na čičak se stavljaju oko pasa i nogu 370 kn,,kupio ih jer po zimi puše ispod dekice po zadnjoj loži , a lako se skinu i spreme po zic.