Anketa

Ocijenite trgovinu "Križanec promet" d.o.o.

5. - izvrsno, svakako prvi izbor među konkurencijom
0 (0%)
4. - usluga bolja od očekivane
0 (0%)
3. - očekivana / zadovoljavajuća usluga
0 (0%)
2. - ispod očekivanja
0 (0%)
1. - loše, svakako izbjegavati
0 (0%)

Ukupno Glasova: 0

Autor Tema: Sračinec (VŽ): Križanec promet d.o.o.  (Posjeta: 4128 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline James1100

• Zapreššić
  • Administrator
  • Spol: Muški
  • mečku... opet
Sračinec (VŽ): Križanec promet d.o.o.
« : Veljača 27, 2010, 11:18:19 am »
Ovo sam dobio mail-om. Zašto ovaj dopis prenosim ja, navedeno je u samom tekstu, i ovim zahvaljujem pošiljaocu na iskrenosti. Mail prenosim u cijelosti, osim, naravno, imena i prezimena, koji su mi poznati.

Citat:
Veliki pozdrav!

Razlog zašto se ovdje javljam jest sljedeći, nemam namjere registrirati se na forum, na kojem bih napravio možda 2-3 posta i nikad se više vratio, nadam se da me razumijete, pričam kao iskusan forumaš iskusnom forumašu (moju pozadinu možete provjeriti na forumima satelitske televizije).

No, registracije na stranu, pročitao sam nekoliko tema na Vašem forumu i pozdravljam projekt ocjenjivanja servisa i trgovina, jer smatram, koliki god veliki kućni majstori bili ili ne bili, trebaju nam rezervni dijelovi i usluga, kao i uvijek.

Nažalost, firma, odn. servis i prodaja o kojoj ću Vam ispričati par riječi, nije firma koju bih preporučio ljudima oko sebe, a pošto se bavi prodajom i "servisom" skutera i quadova, mislim da postupam pravilno, kada dijelim informacije sa Vašim forumom. I sam sam vozač skutera, tko zna, možda će mi jednog dana Vaša pomoć zatrebati.

Radi se o firmi, tj .servisu i prodaji, "Križanec Promet d.o.o.", koja posluje u naselju Sračinec, 6km od Varaždina, na državnoj cesti D2, prema granici sa Republikom Slovenijom. Moja iskustva tamo sva su odreda negativna.

1. Pred dvije - tri godine, na mojem skuteru se "umorio" akumulator, a pošto se nalaze samo 10minuta biciklom od mene, idem tamo da kupim. I tako je bilo, akumulator sam platio 150kn, s time da su mi ga pripremili, dakle ulili elektrolit, i rekli da je spreman za montažu unutar odjeljka akumulatora. Ja sam montirao akumulator, i bio vrlo zadovoljan, samo 3 dana, kada je akumulator naprosto "umro", ni kazaljka količine goriva se nije micala. Uzeo sam akumulator, račun, garantni list i otišao k njima u servis, da isprave akumulator (nemoguća solucija za mene, uvijek tražim novi) ili zamijene novim....
Tip u servisu, prvo se izderao na mene, da šta sam ja radio sa akumulatorom, da je nemoguće da akumulator nakon tri dana bude neispravan, uvjerava me da sam krivo spojio terminale (elektroničar sam po struci, nemoguće), ja uvjeravam njega da je skuter tri dana radio normalno, kako bi radio s krivo spojenim akumulatorom, valjda nikako. Potom, spoji on njega na instrumenat, očitanje je bilo nešto preko 12V, i uvjerava on mene da je akumulator u redu, a ja znam da nije. I tako nakon prepirke od kojih 10 minuta, zovem ja van iz kancelarije vlasnika radnje, i govorim njemu da akumulator ne valja, da hoću novi.....(skuter 100% uredu što se tiće elektrike ;)).....kaže ovaj, da nema šanse, da akumulator mora ostati 24 sata kod njih na ispitivanju. Ja sam pristao na to. Isti dan, oko 15. sati popodne zovu oni mene, da me novi akumulator čeka, da si ga podignem kad stignem. Otišao sam odmah po pozivu, ovaj puta ga nisu pripremili, što znaći da sam sam morao uliti elektrolit u odjeljke. Taj akumulator radi sad već više od dvije godine, poklonio sam kolegi jer mi zbog zamjene skutera nije bio potreban.....

2. Pukao mi remen variomata, otišao sam k njima po novi, 135. kuna točno košta, odn. koštao je!...Očekivano trajanje remena u normalnim uvjetima je oko 5000 kilometara....samo što ovaj nije tolko izdržao, izdržao je nepunih 600km....nisam se išao svađati s njima, kupio sam remen u Auto Kući Slukić Varaždin (odlična usluga, povoljne cijene!)....remen je još uvijek čitav....doduše, izvan uporabe, ali je čitav....

Eto, to su moja iskustva sa firmom "Križanec Promet d.o.o.", oba negativna, na njihovu štetu.....

Ono što me čini još ogorčenijim, jest činjenica koja je i dokazana, da tijekom servisiranja skutera ili ne mijenjaju ulje, ili uliju staro....uvjerio se moj prijatelj....

Vjerojatno je zato i prodaja skutera pala u toj firmi, pošto prljavim poslovanjem nisu mogli zadržati klijentelu!

Eto, toliko od mene, želim Vam puno uspjeha u radu foruma i mnogo sigurno prevaljenih kilometara na 2, 3 ili 4 kotača!

google master